Lüks Emlak Acenteleri Mayorka: Adadaki Daireler, Fincalar ve Yatırımlar

Mallorca – Deniz manzaralı geniş finca, Palma de Mallorca şehrinin ortasında lüks apartman dairesi veya kenarsız havuzlu ve Mallorca’nın güzel manzarasının engelsiz manzarasına sahip özel tatil evi. Arabuluculuk konusunda size yardımcı oluyoruz. Alım ve satım için bireysel hizmet ile özelleştirilmiş emlak. Sağduyulu ve güvenilir. Doğru mülkü ararken müşterilerin farklı istekleri, talepleri ve hedefleri vardır. Lüks bir broker olarak tüm zorlukları çözüyor, size birinci sınıf mülkler sunuyoruz.

Mayorka: Balear Adaları’nda yaşamak ve satın almak

Avantajları emlakçı – Gayrimenkul satın alırken her fırsatta potansiyel riskler ve hata kaynakları mevcuttur. Sonuçta, yeni mülkünüzün konumunun çok genel bir görünümünden çatı yapısı, sıhhi tesisler ve hatta güvenlik ve akıllı ev anahtar kelimesi açısından elektronik işleme gibi ayrıntılara kadar birçok faktör vardır. Emlakçılar, yerinde analizin yanı sıra mülklerin somut olarak değerlendirilmesine de yardımcı olurlar.

Mayorka’da bir villa satın alın: Emlakçı ipuçları

Villa Mallorca Satın Alın – Havuzlu villa, Palma’nın eşsiz manzarası, tenha koylar veya Son Vida (Palma’nın banliyösü) ve adanın batısındaki Port Andratx gibi sıcak noktalar. Mayorka, emlak söz konusu olduğunda Akdeniz’deki alıcı mıknatısıdır. Pek çok cazibe merkezi var ama sadece bu ada, gözlerden uzak villa bölgelerinde “büyük şehir hayatını” plaj, doğa, güneş ve huzurla birleştiriyor. Bazıları adayı 5 veya 10 yıldır ziyaret ediyor ve Mayorka’nın hangi bölgesinde satın almak istediklerini tam olarak biliyor, diğerleri ise Mayorka’da doğru yer konusunda hala kararsız.

Alıcıların emlakçılarla çalışmasındaki bir diğer önemli nokta da risk minimizasyonu, yani Mallorca’da çok yüksek alım fiyatlarına karşı korunmadır. Genel olarak Mayorka ve Balear Adaları’na aşina olmayan özel şahıslar, sadece satın alma konusunda değil, inşaat ve yönetim konusunda da gerekli uzmanlığa sahip değildir. Örneğin, yerel beton ve çelik inşaatında, aynı zamanda yerel inşaat hukukunda ve tabii ki derinlemesine ulusal vergi hukukunda. Doğru bir şekilde ele alınmadığı takdirde, alıcı tarafında hızlı bir şekilde hatalara yol açabilecek birçok faktör ve güvenlik açığı, elbette pahalı mülklerde çok daha yüksek bir kaldıraç etkisine sahiptir. Brokerler sizi kötü yatırımlardan korur! Buna göre, emlakçılar, gayrimenkul alıcıları, apartman daireleri, evler veya şehir villaları için birçok avantajı bir araya getiriyor.

Sorularınız var ve Mallorca’da satın almak mı istiyorsunuz? Sizin için buradayız.

İletişim: Stephan M. Czaja

Telefon: +49 (0) 30 398 204 207

E-posta: office@lukinski.com

Özel nesneler ve ağ

Bundan haberin var mıydı? En iyi mülkler genellikle düzenli olarak erişilebilen emlak piyasasına bile girmez, düzenli müşterilere ve tanınmış kişilere önceden satılır. Bu nedenle, alıcı olarak sizin için bir emlakçıya iyi yorumlar ve tavsiyelerle zamanında yaklaşmanız önemlidir. Bu size Mayorka’da harika bir mülk edinmek için en iyi şansı verecektir. Ancak sonuçta, mesele sadece araştırma ve arama yapmak değildir; bir emlakçı tutarken devreye giren ve riski en aza indirmeyi amaçlayan başka birçok husus vardır.

Gayrimenkul ticareti

 • Alıcı ve satıcılar için gayrimenkulün net varlık değeri, kapitalize kazanç değeri veya karşılaştırmalı değer yöntemine göre değerlemesi
 • Mülkle ilgili tüm belge ve kayıtların temini ile bunların işlenmesi ve saklanması
 • Müvekkile inşaat ve sözleşme hukuku konusunda danışmanlık verilmesi
 • Potansiyel alıcıların (satıcıların) veya nesnelerin (alıcıların) ön seçim için nitelendirilmesi, sizin için son derece zaman kazandırıcı bir özellik

Yeni mülkler: Kat Mülkiyeti, Ev &Ampel; Mallorca’da Villa

Lüks mülkler – Burada şu anda satılık olan en son mülklerimizden bazılarını sunuyoruz. Yüzme havuzu, özel spa ve sağlıklı yaşam alanı veya geniş çatı terası gibi tam bir seçim ve daha fazla filtre için buradan daha fazlasına göz atın:

Yeni teklifler: Mülk satın alın

Bir emlakçı bulun ve işe alın

İşe Alma – Bir emlakçıyı işe almak söz konusu olduğunda, çok ciddi bir izlenim bırakmaya özellikle dikkat etmelisiniz. Sonuçta, gayrimenkul satın alma süreci, ilk araştırmadan sözleşme görüşmelerine ve nihai satın alma anlaşmasına kadar uzun bir süreçtir.

Bir emlakçının avantajları: Sizin için ne yapıyoruz

 • Aracılar size para kazandırır (satın alma fiyatı, vergi kanunları, vb.)
 • Brokerler size zaman kazandırır (araştırma, analizler, değerlemeler, vb.)
 • Risk minimizasyonu (araştırma, satın alma fiyatı, vergiler, vb.)
 • En iyi tavsiyelere sahip en iyi brokerlerden oluşan uluslararası ağ
 • Seçici alıcılar için danışmanlar ve acenteler
 • Ä°ç tasarım, spor arabadan sonsuzluk havuzuna kadar ekstralar
 • İletişim

Mayorka: Akdeniz’de yaşamak ve çalışmak

Mayorka: Akdeniz’de yaşamak ve çalışmak

Mayorka’da çalışmak ve yaşamak isteyen herkes mükemmel Akdeniz iklimini, yıl boyu süren Akdeniz sıcaklıklarını ve saatlerce süren güneş ışığını bilir.

Harita: Mayorka

Harita: Mayorka

Mayorka: Drone uçuşu ve dağ manzarası

Sahil ve Palma

Palma’nın kıyısında ve dağlarında yaşamak

Şehir merkezinde yaşamak

Emlakçı

Ekibim ve ben ABD’de gayrimenkul arayışınızda size destek olacağız. İster yatırım olarak, ister kiralık veya kendi kullanımınız için. İyi bağlantılar ve tavsiyelerle, sizin için ABD’nin ortasındaki en ilginç yatırım mülklerini bulacağız. Sorusu olan var mı? Bizi arayın veya bize ücretsiz yazın:

İletişim: Stephan M. Czaja

Telefon: +49 (0) 30 398 204 207

E-posta: office@lukinski.com