Dash’i satın al: Fiyat, Değer & Fiyat Geçmişi

Dash satın alın – neredeyse hiçbir coin Dash kadar hızlı büyümeyi başaramadı! Birçok kişi sermaye yatırımı olarak gayrimenkule yatırım yapıyor (Ä°pucu: Para yatırımı, nelere dikkat etmeli? Röportaj) veya servet birikimi için gayrimenkul hisselerinde ısrar ediyor. Ancak Dash’in başarısına bir göz atın: Kripto para birimleri ile döviz ticareti gelecek! Siz de Bitcoin, kripto para ve blockchain ile ilgileniyor musunuz? O zaman doğru yere geldiniz! Burada Bitcoin’in popüler halefi Dash hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz – mevcut değeri ve son birkaç aydaki fiyat trendi de dahil!

Dash: Gerçekler, Rakamlar ve Fiyat

O zamanlar XCoin veya Darkcoin olarak da bilinen kripto para birimi Dash, efsanevi Bitcoin’in devamı olarak kabul ediliyor. Bu dijital para birimi aynı zamanda hızlı, güvenli ve anonim işlemler sağlamak için en gelişmiş blok zinciri teknolojisine dayanmaktadır. Bitcoin’in aksine Dash, hash algoritmalarının enerji ve zaman açısından daha verimli olması avantajına sahiptir – bu nedenle başka hiçbir coin Dash kadar hızlı gelişememiştir!

Kripto para ticareti yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bu uygulamalarla 1 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın alın:

İndir (Android + iOS): eToro

Ve küçük bir ipucu, Made in Germany:

İndir (Android + iOS) Trade Republic

Mevcut değer ve fiyat eğilimi hakkında konuşmadan önce, Dash hakkındaki tüm gerçekleri ve rakamları burada bulabilirsiniz:

  • Kripto Para Birimi: Dash
  • Mucit: Evan Duffield
  • Yayın: 2014
  • Mutabakat Algoritması: İş Kanıtı
  • Ortalama blok boyutu: 35.849 KB

Gün içi (gün boyunca geçerli günlük fiyat)

Gün boyunca geçerli Dash oranı.

Ay: Dash’in 30 günlük incelemesi

Burada son 30 güne ait Dash oranını görebilirsiniz.

Devam eden yıl: 12 ay

Burada son 12 ayın Dash oranını görebilirsiniz.

Toplam çalışma süresi

Burada tüm dönem için Dash oranını görebilirsiniz.

Kripto alternatifleri: Bitcoin, Ethereum ve Litecoin

Şu anda 4.500’ün üzerinde kripto para birimi var. Bu büyük bir miktar gibi görünse de, bunlardan yalnızca 100’ünden biraz azı günlük 1.000 ABD doları veya daha fazla işlem cirosu elde etmektedir. Dash’in diğer popüler kripto alternatifleri Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’dir! Her bir kripto para birimi hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Bitcoin (BTC): Kripto para birimlerinin öncüsü

Bitcoin ya da kısaca BTC, şu anda yalnızca dünyanın en iyi bilinen kripto para birimi değil, aynı zamanda ilk kripto para birimi olarak da kabul ediliyor. İlk dijital para Satoshi Nakamoto tarafından icat edilmiştir. Bunun arkasında kimin olduğu bugün hala bir muamma. Ancak net olan bir şey var: Bitcoin finans dünyasında sonsuza dek devrim yarattı.

Ethereum (ETH): İkinci nesil kripto para birimi

Tıpkı diğer kripto para birimleri gibi Ethereum da son teknoloji blok zinciri teknolojisine dayanmaktadır. Ethereum’un kendisi saf bir kripto para birimi değildir, ancak her türlü blok zinciri projesi için kullanılabilir. Merkezi olmayan bir ekosistem olan Ethereum, bu nedenle akıllı sözleşmeler gibi merkezi olmayan uygulamalar için genellikle açık bir protokol olarak kullanılır. Ethereum’un kendi kripto para biriminin adı Ether – kısaca ETH.

Litecoin (LTC): Skrypt sayesinde hızlı hashing

Dijital bir para birimi olarak Litecoin’i hizmetler ve mallar için ödeme yapmak üzere kullanabilirsiniz. Kripto para birimi aynı zamanda bir yatırım olarak ve döviz ticaretinde de çok popüler. Litecoin’in özelliği: Scrypt hash algoritması işlem hızının artmasını sağlarken blok zincirinin bütünlüğü hala garanti altındadır!

Kripto para birimleri: Liste

BitCoin, BitCoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dash, Ripple, Zcash veya Binarcy Coin: geleneksel ödeme araçlarına cevap olarak kabul edilirler. Paranın dijitalleşmesi ve merkezsizleşmesi bankaları gereksiz kılıyor. Dijital paralarının kontrolünden ve güvenliğinden yalnızca alıcılar ve satıcılar sorumludur. Siz de Bitcoin & Co. şirketine yatırım yapmak ister misiniz? Burada en popüler kripto para birimlerine genel bir bakış sunuyoruz.