EOS satın alın: Fiyat, değer ve fiyat eğilimi

EOS satın alın – Bitcoin, kripto para ve blok zincirini mutlaka duymuşsunuzdur. Dijital para ile döviz ticareti patlama yaşıyor. Sadece bu da değil: kripto para birimleri yatırım olarak da son derece uygundur. EOS şu anda en popüler on coin’den biri. Bu sadece dijital bir para birimi değil, tam bir kara zincir tabanlı platformdur. Ethereum 2.0’ın fiyatı ve değeri hakkındaki tüm önemli bilgi ve gerçekleri burada bulabilirsiniz! EOS dünyasına hoş geldiniz!

EOS: Gerçekler, rakamlar ve kurs

EOS haklı olarak popülerliğinin tadını çıkarıyor. Sonuçta, yalnızca bir kripto para birimi değil, aynı zamanda blok zinciri tabanlı uygulamalar için eksiksiz bir platformdur. Böylece EOS ile akıllı sözleşmeler ve dApp’ler de oluşturulabilir. Kripto para dünyasına aşina olanlar için logo ilk bakışta tanıdık gelebilir. Ethereum ile olan benzerlik tesadüf değildir. EOS, 2017’deki başlangıcından bu yana ikinci nesil blok zinciri devi Ethereum’u model olarak aldı ve Ethereum 2.0 olma yolunda ilerliyor.

Kripto para ticareti yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bu uygulamalarla 1 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın alın:

İndir (Android + iOS): eToro

Ve küçük bir ipucu, Made in Germany:

İndir (Android + iOS) Trade Republic

Şimdiden bazı gelişmeler açıkça görülüyor: İşlemler ücretsizdir ve bir hacker saldırısı durumunda blok zinciri önceki bozulmamış durumuna geri getirilir. EOS.IO’nun yapımcıları, daha önce popüler olan Proof of Work konsensüs algoritmasını da terk etti.

Mevcut değer ve fiyat eğilimi hakkında konuşmadan önce, işte EOS ile ilgili tüm gerçekler ve rakamlar:

  • Kripto Para Birimi: EOS
  • Mucit: Daniel Larimer
  • Yayın: 2017
  • Mutabakat Algoritması: Delegated Proof-of-Stake

Gün içi (gün boyunca geçerli günlük fiyat)

Gün boyunca geçerli EOS oranı.

Ay: EOS’un 30 günlük incelemesi

Burada son 30 gün için EOS oranını görebilirsiniz.

Devam eden yıl: 12 ay

Burada son 12 ayın EOS oranını görebilirsiniz.

Toplam çalışma süresi

Burada tüm dönem için EOS oranını görebilirsiniz.

Kripto alternatifleri: Bitcoin, Ripple ve Cardano

Şu anda 4.500’ün üzerinde kripto para birimi var. Bu büyük bir miktar gibi görünse de, bunlardan yalnızca 100’ünden biraz azı günlük 1.000 ABD doları veya daha fazla işlem cirosu elde etmektedir. EOS’un diğer popüler kripto alternatifleri Bitcoin, Ripple ve Cardano’dur! Her bir kripto para birimi hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Bitcoin (BTC): Kripto para birimlerinin öncüsü

Bitcoin ya da kısaca BTC, şu anda yalnızca dünyanın en iyi bilinen kripto para birimi değil, aynı zamanda ilk kripto para birimi olarak da kabul ediliyor. İlk dijital para Satoshi Nakamoto tarafından icat edilmiştir. Bunun arkasında kimin olduğu bugün hala bir muamma. Ancak net olan bir şey var: Bitcoin finans dünyasında sonsuza dek devrim yarattı.

Ripple (RXP): Uluslararası ödeme işlemleri için açık kaynaklı protokol

XRP Coin ile Ripple da dijital bir para birimi olarak kabul edilir, ancak diğer kripto paralara kıyasla blok zincirine dayalı değildir. Ripple kendisini daha çok bir ödeme ağı için açık kaynaklı bir protokol olarak görüyor. Amaç, uluslararası ödemeleri daha ucuz, daha hızlı ve daha verimli hale getirmektir.

Cardano (ADA): Hizmetler ve mallar için dijital kuponlar

Akıllı sözleşmeler, dApp’ler ve hızlı, güvenli işlemler – blok zinciri platformu Cardano bunların hepsini bir araya getiriyor. Aynı zamanda kripto para birimi ADA’nın da temelini oluşturmaktadır. Coin olarak piyasaya sürülen diğer dijital para birimlerinin aksine ADA, hizmet ve mallarla takas edilebilen bir kupondur.

Kripto para birimleri: Liste

BitCoin, BitCoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dash, Ripple, Zcash veya Binarcy Coin: geleneksel ödeme araçlarına cevap olarak kabul edilirler. Paranın dijitalleşmesi ve merkezsizleşmesi bankaları gereksiz kılıyor. Dijital paralarının kontrolünden ve güvenliğinden yalnızca alıcılar ve satıcılar sorumludur. Siz de Bitcoin & Co. şirketine yatırım yapmak ister misiniz? Burada en popüler kripto para birimlerine genel bir bakış sunuyoruz.