Stellar (XLM) satın alın: Fiyat, değer ve fiyat geçmişi

Bitcoin ve Ethereum gibi klasiklerin yanı sıra, dijital para transferini mümkün kılan daha fazla kripto para birimi ve platform var. Kripto para piyasası patlama yaşıyor! Geçmişte gayrimenkul hisseleri iyi ve güvenli yatırımlar olarak kabul edilirdi, ancak bugün Litecoin, Tether ve Co. öyle! Stellar, piyasaya sürülmesinden bu yana dünyanın en popüler coinlerinden biri oldu ve yakında uluslararası finansta devrim yaratmayı vaat ediyor. Siz de Stellar’a yatırım yapmak istiyor musunuz? Ya da dijital para birimleriyle nasıl ticaret yapılacağını öğrenmek? İşte Stellar hakkındaki tüm önemli gerçekler ve bilgiler!

Stellar (XLM): Gerçekler, rakamlar ve seyir

Diğer ağlar ve coinlerle karşılaştırıldığında Stellar, eşler arası ağ ve internette elektronik ödeme işlemleri için sağlayıcının bir karışımıdır. Ödeme araçlarının transferine yönelik bir sistem olarak, hem bankaların hem de bireylerin kendilerinin daha hızlı, ucuz ve şeffaf bir şekilde para transferi yapabilmeleri amaçlanmaktadır. Ayrıca, nakitsiz sisteme katılamayan bireylerin kripto para birimini ve platformunu kullanmalarını sağlayacaktır.

Kripto para ticareti yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bu uygulamalarla 1 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın alın:

İndir (Android + iOS): eToro

Ve küçük bir ipucu, Made in Germany:

İndir (Android + iOS) Trade Republic

Mevcut değer ve hisse fiyatı performansına geçmeden önce, işte Stellar (XLM) hakkındaki tüm gerçekler ve rakamlar:

  • Kripto Para Birimi: Stellar
  • Mucit: Jed McCaleb
  • Yayın: 2014
  • Mutabakat Algoritması: Stellar Mutabakat Protokolü (SCP)

Gün içi (gün boyunca geçerli günlük fiyat)

Gün boyunca geçerli Stellar oranı.

Ay: XLM’nin 30 günlük incelemesi

Burada son 30 gün için Stellar oranını görebilirsiniz.

Devam eden yıl: 12 ay

Burada son 12 ayın Stellar oranını görebilirsiniz.

Toplam çalışma süresi

Burada tüm dönem için Stellar oranını görebilirsiniz.

Kripto alternatifleri: Ethereum, Cardano ve NEO

Şu anda 4.500’ün üzerinde kripto para birimi var. Bu büyük bir miktar gibi görünse de, bunlardan yalnızca 100’ünden biraz azı günlük 1.000 ABD doları veya daha fazla işlem cirosu elde etmektedir. Stellar’ın diğer popüler kripto alternatifleri Ethereum, Cardano ve NEO’dur! Her bir kripto para birimi hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Ethereum (ETH): İkinci nesil kripto para birimi

Tıpkı diğer kripto para birimleri gibi Ethereum da son teknoloji blok zinciri teknolojisine dayanmaktadır. Ethereum’un kendisi saf bir kripto para birimi değildir, ancak her türlü blok zinciri projesi için kullanılabilir. Merkezi olmayan bir ekosistem olan Ethereum, bu nedenle akıllı sözleşmeler gibi merkezi olmayan uygulamalar için genellikle açık bir protokol olarak kullanılır. Ethereum’un kendi kripto para biriminin adı Ether – kısaca ETH.

Cardano (ADA): Hizmetler ve mallar için dijital kuponlar

Akıllı sözleşmeler, dApp’ler ve hızlı, güvenli işlemler – blok zinciri platformu Cardano bunların hepsini bir araya getiriyor. Aynı zamanda kripto para birimi ADA’nın da temelini oluşturmaktadır. Coin olarak piyasaya sürülen diğer dijital para birimlerinin aksine ADA, hizmet ve mallarla takas edilebilen bir kupondur.

NEO

NEO, protokolü akıllı sözleşmeler ve dağıtılmış uygulamalar (dApps) geliştirmek ve yürütmek için kullanılabilen bir Çin kripto para birimidir. Ethereum’un blok zinciri ekolojisine birçok yönden benziyor, ancak Solidity programlama dili yerine Java ve C# kullanıyor.

Kripto para birimleri: Liste

BitCoin, BitCoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dash, Ripple, Zcash veya Binarcy Coin: geleneksel ödeme araçlarına cevap olarak kabul edilirler. Paranın dijitalleşmesi ve merkezsizleşmesi bankaları gereksiz kılıyor. Dijital paralarının kontrolünden ve güvenliğinden yalnızca alıcılar ve satıcılar sorumludur. Siz de Bitcoin & Co. şirketine yatırım yapmak ister misiniz? Burada en popüler kripto para birimlerine genel bir bakış sunuyoruz.