Açılış konuşmacısı mı? Hamburg, Berlin, Münih & Co. için sosyal medya pazarlama uzmanları.

Sosyal medya pazarlaması, sosyal ağlardaki yöntemler, stratejiler ve kavramlar için günlük mücadelede birçok şirketi meşgul ediyor. Düzenli içerik ve kampanyalarla artan marka sadakati gibi satış potansiyeli de muazzamdır. Dijital dönüşüm şirketler için bir öncelik haline geldi ve giderek daha fazla yönetici yeni kavram ve çözümlere yönelik eğilime yanıt veriyor. Bugün sosyal medya ajansı One ‘ın derslerine bir göz atmak istiyoruz. Derslerde, sosyal medya yöneticileri yoğunlaştırılmış bilgi edinir ve kendilerini zaman alan testlerden kurtarırlar. Haberler, tavsiyeler ve hatta alışveriş ipuçları olsun, bilgi insanlara daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve amaçlı bir şekilde ulaşıyor. Haberlerin, duyguların ve aynı zamanda bilginin yayılması olan iletişim, insanlara daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ulaşıyor. Tüm hayatımız dijital.

– Makale www.socialmediaone.de | Editoryal fotoğraf (c) fotolia.com: Minerva Studio

Dijital dönüşüm üzerine konuşmacı sunumları

Şimdi sizin için şu sorular ortaya çıkıyor: Dijital ekonomi şirketinize ilk getirilerini sağlamaya başladı mı? Şirketiniz halihazırda yeni dijital ortamdan faydalanıyor mu? Markanız pazarlamadaki yeni olanaklara ve fırsatlara nasıl tepki veriyor?

Dijitalleşme trendi yalnızca çevrimiçi ortamda değil, her yerde görülebilir. Sunumlarımızda, üçüncü şahıslardan, sosyal medya kitaplarından, örneğin öğretim görevlilerinden teorik bilgi ve know-how’dan değil, projelerden elde edilen somut deneyimlerden bahsediyoruz. Konuşmacılar olarak sorularınızı yanıtlıyoruz. Sosyal medya yöneticileri olarak zamanımızı sadece işte değil, her zaman sosyal ağda geçiriyoruz. Derslerde, etkili kampanyalar için yeni fikirler ve ilham için en iyi uygulamaları ve pazarlamadaki yeni trendleri tartışıyoruz.

Projelerini dijital dönüşümle veya sosyal medya yönetimi ve saf dijital iş modelleri aracılığıyla tüm pazarların dijitalleşmesiyle uyumlu hale getiren yöneticiler için konuşuyoruz. Aynı şekilde, sosyal medyanın olanaklarıyla dijital stratejilerini geliştirmek isteyen serbest çalışanlar ve serbest meslek sahipleri için de. Dijital marka hayranları? Stratejiniz sayesinde, satın almayanlar tüketiciler, marka kullanıcıları ve gerçek hayranlar ve nihayetinde şirketiniz için marka sponsorları haline gelir.

 

 

Sosyal medya yöneticileri için ilgili yanıtlar ve yardım

Sunumlarımızda sosyal medya pazarlamasında merak edilen soruların cevaplarını veriyoruz:

 • Şirketinizi dijital olarak nasıl verimli bir şekilde ağa bağlayabilirsiniz?
 • Şirketinizi dijitalleşme için nasıl konumlandırıyorsunuz?
 • Şirketinizin yeni dijital fırsatlardan yararlanmak için hangi uzmanlık ve teknik bilgi birikimine uyum sağlaması gerekiyor?
 • Sosyal satışı şirketiniz için hangi şekillerde uygulayabilirsiniz?
 • Şirketinizin dijital dünyadaki konumu ve itibarı nedir?

Pazarlama derslerine ilişkin temel bilgiler

Sunumlarımızda özellikle şu noktalara vurgu yapıyoruz: sosyal medya hizmetleri, sosyal ticaret, sosyal medya pazarlaması, sosyal medya optimizasyonu, içerik pazarlaması ve sosyal medya kampanyaları.

Uzmanlarımızdan şimdi ipuçları alın

Sosyal medya pazarlama ve yönetiminde yenilikçi stratejiler ve konseptler için çok katmanlı konseptler ve stratejiler geliştiriyoruz. Medya dünyası değişiyor ve Whatsapp gibi yeni nesil sosyal ağlar da en az eski sosyal ağlar kadar sosyal medya pazarlama yöneticilerini ilgilendiriyor. Anlaşılır, net ve en iyi uygulama örneklerinin yanı sıra gerçek içeriden kişilerle. Bilgi birikimimizi yeni nesil sosyal medya yöneticilerine aktarmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece onlar da bu birikimi yeni yöntemler oluşturmak için kullanabilirler. Ayrıca sosyal ağların medya ve yayıncılık alanındaki özel fırsat ve risklerini de aktarıyoruz.

Bir sonraki sosyal medya etkinliğiniz için konuşmacı

Konuşmalarımız esnek deneyim seviyelerine ayrıldığından, katılımcılarımızın bireysel bilgi düzeylerine hitap edeceğiz. Etkinliklerde yaptığımız konuşmalar ve sunumlar genellikle uzman olmayan bir dinleyici kitlesi önünde gerçekleştirilir. Bir online pazarlama konferansında konuşmacı olarak, teknik konuşmanın hazırlanması çok önemlidir. Bir konuşmacı olarak, nispeten kapsamlı ve karmaşık bir konu için bir saatiniz bile yok.

Eğitmen: Şirketiniz için yoğun koçluk

Genellikle mutlak temellerle, yani YouTube, Instagram ve Facebook’un temelleriyle başlarsınız. Bir eğitmen olarak, her zaman sorumlu yöneticilerle güvene dayalı, ortak bir çalışma içinde kavramları planlamakla ilgilidir. Ekipleri güncel tutmak, kulüplerin yetkin eğitmenler olarak rezervasyon yaptırdığı şeydir. Bir eğitmen olarak, müşteri için tüm hedeflere ulaşmak ve uzun vadede cironuzu artırmak için bazen çok fazla zaman harcarsınız. Sosyal medya eğitmenlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Sosyal ağlar, sosyal ticaret ve yönetim için yardım

Şirketiniz ve koşullarınız için hangi ağın doğru olduğunu buluyoruz. Sosyal ticaret veya izleme konusunda değerlendirmeye ihtiyacınız olup olmadığına bakılmaksızın, size her zaman tavsiyelerde bulunuyoruz. Yeni başlayanlar için bile somut yöntemlerle ve sunumlardan sonra potansiyel fırsatlarınızın değerlendirilmesiyle başlamanın en kolay yolu. Sosyal medya satış, yeni müşteriler ve yeni erişimler kazanmanıza yardımcı olacaktır. Etkileşim, izlemede büyük bir rol oynar. Sosyal medya takibi sırasında yapılan analizlerde insanların pazarlamanızı nerede ve ne zaman tartıştığını öğreniyoruz. Hangi hedef kitleyle ilgili içerik paylaşmanız gerektiğini ve paylaşım için en popüler zamanın ne zaman olduğunu görebilmeniz için, günlük profesyonel yaşamdan çok yönlü en iyi uygulama örnekleriyle tartışıyoruz.

Facebook, Youtube ve Instagram, sosyal medya temsilcilerimiz daha fazla organik büyüme için pazarlamada sürekli yenilikçi multimedya stratejileri ile sosyal medya kanalınızı yönetir. İyi düşünülmüş konseptlerle hayranları uzun yıllar boyunca ikna edin. Çapraz medya dijital varlığınız. Sosyal medya pazarlamasının cazibesine kapılın! Sosyal medyadaki dijital varlığınız. İyi yapılmış konseptlerin yeni fikirleri ile uzun süre bizimle birlikte yeni alıcılar kazanın. Facebook, Snapchat ve Instagram arasında akıllı multimedya reklam stratejileri ile. Önemli olan etkileşimdir, kesin olarak tanımlanmış hedef grup etkileşimi önemli ölçüde zorlar.

Medya kullanımı bu on yılda sadece giderek artan bir şekilde internete kaymakla kalmıyor. mükemmel hedeflenmiş etkinlikler Neden? Facebook, Snapchat ve Instagram gibi sosyal medya platformları size ulusal pazarlama kampanyaları, erişimde son derece hızlı artışlar ve kullanıcı gruplarına çok hedefli hitap için muazzam bir potansiyel sunuyor. Hayranlarınızı ve daha fazlasını kapsamlı bir şekilde analiz etmek için sosyal medya yöneticiniz, pazar lideri Facebook’un Graph Search gibi harika araçlarına erişebilir. Yaratıcı sosyal medya yöneticileri ve sosyal medya pazarlaması ile ilgili tüm kararlar için deneyim. Yeni markalar için başarılı şirketler söz konusu olduğunda viralite belirleyicidir. Hedef kitle ne kadar doğru belirlenirse kanalınızın etkileşimi de o kadar yüksek olacaktır.

Almanya genelinde açılış konuşmacıları için rezervasyon yapın:

 • Konuşmacı Berlin
 • Konuşmacı Düsseldorf
 • Konuşmacı Köln
 • Konuşmacı Münih
 • Konuşmacı Hamburg
 • Konuşmacı Hanover

Konuşmacı & Açılış Konuşmacısı: Stephan M. Czaja

Medya, pazarlama, sosyal medya, influencerlar, şirket kurma – yöneticiler ve çalışanlar için uzmanlık sağlıyorum. Etkinliklerde, eğitim kurslarında ve ileri eğitimlerde konuşmacı olmak büyük bir sorumluluktur, çünkü sadece girişimciler ve şirket sahipleri bilgi birikiminin sıkıştırılmış ve hassas bir şekilde aktarılmasına güvenmez. Şu anda “İş Kurma” ve “Pazarlama ve Influencer Pazarlama” özellikle talep görüyor. “Şirket oluşumları ve start-up’lar”, kurucular için şirket kurma ve yeni kurulmakta olan şirketler içindeki şirketlerle ilgilidir. “Pazarlama ve Influencer Pazarlama”, reklamlar ve influencer pazarlama gibi modern yöntemlere güçlü bir şekilde odaklanarak pazarlamanın yönlerini kapsamaktadır. Özellikle halihazırda ürün ve hizmet sunan ve sürdürülebilir bir şekilde daha fazla erişim ve dolayısıyla satış elde etmek isteyen şirketler için ilgi çekici.