Wunderkynd – Fransız Öpücüğü

Yaz vuruşu mu? Wunderkynd nihayet “Zungenkuss “u yayınlıyor! Kölnlü sıra dışı müzisyen, yeni müzik projesiyle müzik endüstrisinde yaratıcı bir kişi olarak ne kadar çok yönlü olunabileceğini kanıtlıyor. Gitar rifflerinden Los Angeles’ta (ABD) özel olarak çekilen son derece atmosferik, neredeyse sarhoş edici videoya kadar detaylara gösterilen özeni hemen fark ediyorsunuz. Şimdi zamanı geldi ve single’ın videosu yayınlandı! Ve hemen 30°C, yaz ve güneş gibi hissettiriyor. Bu şarkının yaz için potansiyeli var. Amazon & Co‘da da bulabilirsiniz. Bu nedenle bugün burada yeni videoyu ilk sunanlardan biri olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bayanlar ve Baylar, “Fransız Öpücüğü”:

 

Yaz şarkısı! Wunderkynd. Fransız öpücüğü

Video prömiyeri, Wunderkynd’in öpücüğüyle

Yeni video “Zungenkuss” ile Wunderkynd, yakında çıkacak olan “Damenrad” albümünden ikinci bir single yayınlıyor. Wunderkynd’in gerçekte kim olduğunu merak ediyorsanız, Banjo adını duyduğunuzda cevap hemen netleşiyor. Banjo, müzik sektöründe yıllardır yeni bir görünüm ve yeni bir tarzla insanları şaşırtıyor: Wunderkynd. Yeni projesi Wunderkynd ile yönünü 180 derece değiştirdi. Artık hiphop yerine, ilk trampetten davula kadar kendi kaydettiği gitarlar ve bassline’lar var. Yeni grupta bunu duyabilirsiniz, yaz için Alman, pürüzsüz rock ‘ın nasıl doğru yapılacağını gösteriyorlar! “Zungenkuss” ile Wunderkynd kesinlikle 2015’in yaz şarkısı olabilir.

Bugün, Mayıs ayının ilk günü, “Zungenkuss” single’ı ve WUNDERKYND’in “Damenrad” EP’si yayınlandı.

“French Kiss” ve “Ladies’ Wheel” Amazon & Co.

Kiss Action: Facebook ve Instagram’da Öpücük Selfie’niz

Ürünlerin internette akıllıca nasıl pazarlanacağı pek çok kişi için bir sır değil gibi görünüyor. Ancak konuyu gerçekten kavrarsanız, internette tanıtımınız için çeşitli ağların ve uygulama olanaklarının ne kadar derin ve ne kadar kapsamlı olduğunu hemen fark edersiniz. Bu nedenle, doğru karar için size en uygun yolları gösterecek ve imkanlar dahilinde internette medya ve müzik pazarlamak için doğru, en verimli yolları gösterecek bir uzmana danışmanız tavsiye edilir.

Müzik endüstrisi için online pazarlama

Burada, Wunderkynd’in mevcut örneğiyle bir şeyin neden işe yarayabileceğini gösterdik. Sadece 48 saat içinde küçük bir online pazarlama kampanyası hayata geçirildi. İlk olarak, elbette, çeşitli ağların ve seçeneklerin bir taslağını çıkarmak zorundaydık. Akşamları defterlerle yapılan ilk konseptten, doğrudan uygulama için Almanya genelinde sabah erken saatlerde yapılan telefon görüşmelerine kadar. Bu hedeflere ulaşmak için online pazarlamadan içerik pazarlamasına kadar farklı dijital pazarlama olanaklarına sahibiz.

… ama bir web sitesi 1000 kelimeden daha fazlasını söyler.
Kendiniz görün, Wunderkynd ‘de – yeni video