Emlakçı ittifakı: dünya çapında gayrimenkul edinimi, özel ağ ve yatırım getirisi – Immobilien finden

Broker Allianz – Bizimle, bir alıcı olarak özellikle uluslararası ağdan, dolayısıyla Allianz’dan faydalanırsınız. Şirketlerim aracılığıyla New York, Los Angeles ve Miami gibi Amerikan şehirlerinden Şangay, Singapur ve Hong Kong gibi Asya’nın mega metropollerine kadar dünyanın ilgili tüm bölgelerinde bağlantılarımız var. En iyi tavsiyelere sahip en iyi brokerlerden oluşan uluslararası ağımız sayesinde, mülklere, çoğu zaman halka açık emlak piyasasında sunulmadan önce bile hızlı ve özel erişimimiz var, anahtar kelime ayrıcalık. Lüks brokerler olarak, net hedefleri ve istekleri olan seçkin müşteriler konusunda uzmanız.

Lüks gayrimenkul ve yatırım amaçlı gayrimenkuller: Ä°ttifak = özel teklifler

Lüks bir broker olarak odak noktamız sadece araştırma değil, aynı zamanda müşterilerimiz için değerleme ve değerlendirmedir. Fendi, Hermés veya Bugatti gibi üst düzey iç mekanlardan spor arabalar ve şehrin engelsiz manzarasına sahip sonsuzluk havuzları gibi ekstralara kadar. Ayrıcalığı garanti ediyoruz.

ABD, AB ve BAE’de lüks

En yüksek reytingler ve özel ağ

Koruma – Ne kadar çok uzmanlık, deneyim ve değerlendirme toplanırsa, genel satın alma süreci sizin için o kadar güvenli olacaktır. Bu nedenle, tüm kıtalara yayılmış saygın, en iyi brokerlerden oluşan ittifakımıza güveniyoruz. Bu, istek ve beklentilerinizi tam olarak karşılayan bir mülk bulmanızın garanti olduğu anlamına gelir. Ayrıca basın ve medya konusunda da uzmanız, tavsiye ve yardım sunuyoruz. Örneğin, FIV Magazine’ de düzenli olarak emlak alıcıları ve satıcıları için uzman ipuçları sunuyoruz, burada olduğu gibi: Yeni lüks mülk ler – Stephan M. Czaja ile röportaj, fivmagazine.de harici. Birçok okuyucu yeni ve ilginç yatırımları bu şekilde keşfediyor.

Özellikle de şirket sahibi Stephan M. Czaja sayesinde iletişim ağı her geçen gün ve her hafta daha da genişliyor. Özellikle işimiz ve kendi şirketlerimiz aracılığıyla yeni bağlantılar kuruyoruz ve bunlar da ittifakın bir parçası haline geliyor. Bu şekilde, size sorunsuz ve birinci sınıf bir fuar yönlendirmesi garanti edebilir, söz ve eylemlerimizle sürekli yanınızda olabilir ve analiz ve değerlendirmelerimizin karar verme sürecine akmasına izin verebiliriz. Elbette biz, daha doğrusu ittifakımızdaki uzmanlarımız, sizin için vergi konuları, fiyat pazarlıkları ve aynı zamanda yerel inşaat hukuku gibi birçok başka görevi de üstleniyoruz.

Gördüğünüz gibi, yanınızda güçlü bir lüks komisyoncusu ile karlı bir iş yapacaksınız.

Gayrimenkul geliştirme ve yeni inşaat: yatırım amaçlı kat mülkiyeti ve ev

Değer kazanma ve kira ödememe – Bir ev, bir kat mülkiyeti, ister New York, Los Angeles, Miami, hatta Dubai ve Hamburg’da olsun, kendi mülkünüz nerede olursa olsun, istikrarlı ve sürdürülebilir bir finansal yatırım sunar. Sadece küçük bir örnek vermek gerekirse, Almanya’da satın alma fiyatları geçen yıl %9,8 oranında artmıştır. Mevcut emlak istatistiklerine göz atarsanız, özellikle emlaktaki değer artışının gerçekten mükemmel beklentiler sunduğunu hemen göreceksiniz. Dolayısıyla, bir sermaye yatırımı olarak gayrimenkul de doğal olarak Beim Stich’tir. Varlık yönetimi önemli bir konudur. Size uzman ve bağımsız danışmanlar olarak tavsiyelerde bulunuyoruz.

Emlakçı olmadan lüks gayrimenkul satın almak ve satmak mı?!

Özellikle yüksek fiyatlı gayrimenkuller, arsalar, evler veya apartman daireleri söz konusu olduğunda riskin en aza indirilmesi ve hatalardan kaçınılması çok önemlidir. Ülkeye özgü gereklilikleri olan vergi işlemlerinden, genellikle binlerce kilometre uzaktaki bir mülkün inşaat maddesine kadar.

Broker olmadan satın alın Allianz

Bir mülkün satın alınması yalnızca sizin tarafınızdan özel bir kişi olarak yapılmamalıdır. Özellikle, mülkün yukarıda bahsedilen yapı dokusu, konumu ve mahallesi, mobilyalar, sıhhi tesisler, arazi, garajlar ve çok daha fazlası gibi faktörler. Tüm bunlar profesyonel bir bakış açısı gerektirir. Bir mülke ancak bu şekilde ciddi bir değer biçilebilir.

Çok fazla ödemek yerine 2 Lamborghini almayı tercih ederim

Mülk değerlemesi, bir alıcı olarak sizin için fiyatı en aza indirebilecek birçok etkileyici faktör içerir. 500.000, 600.000 tasarruf, kesinlikle önemli bir faktör ve bazen doğrudan tasarruf yoluyla yeni şehirdeki ilk araç filosu. Çok fazla ödemek mi yoksa bunun yerine yeni bir Rolls Royce veya iki Lamborghini (temel fiyat 178.500, tam donanım 232.000) mi? Anlayacağınız, emlakçılar size para ve daha da önemlisi zaman (araştırma, analiz, değerleme vb.) kazandırır.

  • Emlakçılar size para kazandırır (satın alma fiyatı, vergi kanunları, vb.)
  • Emlakçılar size zaman kazandırır (araştırma, analizler, değerlemeler vb.), bu da müşterilerimiz için bizi görevlendirirken belirleyici bir faktördür.

Komisyoncu olmadan satış Allianz

Emlakçı olmadan satış – Bir mülkü satmak, bir mülk satın almakla aynı şeydir. Mülkün yapı dokusu, konumu ve mahallesi, mobilyalar, sıhhi tesisler, arazi, garajlar vb. bir profesyonel tarafından görülmeli, analiz edilmeli ve titizlikle değerlendirilmelidir. Aksi takdirde, mülkünüzün potansiyel özel alıcısı tarafından mülkün değeri hızla düşürülebilir – sizin kaybınız.

Lüks bir komisyoncunun veya emlakçının uzmanlığı ve düzenli müşterileri, iş ortakları ve aynı zamanda tanıdıklarından oluşan özel çevresi ve dijital itibarı sayesinde, bir alıcı seçeneğiniz vardır.

İpucu: Açık artırma savaşı! İyi bir emlakçı ile eviniz veya kat mülkiyetiniz daha fazla ilgi görecektir. Muhtemel 3, 4 alıcıyla, arz ve talepteki değişim nedeniyle ev veya apartman dairesinin satın alma fiyatları hızla kendiliğinden yükselebilir. Tıpkı bir müzayedede olduğu gibi, arz eksikliği genellikle alıcıları daha yüksek teklifler vermeye teşvik eder.

İşte bu yüzden: Binanın özünün değerlendirilmesinden alıcıların kazanılmasına kadar, acenteler de satış sürecinde size çok zaman kazandırır ve gayrimenkul satışından elde ettiğiniz karı artırırlar.

Komisyon: Bir emlakçının maliyeti nedir?

Maliyetler – Bir emlakçı veya lüks bir emlakçı ne kadara mal olur? Bu soruyu yanıtlamak, yüksek fiyatlı segmentte, apartman daireleri ve hatta müstakil evlerle ilgilenen sıradan bir emlakçı için olduğu kadar kolay değildir. Normal bir emlakçı için komisyoncu komisyonu 2,38 x soğuk kira toplamıdır.

Komisyoncu komisyonu: Kira için örnek

  • Mülkün aylık kira bedeli: 2,500 Kira
  • Komisyoncunun komisyonu (aracılık) 2,38 x soğuk kira tutarındadır
  • Komisyoncu masrafları 5.950 / kapanışta bir defaya mahsus
  • Yüksek fiyatlı mülkler için bireysel anlaşmalar yapılır

Komisyoncu komisyonu: Satın alma için örnek

  • Mülkün satın alma fiyatı: 1,200,000
  • Komisyoncu komisyonu(aracılık) satın alma fiyatının %5’idir
  • Komisyoncu maliyeti 60,000

Kirala, satın al, yaşa: İttifakımız her şeyi bulur

Bir mülk bulmak – kiralamak, satın almak, yaşamak, bir mülk arayan herkes, yukarıda gösterildiği gibi, tanınmış bir emlakçının uzmanlığına güvenmelidir. Arama söz konusu olduğunda, artık gerçekler ve rakamlar değil, istekleriniz, fikirleriniz ve hedefleriniz söz konusudur!

Müşterilerimiz iki gruba ayrılır: bazıları yatırım olarak gayrimenkul satın alır ve örneğin arazinin veya binanın kendisinin değerindeki artış üzerine spekülasyon yapar.

Diğer grup, kendi şirketlerinin, futbol kulüplerinin, aile bağlarının şehrini değiştirerek ve aynı zamanda Londra veya New York gibi dünyanın en güzel yerlerinde yaşamak için hayatlarını değiştiriyor.

Bizimle mülkünüzü dünyanın her yerinde bulabilirsiniz.

Gayrimenkul ağı, aracılık ve satın alma danışmanlığı

Biraz daha fazla olabilir mi? Yatırımcılar, mülk geliştiricileri ve yönetim şirketleriyle çalıştığım uzun yıllar boyunca ben de bu konuya giderek daha fazla ilgi duymaya başladım. Gayrimenkul, “sadece evlerden” çok daha fazlasıdır. Şehir manzaralarını güzelleştirir, bir yuva sağlar ve nadiren de olsa mülkler, ülkeler ve orada yaşayan insanlar için simge niteliğindedirler. Listelenen binalardan yeni mimariye kadar – ünlülerle ve ticaret, iş dünyası ve endüstriden insanlarla çalışarak, yavaş yavaş benzersiz bir yapı ortaya çıktı.

Normal portallarda görünmeyen özel mülkler(off market), Dubai, New York veya Los Angeles’ta da sermaye yatırımı olarak yeni inşa edilmiş apartman daireleri.

  • Lüks komisyoncu

Yeni gayrimenkul

Yeni inşaat ve özel aracılık – New York‘ta doğrudan Central Park’ta bulunan dublekslerden Dubai Hills ‘teki aile villalarına (yeni inşaat). Bizimle her zaman yeni ve özel mülkler bulacaksınız. Çabalarımızı özellikle bu ülkeler üzerinde yoğunlaştırdık: ABD(New York, Los Angeles, Miami), Almanya(Hamburg, Berlin ve Köln), Birleşik Arap Emirlikleri ve Hong Kong.