Takip finansmanı: Uygun gayrimenkul kredisi, faiz oranları, tahmin ve tam geri ödeme + hesap makinesi

Takip finansmanı – Mevcut gayrimenkul kredinizin sabit faiz oranı yakında sona erecek mi? O halde en iyi takip finansmanını bulmak için hiç vakit kaybetmeyin. Uzmanlara güvenin, çünkü onlar sizin için mükemmel takip finansmanını belirleyecek ve olası kredi türleri arasındaki farkları size göstereceklerdir.

Gayrimenkul kredisi için uygun takip finansmanı?

Takip finansmanı için üç farklı finansman seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Uzmanlar sizin için en iyi koşulları kontrol edecek ve vadeli kredi, gayrimenkul kredisinin uzatılması ve yeniden planlanması konusunda size ayrıntılı tavsiyelerde bulunacaktır. Hangi takip finansmanının sizin için uygun olduğu çeşitli faktörlere bağlıdır ve optimum planlama gerektirir.

İstişarelerde en sık sorulan sorular

 • Takip finansmanı için faiz oranları ne kadar yüksek?
 • Takip finansmanı nasıl işliyor?
 • Takip finansmanının maliyeti nedir?
 • Finansman takibini ne zaman yapabilirsiniz?

Kabaca söylemek gerekirse, takip finansmanı için aşağıdakiler geçerlidir (temel kural)

Yeni faiz oranı bir öncekinden en az %0,2 daha düşükse, borcun yeniden yapılandırılması faydalı olacaktır.

Neleri göz önünde bulundurmalıyım?

 • Erken planlama başlangıcı
 • Öz sermayeden tasarruf edin
 • Teklifleri iyice kontrol edin
 • Banka danışmanınızla görüşün
 • İpucu! Sadece faiz oranlarına değil, yan koşullara da dikkat edin
 • Aylık taksitleri belirleyin
 • Tüm geri ödemeleri güvenli ve düzenli bir şekilde yapabilmeniz için bunları optimize edin
 • Mümkünse, ek özel itfalar yapın
 • Ä°pucu! Ayrıca özel sonlandırma seçeneğinizi kullanın

10 yıl sonra, bir sonraki banka randevusunun ipuçlarından sonra yeniden planlayabilir ve özel fesih hakkınızı kullanabilirsiniz, bu konuda birazdan daha fazla bilgi vereceğiz.

Gayrimenkul finansmanı: Banka böyle düşünüyor – Video Ä°pucu

Aşağıdaki iki video, “Internas zur Kreditvergabe” ve “Wie man sich auf einen Banktermin vorbereitet” ile bankaların zihniyeti hakkında iyi bilgiler vermektedir.

Video: Ä°ç borç verme

Alex Fischer’ın bu videosuna da bir göz atmalısınız:

Video: Banka randevusuna nasıl hazırlanılır

Sabit borçlanma oranının sona ermesinden önce takip finansmanı

Eski ve yüksek faizli bir mülk finansmanı nedeniyle daha erken refinansman yapmak ve sabit faiz oranının sona ermesini beklememek ister misiniz?

10 yıl sonra, mülkünüz için daha ucuz bir kredi isteğinize banka için erken geri ödeme cezası eşlik etmeden yeniden planlayabilir ve özel fesih hakkınızı kullanabilirsiniz. Takip finansmanı açısından düşük faiz oranları müşterilerimizin ilk tercihidir. Diğer şartlar ve koşullar size uygun değilse, düşük faiz oranının tek başına yeterli olmadığını unutmayın. Kişisel takip finansmanınızı bulacağız ve size bütünüyle uygun bir teklif sunacağız.

Bireysel takip finansmanının avantajlarını karşılaştırın

Bir teklifin en iyi koşullarının belirlenmesi, takip kredilerinin değerlendirilmesinde çok fazla bilgi birikimi ve temel yetkinlik gerektirir. Kredi vereniniz bu görevi sizin için üstlenecek ve yönelim ve sözleşme temeli açısından takip finansmanı isteğinize uygun bir kredi önerecektir.

Her kredi verenin koşul teklifi benzersizdir ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır.

Her mülk sahibi için eşit derecede uygun, herkese uyan, birincil avantajlı takip finansmanı yoktur. Her şeyden önce, doğru kredi seçimine ve size uygun esneklik koşullarına ve şartlarına bağlıdır.

Hesaplayıcı: taksit, geri ödeme oranı, kalan borç

Planladığınız inşaat finansmanının size maliyeti ne olacak? Ancak günlük yaşam için çok daha önemlisi, aylık yükünüz ne kadar yüksek olacak ve daha sonra geri ödeme oranı değişirse ne olacak? Sabit faiz döneminin sonunda kalan borç ne kadar yüksek olacak? Birçok soru, bu taksit hesaplayıcı size taksit, geri ödeme oranı ve kalan borç hakkında tüm önemli cevapları verir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.