Mallorca villaları: Son Vida, Bendinat, Santa Ponsa ve daha fazlasının Pinterest fotoğrafları

Mallorca’da Villalar – Mallorca, Balear Adaları’nın en büyük adasıdır ve hangi açıdan olursa olsun en büyük çeşitliliği sunar: yaşam, kültür, alışveriş, golf sahaları, ne ararsanız Mallorca’da bulacaksınız. Bu nedenle birçok alıcı Mallorca’yı seçiyor ve burada kendileri için bir villa veya tüm aile için bir villa arıyor. Pinterest’te, Mallorca’dan adanın ne kadar güzel ve eşsiz olduğunu ve aynı zamanda mimarisini gösteren izlenimler topluyorum. Yeni bir görünüme sahip tarihi fincalardan ultra modern villalara kadar her alıcı burada aradığını bulacaktır – Mallorca’ da Villalar.

Bir içgörü: Mallorca Insight! Villalar

Her zaman Akdeniz iklimi ve neredeyse tüm Avrupa metropollerinden uçakla sadece birkaç saat uzaklıkta: Mallorca rüya adası. Fransız, Hollandalı, Alman, en büyük Balear adası, her şeyden önce doğası ve çok çeşitli yerleriyle ziyaretçileri cezbetmektedir. Son Vida, adanın başkenti Son Vida’nın kalbinde yer almaktadır. Santa Ponsa çevresinde güneybatıda deniz manzaralı ve plaj konumu. Örnek olarak adanın küçük bir içgörüsü ve villaları.

Pinterest’teki galeri:

Son Vida

Eşsiz manzaralar ve 150 m²’lik “küçük” villadan 900 m²’lik malikaneye kadar, Mallorca’daki bu eşsiz manzara da dahil olmak üzere kalbinizin istediği her şeyi burada bulacaksınız.

Burada villaların çoğunu ve ayrıca mimarların modern konseptlerini bulacaksınız:

Bendinat

Son derece seçkin ve Son Vida’ya kıyasla nispeten küçük olan Bendinat’tır.

Tuzlu su havuzunda en iyisi:

Port d’Andratx

Santa Ponsa

Pollensa

Daha Önemli Noktalar: Akdeniz’de Villalar

Lukinski Pinterest‘te Ibiza ve Marbella hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Ibiza Insight! İbiza’deki villalar

Marbella Insight! Marbella’deki Villalar