Tezos (XTZ) satın alın: Fiyat, Değer & Fiyat Geçmişi

Tezos (XTZ) satın alın: Birçok kişi sermaye yatırımı olarak gay rimenkule yatırım yapıyor (Ä°pucu: Yatırım, nelere dikkat etmeli? Röportaj), ancak XTZ olarak da bilinen Tezos’a bir göz atmak şunu gösteriyor: kripto para birimleri giderek emlak hisselerini geride bırakıyor & co. Tezos, benzersiz zincir içi yönetişimi ve ağ kabuk yapısı ile karakterize edilir ve bu nedenle hem değer yatırımcıları hem de geliştiriciler arasında çok popülerdir. Siz de Tezos’a yatırım yapmak istiyor musunuz? O zaman benzersiz blok zinciri hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulacaksınız!

Tezos (XTZ): Gerçekler, rakamlar ve fiyat

Tezos hem açık kaynaklı bir platform hem de dijital bir token. Platform, dApp’lerin ve akıllı sözleşmelerin oluşturulması ve kullanılması için oluşturulmuş olsa da, XTZ Toekn Proof of Stake konsensüs protokolü ile çalışmaktadır. BitCoin, kripto para ve blok zinciri? Bu ne anlama geliyor? BitCoin, Kripto Para ve Blok Zinciri hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz!

Kripto para ticareti yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Modern uygulamalarla 1 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın alın:

İndir (Android + iOS): eToro

Ve küçük bir ipucu, Made in GErmany:

İndir (Android + iOS) Trade Republic

Tezos, blok zinciri ağının üzerine inşa edildiği ağ kabuğu yapısına ek olarak, sert çatallar olmadan blok zincirinde değişiklik yapmayı mümkün kılan zincir içi yönetişimi ile de karakterize edilir.

Mevcut değer ve hisse fiyatı performansına geçmeden önce, Tezos (XTZ) hakkındaki tüm gerçekleri ve rakamları burada bulabilirsiniz:

  • Kripto Para Birimi: Tezos (XTZ)
  • Mucitler: Kathleen & Arthur Breitman
  • Yayın: 2018
  • Mutabakat Algoritması: Proof of Stake

Toplam çalışma süresi

Burada tüm dönem için Tezos oranını görebilirsiniz.

Kripto alternatifleri: Ethereum, EOS ve NEO

Şu anda 4.500’ün üzerinde kripto para birimi var. Bu büyük bir miktar gibi görünse de, bunlardan yalnızca 100’ünden biraz azı günlük 1.000 ABD doları veya daha fazla işlem cirosu elde etmektedir. Tezos’un diğer popüler kripto alternatifleri Ethereum, NEO ve Stellar’dır! Her bir kripto para birimi hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Ethereum (ETH): İkinci nesil kripto para birimi

Tıpkı diğer kripto para birimleri gibi Ethereum da son teknoloji blok zinciri teknolojisine dayanmaktadır. Ethereum’un kendisi saf bir kripto para birimi değildir, ancak her türlü blok zinciri projesi için kullanılabilir. Merkezi olmayan bir ekosistem olan Ethereum, bu nedenle akıllı sözleşmeler gibi merkezi olmayan uygulamalar için genellikle açık bir protokol olarak kullanılır. Ethereum’un kendi kripto para biriminin adı Ether – kısaca ETH.

EOS: Geliştirilmiş Ethereum 2.0

EOS haklı olarak popülerliğinin tadını çıkarıyor. Sonuçta, yalnızca bir kripto para birimi değil, aynı zamanda blok zinciri tabanlı uygulamalar için eksiksiz bir platformdur. Böylece EOS ile akıllı sözleşmeler ve dApp’ler de oluşturulabilir. Ethereum ile karşılaştırıldığında, işlemler ücretsizdir ve bir hacker saldırısı durumunda, blok zinciri önceki bozulmamış durumuna geri yüklenir. EOS.IO’nun yapımcıları, daha önce popüler olan Proof of Work konsensüs algoritmasını da terk etti.

NEO

NEO, protokolü akıllı sözleşmeler ve dağıtılmış uygulamalar (dApps) geliştirmek ve yürütmek için kullanılabilen bir Çin kripto para birimidir. Ethereum’un blok zinciri ekolojisine birçok yönden benziyor, ancak Solidity programlama dili yerine Java ve C# kullanıyor.

Kripto para birimleri: Liste

BitCoin, BitCoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dash, Ripple, Zcash veya Binarcy Coin: geleneksel ödeme araçlarına cevap olarak kabul edilirler. Paranın dijitalleşmesi ve merkezsizleşmesi bankaları gereksiz kılıyor. Dijital paralarının kontrolünden ve güvenliğinden yalnızca alıcılar ve satıcılar sorumludur. Siz de Bitcoin & Co. şirketine yatırım yapmak ister misiniz? Burada en popüler kripto para birimlerine genel bir bakış sunuyoruz.