Tether (USDT) satın alın: Rota, değer ve fiyat trendi

Tether (USDT) Satın Alın – Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi klasik kripto paraların yanı sıra sabit paralar da oldukça popüler hale geldi. Kriptoya yeni başlayanlar düşük fiyat dalgalanmalarını takdir ederken, sektörü bilenler Tether’i yaklaşan piyasa dalgalanmalarının bir göstergesi olarak kullanıyor. Gayrimenkul hisseleri ve benzerlerinin yanı sıra finansal yatırım lar olarak kripto paralara da yatırım yapmak ister misiniz? Döviz ticareti yapmayı öğrenmek mi istiyorsunuz?

Tether (USDT): Gerçekler, rakamlar ve döviz kuru

En popüler on kripto para biriminden biri Tether’dir. Ve sebepsiz değil! Bitcoin, Ethereum ve benzerleriyle karşılaştırıldığında, bu bir stabilcoin. Bu nedenle Tether’in değeri itibari para birimine bağlıdır ve dolayısıyla itibari paranın değerini 1:1 oranında yansıtır. Sonuç olarak, Tether’in fiyatı her zaman sabit kalır ve birkaç hafif dalgalanma dışında neredeyse hiç dalgalanmaz.

Kripto para ticareti yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Modern uygulamalarla 1 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın alın:

İndir (Android + iOS): eToro

Ve küçük bir ipucu, Made in GErmany:

İndir (Android + iOS) Trade Republic

Peki tamamen bağımsız bir kripto para birimi değilse neden Tether’e yatırım yapılsın? Çok basit: Düşük riski nedeniyle Tether, kripto acemilerinin blok zinciri dünyasına girmesine olanak tanıyor ve kısa vadeli tahminler için iyi bir gösterge olarak kabul ediliyor.

BitCoin, kripto para ve blok zinciri? Bu ne anlama geliyor? BitCoin, Kripto Para ve Blok Zinciri hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz!

İşte Tether (USDT) hakkındaki tüm gerçekler ve rakamlar:

  • Kripto Para Birimi: Tether (USDT)
  • Mucit: Brock Pierce
  • Yayın: 2014
  • Mutabakat Algoritması: Proof of Work & Proof of Stake

Gün içi (gün boyunca geçerli günlük fiyat)

Gün boyunca geçerli Tether oranı.

Ay: USDT’nin 30 günlük incelemesi

Burada son 30 gün için tether oranını görebilirsiniz.

Devam eden yıl: 12 ay

Burada son 12 ayın Tether oranını görebilirsiniz.

Toplam çalışma süresi

Burada tüm dönem için tether oranını görebilirsiniz.

Kripto alternatifleri: Litecoin, Ripple ve EOS

Şu anda 4.500’ün üzerinde kripto para birimi var. Bu büyük bir miktar gibi görünse de, bunlardan yalnızca 100’ünden biraz azı günlük 1.000 ABD doları veya daha fazla işlem cirosu elde etmektedir. Tether’in diğer popüler kripto alternatifleri Litecoin, Ripple ve EOS’tur! Her bir kripto para birimi hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Litecoin (LTC): Skrypt sayesinde hızlı hashing

Dijital bir para birimi olarak Litecoin’i hizmetler ve mallar için ödeme yapmak üzere kullanabilirsiniz. Kripto para birimi aynı zamanda bir yatırım olarak ve döviz ticaretinde de çok popüler. Litecoin’in özelliği: Scrypt hash algoritması işlem hızının artmasını sağlarken blok zincirinin bütünlüğü hala garanti altındadır!

Ripple (RXP): Uluslararası ödeme işlemleri için açık kaynaklı protokol

XRP Coin ile Ripple da dijital bir para birimi olarak kabul edilir, ancak diğer kripto paralara kıyasla blok zincirine dayalı değildir. Ripple kendisini daha çok bir ödeme ağı için açık kaynaklı bir protokol olarak görüyor. Amaç, uluslararası ödemeleri daha ucuz, daha hızlı ve daha verimli hale getirmektir.

EOS: Geliştirilmiş Ethereum 2.0

EOS haklı olarak popülerliğinin tadını çıkarıyor. Sonuçta, yalnızca bir kripto para birimi değil, aynı zamanda blok zinciri tabanlı uygulamalar için eksiksiz bir platformdur. Böylece EOS ile akıllı sözleşmeler ve dApp’ler de oluşturulabilir. Ethereum ile karşılaştırıldığında, işlemler ücretsizdir ve bir hacker saldırısı durumunda, blok zinciri önceki bozulmamış durumuna geri yüklenir. EOS.IO’nun yapımcıları, daha önce popüler olan Proof of Work konsensüs algoritmasını da terk etti.

Kripto para birimleri: Liste

BitCoin, BitCoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dash, Ripple, Zcash veya Binarcy Coin: geleneksel ödeme araçlarına cevap olarak kabul edilirler. Paranın dijitalleşmesi ve merkezsizleşmesi bankaları gereksiz kılıyor. Dijital paralarının kontrolünden ve güvenliğinden yalnızca alıcılar ve satıcılar sorumludur. Siz de Bitcoin & Co. şirketine yatırım yapmak ister misiniz? Burada en popüler kripto para birimlerine genel bir bakış sunuyoruz.