ZCash (ZEC) satın alın: Fiyat, değer ve fiyat geçmişi

ZCash Satın Alın – Bitcoin, kripto para ve blok zinciri size bir şey ifade ediyor mu? Ve şimdi de kripto para dünyasına mı girmek istiyorsunuz? Bir yatırım olarak gayrimenkulünüzü Ethereum, Litecoin & Co. gibi dijital para yatırımlarıyla desteklemek istiyorsunuz. Dijital para ile döviz ticareti patlama yaşıyor. İşlemlerde anonimliğin artması nedeniyle ZCash de büyük popülerlik kazanmaktadır. Değer, fiyat ve fiyat geçmişi hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz. ZCash dünyasına hoş geldiniz!

ZCash: Gerçekler, rakamlar ve kurs

Bitcoin, Litecoin ve Dash gibi diğer kripto para birimleri başından beri dijital para birimleri iken, ZCash başlangıçta kullanıcıların işlemlerini Bitcoin’in kendisinden daha anonim bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak tanıyan bir protokol olarak oluşturuldu. Ancak bu arada platformda tamamen bağımsız bir kripto para birimi de var.

Kripto para ticareti yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bu uygulamalarla 1 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın alın:

İndir (Android + iOS): eToro

Ve küçük bir ipucu, Made in Germany:

İndir (Android + iOS) Trade Republic

Mevcut değer ve fiyat performansına geçmeden önce, Zcash (ZEC) hakkındaki tüm gerçekleri ve rakamları burada bulabilirsiniz:

  • Kripto Para Birimi: Zcash (ZEC)
  • Mucit: Zooko Wilcox
  • Yayın: 2006
  • Mutabakat Algoritması: İş Kanıtı

Gün içi (kurs sırasında geçerli günlük fiyat)

Gün boyunca geçerli ZCash kuru.

Ay: ZCash’in 30 günlük incelemesi

Burada son 30 gün için ZCash kurunu görebilirsiniz.

Devam eden yıl: 12 ay

Burada son 12 ayın ZCash kurunu görebilirsiniz.

Toplam çalışma süresi

Burada tüm dönem için ZCash oranını görebilirsiniz.

Kripto alternatifleri: Litecoin, Dash ve NEO

Şu anda 4.500’ün üzerinde kripto para birimi var. Bu büyük bir miktar gibi görünse de, bunlardan yalnızca 100’ünden biraz azı günlük 1.000 ABD doları veya daha fazla işlem cirosu elde etmektedir. EOS’un diğer popüler kripto alternatifleri Litecoin, Dash ve NEO’dur! Her bir kripto para birimi hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Litecoin (LTC): Skrypt sayesinde hızlı hashing

Dijital bir para birimi olarak Litecoin’i hizmetler ve mallar için ödeme yapmak üzere kullanabilirsiniz. Kripto para birimi aynı zamanda bir yatırım olarak ve döviz ticaretinde de çok popüler. Litecoin’in özelliği: Scrypt hash algoritması işlem hızının artmasını sağlarken blok zincirinin bütünlüğü hala garanti altındadır!

Dash: Bitcoin’in devamı

Neredeyse hiçbir coin Dash kadar hızlı büyümeyi başaramadı! Kripto para birimi, efsanevi Bitcoin’in devamı olarak kabul ediliyor. Bitcoin’den farklı olarak Dash, hash algoritmalarının enerji ve zaman açısından daha verimli olması avantajına sahiptir. Önceki modelde olduğu gibi burada da işlemler güvenli, hızlı ve verimli olmaya devam ediyor.

NEO

NEO, protokolü akıllı sözleşmeler ve dağıtılmış uygulamalar (dApps) geliştirmek ve yürütmek için kullanılabilen bir Çin kripto para birimidir. Ethereum’un blok zinciri ekolojisine birçok yönden benziyor, ancak Solidity programlama dili yerine Java ve C# kullanıyor.

Kripto para birimleri: Liste

BitCoin, BitCoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dash, Ripple, Zcash veya Binarcy Coin: geleneksel ödeme araçlarına cevap olarak kabul edilirler. Paranın dijitalleşmesi ve merkezsizleşmesi bankaları gereksiz kılıyor. Dijital paralarının kontrolünden ve güvenliğinden yalnızca alıcılar ve satıcılar sorumludur. Siz de Bitcoin & Co. şirketine yatırım yapmak ister misiniz? Burada en popüler kripto para birimlerine genel bir bakış sunuyoruz.