Binance Coin (BNB) satın alın: Fiyat, değer ve fiyat geçmişi

Binance Coin (BNB) Satın Alın – Kripto para piyasası patlama yaşıyor. Dijital para ile döviz ticareti giderek daha popüler hale geliyor, hizmetler ve ürünler artık Bitcoin, Tether ve benzerleriyle ödenebiliyor ve hatta Binance gibi eksiksiz ticaret platformları artık hem ticaret ücretlerini hem de token satışlarını ödeyebileceğiniz kendi kripto para birimlerini piyasaya sürüyor! Siz de popüler Binance Coin’e yatırım yapmak ister misiniz? BNB token, değeri ve fiyat geçmişi hakkında bilmeniz gereken her şey burada!

Binance Coin (BNB): Gerçekler, rakamlar ve fiyat

Adından da anlaşılacağı üzere Binance Coin, popüler ticaret platformu Binance tarafından özel olarak oluşturulmuş bir kripto para birimidir. Ancak, BNB yalnızca hizmetler ve mallar için ödeme yapabileceğiniz dijital bir para birimi değildir. BNB token’ı Binance’te işlem ücretlerini ödemek ve hatta platformdaki token satışlarında kullanmak için de kullanabilirsiniz!

Kripto para ticareti yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Modern uygulamalarla 1 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın alın:

İndir (Android + iOS): eToro

Ve küçük bir ipucu, Made in GErmany:

İndir (Android + iOS) Trade Republic

BitCoin, kripto para ve blok zinciri? Bu ne anlama geliyor? BitCoin, Kripto Para ve Blok Zinciri hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz!

Mevcut değer ve fiyat eğilimi hakkında konuşmadan önce, Binance Coin (BNB) hakkındaki tüm gerçekleri ve rakamları burada bulabilirsiniz:

  • Kripto Para Birimi: Binance Coin (BNB)
  • Mucit: Changpeng Zhao
  • Yayın: 2017
  • Mutabakat Algoritması: Byzantine-Fault-Tolerant (BFT)

Gün içi (gün boyunca geçerli günlük fiyat)

Gün boyunca geçerli Binance Coin kuru.

Ay: NBB’nin 30 günlük incelemesi

Burada son 30 gün için Binance Coin kurunu görebilirsiniz.

Devam eden yıl: 12 ay

Burada son 12 ayın Binance Coin kurunu görebilirsiniz.

Toplam çalışma süresi

Burada tüm dönem için Binance Coin kurunu görebilirsiniz.

Kripto alternatifleri: Ethereum, NEO ve Dash

Şu anda 4.500’ün üzerinde kripto para birimi var. Bu büyük bir sayı gibi görünse de, bunlardan yalnızca 100’ünden biraz azı günlük 1.000 ABD doları veya daha fazla işlem cirosu elde etmektedir. Binance Coin’in diğer popüler kripto alternatifleri Ethereum, NEO ve Dash’tir! Her bir kripto para hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Ethereum (ETH): İkinci nesil kripto para birimi

Tıpkı diğer kripto para birimleri gibi Ethereum da son teknoloji blok zinciri teknolojisine dayanmaktadır. Ethereum’un kendisi saf bir kripto para birimi değildir, ancak her türlü blok zinciri projesi için kullanılabilir. Merkezi olmayan bir ekosistem olan Ethereum, bu nedenle akıllı sözleşmeler gibi merkezi olmayan uygulamalar için genellikle açık bir protokol olarak kullanılır. Ethereum’un kendi kripto para biriminin adı Ether – kısaca ETH.

EOS: Geliştirilmiş Ethereum 2.0

EOS haklı olarak popülerliğinin tadını çıkarıyor. Sonuçta, yalnızca bir kripto para birimi değil, aynı zamanda blok zinciri tabanlı uygulamalar için eksiksiz bir platformdur. Böylece EOS ile akıllı sözleşmeler ve dApp’ler de oluşturulabilir. Ethereum ile karşılaştırıldığında, işlemler ücretsizdir ve bir hacker saldırısı durumunda, blok zinciri önceki bozulmamış durumuna geri yüklenir. EOS.IO’nun yapımcıları, daha önce popüler olan Proof of Work konsensüs algoritmasını da terk etti.

Dash: Bitcoin’in devamı

Neredeyse hiçbir coin Dash kadar hızlı büyümeyi başaramadı! Kripto para birimi, efsanevi Bitcoin’in devamı olarak kabul ediliyor. Bitcoin’den farklı olarak Dash, hash algoritmalarının enerji ve zaman açısından daha verimli olması avantajına sahiptir. Önceki modelde olduğu gibi burada da işlemler güvenli, hızlı ve verimli olmaya devam ediyor.

Kripto para birimleri: Liste

BitCoin, BitCoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dash, Ripple, Zcash veya Binarcy Coin: geleneksel ödeme araçlarına cevap olarak kabul edilirler. Paranın dijitalleşmesi ve merkezsizleşmesi bankaları gereksiz kılıyor. Dijital paralarının kontrolünden ve güvenliğinden yalnızca alıcılar ve satıcılar sorumludur. Siz de Bitcoin & Co. şirketine yatırım yapmak ister misiniz? Burada en popüler kripto para birimlerine genel bir bakış sunuyoruz.