NEO satın alın: Fiyat, değer ve fiyat eğilimi

NEO Satın Alın – Eskiden varlık koruması olarak gayrimenkul hisselerine güvenenler artık dijital yatırımları tercih ediyor. Kripto para ile döviz ticareti patlama yapıyor! Bitcoin ve Ethereum başı çekerken, Çin coin’i NEO arayı kapatmaya devam ediyor. Akıllı sözleşmeler ve dApp’ler artık burada da mümkün! Kripto para ve blok zinciri ile ilgileniyor ve NEO’ya yatırım yapmak mı istiyorsunuz? O halde ‘Çin’in Ethereum’u’ hakkında bilmeniz gereken her şeyi buradan öğrenin. NEO dünyasına hoş geldiniz!

NEO: Gerçekler, rakamlar ve kurs

NEO, protokolü akıllı sözleşmeler ve dağıtılmış uygulamalar (dApps) geliştirmek ve yürütmek için kullanılabilen bir Çin kripto para birimidir. Birçok alanda Ethereum’un blok zinciri ekolojisine benzemektedir ve bu nedenle sıklıkla eleştirilmektedir.

Kripto para ticareti yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bu uygulamalarla 1 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın alın:

İndir (Android + iOS): eToro

Ve küçük bir ipucu, Made in Germany:

İndir (Android + iOS) Trade Republic

NEO ile devam edin!

Çin’in Ethereum’u olarak da bilinen NEO

İki blok zinciri birçok alanda benzer olsa da, her iki blok zincirinin işlem hızı büyük ölçüde farklılık göstermektedir. Ethereum saniyede 15 işleme izin verirken, NEO saniyede 1.000 işleme izin vermektedir. Ethereum’un aksine NEO, Ethereum’un kendisi tarafından oluşturulan Solidity programlama dilini değil, iyi bilinen Java ve C# programlama dillerini kullanmaktadır. Bu, akıllı sözleşmelerin ve uygulamaların daha kolay ve daha hızlı programlanmasına olanak tanır.

NEON şu anda ağırlıklı olarak Çin pazarında temsil edilmektedir.

İpucu! BitCoin, kripto para ve blok zinciri? Bu ne anlama geliyor? BitCoin, kripto para ve blok zinciri hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Mevcut değer ve hisse fiyatı performansına geçmeden önce, NEO hakkındaki tüm gerçekleri ve rakamları burada bulabilirsiniz:

  • Kripto Para Birimi: NEO
  • Mucit: Da Hongfei
  • Yayın: 2014
  • Mutabakat Algoritması: Proof of Stake

Gün içi (kurs sırasında geçerli günlük fiyat)

Gün boyunca geçerli NEO fiyatı.

Ay: NEO’nun 30 günlük incelemesi

Burada son 30 gün için NEO oranını görebilirsiniz.

Devam eden yıl: 12 ay

Burada son 12 ayın NEO fiyatını görebilirsiniz.

Toplam çalışma süresi

Burada tüm dönem için NEO oranını görebilirsiniz.

Kripto alternatifleri: Ripple, Dash ve Cardano

Şu anda 4.500’ün üzerinde kripto para birimi var. Bu büyük bir miktar gibi görünse de, bunlardan yalnızca 100’ünden biraz azı günlük 1.000 ABD doları veya daha fazla işlem cirosu elde etmektedir. NEO’nun diğer popüler kripto alternatifleri Ripple, Dash ve Cardano’dur! Her bir kripto para birimi hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Ripple (RXP): Uluslararası ödeme işlemleri için açık kaynaklı protokol

XRP Coin ile Ripple da dijital bir para birimi olarak kabul edilir, ancak diğer kripto paralara kıyasla blok zincirine dayalı değildir. Ripple kendisini daha çok bir ödeme ağı için açık kaynaklı bir protokol olarak görüyor. Amaç, uluslararası ödemeleri daha ucuz, daha hızlı ve daha verimli hale getirmektir.

Dash: Bitcoin’in devamı

Neredeyse hiçbir coin Dash kadar hızlı büyümeyi başaramadı! Kripto para birimi, efsanevi Bitcoin’in devamı olarak kabul ediliyor. Bitcoin’den farklı olarak Dash, hash algoritmalarının enerji ve zaman açısından daha verimli olması avantajına sahiptir. Önceki modelde olduğu gibi burada da işlemler güvenli, hızlı ve verimli olmaya devam ediyor.

Cardano (ADA): Hizmetler ve mallar için dijital kuponlar

Akıllı sözleşmeler, dApp’ler ve hızlı, güvenli işlemler – blok zinciri platformu Cardano bunların hepsini bir araya getiriyor. Aynı zamanda kripto para birimi ADA’nın da temelini oluşturmaktadır. Coin olarak piyasaya sürülen diğer dijital para birimlerinin aksine ADA, hizmet ve mallarla takas edilebilen bir kupondur.

Kripto para birimleri: Liste

BitCoin, BitCoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dash, Ripple, Zcash veya Binarcy Coin: geleneksel ödeme araçlarına cevap olarak kabul edilirler. Paranın dijitalleşmesi ve merkezsizleşmesi bankaları gereksiz kılıyor. Dijital paralarının kontrolünden ve güvenliğinden yalnızca alıcılar ve satıcılar sorumludur. Siz de Bitcoin & Co. şirketine yatırım yapmak ister misiniz? Burada en popüler kripto para birimlerine genel bir bakış sunuyoruz.