Yatırım amaçlı gayrimenkuller – finansman, krediler ve özkaynaklar

Bir yatırım olarak gayrimenkul – temel bilgilerden konuyla ilgili özel sorulara kadar adım adım: finansman, krediler ve öz sermaye. Gayrimenkul ile para kazanın! Burada profesyonellerden ipuçları bulacaksınız. İyi şanslar. Örneğin sıkça sorulan sorular:

  • Kredi nedir?
  • Konut finansmanı için ne kadar gelir?
  • Bir ev satın alırken ne kadar öz sermayeye sahip olunmalıdır?
  • Daireyi ne kadar sürede ödemek gerekir?
  • Bir ev satın almanın ne gibi masrafları vardır?
  • Borç faizi taahhüdü nedir?

Ä°nşaat finansmanı – anüite kredisi açıklaması

İnşaat finansmanının temelleri – Anüite kredileri açıklandı – FinanzNerd tarafından gayrimenkul finansmanında anüite kredileri.

Youtube açıklaması: “Gayrimenkul finansmanı bağlamında, günlük yaşamda pek karşılaşmadığınız pek çok teknik terimle karşılaşırsınız.
Prensip olarak, gayrimenkul finansmanı için farklı kredi türleri arasından seçim yapabilirsiniz, ancak açık ara en sık kullanılan tür rant kredisidir. […]”

Değerlendirme: 38 olumlu / 4 olumsuz

Yatırımınızın finansmanı

Gayrimenkul kredileri: Yatırım olarak bir mülk ile en iyi şekilde nasıl finanse edilir?

Youtube açıklaması: “Gayrimenkul kredisi veya gayrimenkul finansmanı, bir mülkün yatırım olarak mı yoksa bir dairenin yatırım olarak mı çalışacağı üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Gayrimenkul finansmanı basitçe açıklandı: Bu videoda size gayrimenkul finansmanı hakkında ipuçları veriyoruz. Anüite kredilerinin (inşaat finansmanı) nasıl çalıştığını ve özkaynak, sabit faiz oranları ve geri ödemenin faiz oranları üzerindeki etkisini açıklıyoruz. […]”

Değerlendirme: 521 olumlu / 15 olumsuz

Neden küçük daireler satın almalısınız?

Yatırım olarak neden küçük daireler satın almalısınız – Patrick Windisch.

Youtube açıklaması: “Bugünkü videomda neden yatırım olarak gayrimenkulde ağırlıklı olarak daha küçük konut birimlerine yatırım yaptığımı açıklıyorum. Bu gayrimenkul yatırım stratejisinin açık avantajlarının yanı sıra dezavantajlarını da tartışıyorum. İlk olarak en önemli üç avantaj: 1.) Güvenlik (“riskinizi” yayarsınız). 2) Yenileme (daha küçük bir daireyi yenilemek dünyaya mal olmaz). 3.) Satış (Mülkü satarken daha fazla esneklik) […]”

Değerlendirme: 210 olumlu / 8 olumsuz

Çok az özkaynakla veya hiç özkaynak olmadan gayrimenkul finansmanı

Özkaynaksız gayrimenkul finansmanı: Alex Fischer’dan çok az özkaynakla veya hiç özkaynak olmadan gayrimenkul finansmanı.

Youtube açıklaması: “Özkaynağı az olan bir mülkü nasıl finanse edersiniz? Bu mümkün mü? Yasal olan nedir, olmayan nedir? Sadece küçük bir miktar öz sermayem varsa banka ne der? Özellikle ucuz gayrimenkuller hakkındaki yanlış kanılar nelerdir? Bu videoda bunu ve öz sermaye hakkında daha fazlasını öğreneceksiniz!

Derecelendirme: 3,100 olumlu / 138 olumsuz

Gayrimenkul finansmanınız için en uygun geri ödeme oranı nedir?

Mülk finansmanınızda en uygun geri ödeme oranı nedir? – immlab’dan

Youtube açıklaması: “Gayrimenkul finansmanınız için en uygun geri ödeme oranının ne olduğunu bilmek ister misiniz? Videonun ilk bölümünde ev sahibi olmak ile sermaye yatırımı arasındaki farkı öğreneceksiniz. Ayrıca, bir gayrimenkul yatırımının faiz üzerindeki vergi etkilerini de ele alıyoruz. Kâr elde etme niyetiniz olduğu sürece, mülkünüzün faizi vergiden düşülebilir bir maliyettir. İki bölümden oluşan bu video serisinin ilk bölümünde daha fazlasını öğrenin. […]”

Bölüm 1

Değerlendirme: 94 olumlu / 16 olumsuz

Bölüm 2

Değerlendirme: 65 olumlu / 5 olumsuz

Gayrimenkul Finansmanı – Bir Bankacının Bakış Açısıyla Doğru Tigung

Gayrimenkul finansmanı – Bir bankacının bakış açısından doğru tigung. ImmopreneurTV’den Kai Niklas ile röportaj.

Youtube açıklaması: “Yatırımım için doğru itfa türü hangisidir? Bu, gayrimenkul yatırımcıları olarak er ya da geç yüzleşmek zorunda olduğumuz bir sorudur. Bugünkü bölümde Kai Niklas ile bir bankacının bakış açısından hangi tür itfanın en iyisi olduğunu açıklayan bir röportaj yaptım.”

Değerlendirme: 64 olumlu / 6 olumsuz

Gayrimenkul finansmanı – hisse senetleri ile özkaynak oluşturmak?

Gayrimenkul finansmanı – hisse senetleri ile özkaynak oluşturmak?

Youtube açıklaması: “Gayrimenkul finansmanı – hisselerle öz sermaye oluşturmak?”

Değerlendirme: 69 olumlu / 5 olumsuz

Bağımsız inşaat finansmanı / gayrimenkul finansmanı

Özkaynaksız finansman – Bau.fi tarafından açıklanan bağımsız inşaat finansmanı / gayrimenkul finansmanı.

Youtube açıklaması: “Danışmanın emrinde 400’den fazla banka olduğunda en iyi ipoteği alırsınız. Gerçekten hiç öz sermayeniz yoksa ve yine de şu anda bir ev satın almak istiyorsanız. O zaman bu mümkün! Ancak, mülk ve yan maliyetler için finansman sağlamaya istekli sadece birkaç banka var. Bu nedenle, finansmanı mümkün kılan özkaynak yenileme kredileri olarak adlandırılan kombinasyonlar vardır. […]”

Değerlendirme: 407 pozitif / 6negatif

Mükemmel gayrimenkul finansmanı

Dr. Florian Roski’den mükemmel gayrimenkul finansmanı.

Youtube açıklaması: “Gayrimenkul ile servet yaratmanın nasıl finanse edileceği profesyoneller için bile her zaman bir baş ağrısıdır.”

Değerlendirme: 237 olumlu / 10 olumsuz

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.