Lukinski | New Media | Design | Management | Köln | Hamburg | Berlin

RocketSEO Köln! 10.09.2014 tarihinde Lukinski ile

RocketSEO ve Lukinski Aşık!

 

Köln’de RaketenSEO. 10 Eylül 2014 tarihinde Köln’de arama motoru optimizasyonu üzerine büyük bir etkinlik başlayacak. Ne yazık ki görünmez, neredeyse! İşte Google’daki RaketenSEO hakkında bir fikir. Ein Herz für RaketenSEOnexgo etkinliği kapsamında, sektörden birçok uzman burada bir araya geliyor. iPhone’umu kazanmak için 500 kelimelik bir arama motoru içeriği daha yazıyorum. Herkesin neden birinci sırada olmak istediği açık, ben bile. Bunu başarırsam, arama motorunda her zaman görünür olacağım ve muhtemelen istediğim iPhone’u kazanacağım!

 

Roket görevleri için SEO?

Ein Herz für RaketenSEO Arama motoru optimizasyonu, şirketleri daha üst sıralara taşımaya ve erişim sağlamak için dinlemeye odaklanır. Daha yüksek erişim, daha fazla satış anlamına gelir. Bu nedenle, hızlı bir şekilde daha fazla satış yapmak için arama motoru optimizasyonunun popüler araçlarını kullanabilirsiniz. Doğru bütçeye sahip olduğunuz sürece sadece araçları değil, hizmet sağlayıcıları da kullanabilirsiniz. LG’nin ne kadar önemli olduğu her zaman bir sorudur. On Eylül’de Köln’de düzenlenecek etkinlik ve arama motoru optimizasyonuna gelince, sonuç olarak söyleyebileceğim tek şey, Lukinski’nin kesinlikle kazanmak istediği ve bu nedenle fırsatlar, anahtar kelimeler ve diğer konularda mümkün olduğunca çok şey yaratmaya çalışacağıdır. Ne söylemek istediğimi tam olarak hatırlayamadığım için, istediğim kelime sayısına ulaşmak için biraz daha yazacağım. Devam edelim, özellikle anahtar kelime yönetiminde çaba göstereceğim ve Köln’deki arama motoru ajansı veya Demexco bağlamındaki etkinlik gibi anlamlı kelimeler söyleyeceğim. Bu dahiyane cümlelerden daha fazla olması için biraz daha yazacağım, böylece daha da iyi adalet yapabilir ve sonunda büyük iPhone’u kazanabiliriz.

RaketenSEO projeleri – Model ajans için 1. sıra

Köln’de arama motoru optimizasyonu, ister YouTube veya Facebook gibi sosyal ağlarda ister doğrudan kendi içeriğinizde kendinizi Google’da öne çıkarmak için her zaman yapılabilir (Lukinski ile müthiş RaketenSEO Youtube Kanalına dikkat edin). Belki de Google kelimesini arama motoruyla bağlantılı olarak tekrar kullanmak da çok akıllıcadır. Belki de yaklaşan etkinlik ve yarışma ile bağlantılı olarak bir arama motoru olarak Google’dan tekrar bahsetmeliyim. Birçok arama motoru optimizasyoncusu(RaketenSEO) bu anahtar kelimeyi yönlendirmeye çalışacak olsa da, ben yine de orada olacağım ve en azından harika bir iPhone kazanma şansına sahip olmak için elimden geleni yapacağım.

Modelagentur auf Seite 1 (Google Ranking) | Lukinski

Rockets Channel gibi daha harika YouTube kanalları oluşturmak için fotoğraflar çeker ve daha sonra web siteme koyacağım multimedya içeriği oluştururdum. Bu harika şeylerin yanı sıra, tasarımın yanı sıra medya geliştirme ve proje yönetimi ile de ilgilenen ajansımda yapmak istediğim başka şeyler de var elbette. Köln Mediapark’ta çalışıyoruz ve Pazartesi’den Pazar’a kadar tüm müşterilerimiz için her zaman hazırız.