Lüks Emlak Dubai: Tepeler, Şehir Merkezi, Palmiye – 32 milyon dolara kadar satın alın ve yatırım yapın

Lüks emlak / mülk Dubai – Uluslararası ve ultra modern, tüm kültürler Dubai’de buluşuyor, Amerikalılar, Avrupalılar, Asyalılar, burada yaşayanlar uluslararası iş dünyasına yakınlık arıyor. Dubai en yüksek güvenliği, seçkin gayrimenkulleri ve yüksek sınıfı sunmaktadır. Polisler bile Lamborghini, Porsche ve Maserati kullanıyor. Sadece burada bulunabilecek en önemli noktalara kadar. “The Palms” ya da daha da büyük olan “The World” çevresindeki XXL inşaat projelerini herkes bilir. Yeni inşaat alanı için milyarlarca ton kum. Ancak en iyi gayrimenkuller şu anda Dubai Hills’te bulunuyor: yeni, modern ve istikrarlı bir değere sahip. Şu anda, örneğin, dünyanın en büyük insan yapımı kristal lagününe özel, doğrudan erişimi olan bir şehir villası. Burası Dubai’nin ortasında ve gölgede 40°. Bundan daha özel bir şey olamaz. Dubai’ye hoş geldiniz!

Araştırma, iletişim ve satın alma sürecinde yardım? Bugün bana ulaşın: Lüks Broker Dubai

Dubai: Uluslararası ve ultra-modern

Dubai’de son zamanlarda yaşanan emlak furyasının ardından, özellikle cazip fiyatlar nedeniyle kentteki lüks semtlere olan ilgi yüksek kalmaya devam ediyor. Her şeyden önce, şehirdeki gayrimenkuller yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Evde veya işte hızlı işe gidip gelme. Alıcılar bunu takdir ediyor. Bu bölgeler arasında Dubai Marina, Downtown Dubai ve Palm Jumeirah gibi Dubai’de satın almak ve kiralamak için en iyi on bölge arasında yer alan bölgeler bulunmaktadır.

Ancak, kıtlık nedeniyle Dubai Silicon Oasis ve Jumeirah Village Circle gibi banliyö bölgeleri de yatırımcılar tarafından giderek daha fazla rağbet görmektedir.

Dubai Şehri: Bölge ve konum

Dubai şehri:

Bu yeni mülk, Dubai’deki en imrenilen statü sembollerinden birini sunuyor: su. “The World” veya “The Palms” milyarlarca insan için inşa edilmişken ve sürekli yenilenmeye ihtiyaç duyarken, burada Dubai’deki birçok kişiyi kıskandıracak özel bir mülk fırsatına sahipsiniz. Satın alma fiyatı şu anda 32 milyon dolardır.

Bu yedi yatak odalı Akdeniz villasında klasik bir resmi yemek odası (Dubai’de olmazsa olmaz), bir eğlence salonu, bir dizi aile salonu, bir spor salonu, bir bodrum katı, bir sinema, bir jakuzi ve elbette hepsinden önemlisi dünyanın en büyük insan yapımı kristal lagününe doğrudan erişim bulunmaktadır.

 • Dolar cinsinden fiyatı: 32.0 milyon dolar
  Avro cinsinden fiyatı: 28,84 milyon avro
  Pound cinsinden fiyatı: £24.23 milyon
  Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki fiyatı: 117,54 milyon
 • Önemli Nokta: Dünyanın en büyük insan yapımı kristal lagününe doğrudan erişim
 • Ekstralar: spor salonu ve sinema
 • Konum: Birinci Bölge, Lagün
 • Yatak Odası: 7 (Akdeniz tarzı)

Video: Sahil Evi Turu

23 milyonluk arazide tur.

Mülkle ilgileniyor musunuz? Temsilciyle iletişime geçin: Liam Jeffrey instagram.com/liamjeffreydxb adresinden veya www.luxuryproperty.com adresinden

Yer ve adres: Birinci Bölge, Lagün

Al Meydan Rd – Dubai – Birleşik Arap Emirlikleri

180° manzaralı daire, Emirates Crown – 4,7 milyon dolar

Sadece yeni gelişim alanları değil, aynı zamanda klasik, özel alanlar da talep görüyor. Bunlar arasında Dubai Marina, Downtown Dubai ve Palm Jumeirah gibi uzun süredir yatırımcıların gözdesi olan yerler de bulunmaktadır.

Bu daire her şeyi görmenizi sağlar! 180 derecelik manzara palmiye ağacı “Jumeirah”, Ain Dubai (dünyanın en yüksek dönme dolabı), Emirates Tepeleri’ne kadar Dubai Marina ve golf tutkunları için Emirates Golf Sahası’nı içermektedir. Bu daire ödüllü bir mimar tarafından tamamen yeniden tasarlanmıştır. Tüm kalın gerçek ahşap döşemeler İsveç’ten ithal edilmiştir.

Mutfak Miele aletleri ile donatılmıştır ve banyolar kristalize Vietnam mermeri ile kaplanmıştır.

 • Dolar cinsinden fiyatı: 4,76 milyon dolar
  Avro cinsinden fiyatı: 4,29 milyon avro
  Pound cinsinden fiyatı: 3,6 milyon £
  AED cinsinden fiyat: 17,5 milyon
 • Öne çıkan özellikler: 180 derecelik Dubai manzarası
 • Ekstralar: tüm zemin için Ä°sveç’ten ithal gerçek ahşap gibi özel malzemeler; banyoda kristalize Vietnam mermeri bulacaksınız
 • Yer: Dubai Marina’daki Emirates Crown
 • Adres: Jumeirah Plaj Yolu

Çatı katıyla ilgileniyor musunuz? Liam Jeffrey ile +971562511311 numaralı telefondan veya liam@lixuryproperty.com e-posta adresinden iletişime geçin.

Yer ve adres: Emirates Crown

Daire, Dubai Marina’daki Emirates Crown’da yer almaktadır.

  • Adres: Jumeirah Beach Rd – Dubai – Birleşik Arap Emirlikleri

Adres: Jumeirah Beach Rd – Dubai – Birleşik Arap Emirlikleri

Yatırımlar: Yeni bina “Dubai Hills Mansions

Dubai Hills, Dubai’nin sunduğu her şeyi bir araya getiriyor! Her şeyden önce, Dubai’deki iş bölgesinden alışveriş merkezine kadar ana alanların konumu ve erişilebilirliği rakipsizdir. Daha merkezi olamazdı. İster Lamborghini ile ister klimalı metro ile. Ayrıca topluluk içinde European Golf Design tarafından tasarlanmış güzel bir golf sahası, 2 ayrı hatta sahip 3 metro istasyonu, Mall of Emirates büyüklüğünde bir alışveriş merkezi, Central Park, geniş parklar ve çevre düzenlemesi ve çok daha fazlası var! Bunlar Dubai Tepeleri.

Bu Dubai Hills villalarından birinde yaşamak, sakinlere huzur ve yakınlık arasında mükemmel bir denge sunuyor.

 • Fiyat: Ä°stek üzerine
 • Adres: Dubai Hills (çeşitli)
 • Fit Kare (sq ft) cinsinden kapalı alan: Tek kişi
 • Fit Kare (sq ft) cinsinden açık alan: Tek kişi

Mülkle ilgileniyor musunuz? Temsilciyle iletişime geçin: Liam Jeffrey instagram.com/liamjeffreydxb adresinden veya www.luxuryproperty.com adresinden

Yer ve adres: Dubai Hills

Araştırma, iletişim ve satın alma sürecinde yardım? Bugün bana ulaşın: Lüks Broker Dubai

Lüks brokerler: Yatırımlar ve işbirliği hakkında daha fazla bilgi