Lüks Emlak Acentesi Dubai: Daire, Ev, Konut ve Yatırım

Emlakçı & Lüks Emlaklar Dubai – Burj Khalifa, Palmiye Adası, The World & Co. Dubai’de lüks gayrimenkul satın almak için yerel pazar bilgisi ve işini bilen, iyi ve kapsamlı yerel bağlantılara sahip bir acente gerekir. Sermaye yatırımı olarak, kiralık veya özel kullanım için apartman daireleri. Geri dön: Lüks emlakçılar.

Dubai: Seçkin Emlak ve Lüks Ürünler

Örnek gayrimenkul: 32 milyon dolara kadar Dubai.

Özellikle Dubai birçok kişi için cazip avantajlar sunmaktadır. Kişinin kendi kariyeri için en iyi fırsatlara sahip dünya metropollerinden birinde yaşamak, aynı zamanda ister kendi çocukları ister girişimciler için genç personel olsun, iyi üniversiteler aracılığıyla eğitim almak.

Broker: Stephan M. Czaja

Telefon (İngiltere, Londra): +44 (0) 20 3475 9225

Telefon (DE): +49 (0) 30 398 204 202

E-posta: office@lukinski.com

Burada yaşayanlar birinci sınıf bir konum bekleyebilirler. Banyo, mutfak, yatak odası ve oturma odasında yüksek kaliteli donanımlar, tabii ki son teknoloji klima olmadan asla. Hayalinizdeki mülkü burada bulacaksınız.

Yatırım olarak Dubai’de bir daire mi? Özellikle faiz oranlarının düşük olduğu dönemlerde, iyi bir mülke yatırım yapmaya değer. 60-100 m²’lik kat mülkiyetinden 2400 m²’ye kadar araziye sahip özel mülklere kadar. Sizin için en yüksek getiriyi ve mümkün olan en yüksek lüks ve konforu sunan mülkleri takip ediyoruz.

Hotspot Çöl Şehri

Dubai’ye hoş geldiniz! Şehre ilk kez baktığınızda her şeyden önce tek bir şey görürsünüz: gökdelenler. Ve inşaat patlaması yavaşlamıyor. Özellikle Burj Khalifa standartları belirliyor.

Dubai’de Yaşam

Caddeye baktığınızda milyonlarca turistin yerli halk ve yeni gelenlerle kaynaştığını görürsünüz. Çok özel bir resim.

Dubai aynı zamanda “çölden daha fazlasıdır”, burada canlı şehir merkezinde görebileceğiniz gibi, birçok geleneksel unsur, restoran, sinema ve bir metropolün ihtiyaç duyduğu her şey de vardır.

6 saat uçuş süresi

Dubai neden böyle kalıyor? Almanya’dan Dubai’ye uçuş süresi 6 saatin biraz altındadır. Sıcaklıklar tüm yıl boyunca ılıktır ve hayat eğlencelidir. Bu durum pek çok Almanı Dubai’ye çekmektedir.

Lüks spor otomobil: Günlük yaşam

Bundan haberin var mıydı? Dubai’de bir polis memuru olarak genellikle Ferrari ve Lamborghini kullanıyorsunuz. Dubai başkentin metropolüdür. Buna göre, pahalı lüks arabaların yoğunluğu o kadar yüksek ki, kolluk kuvvetleri bile 200.000, 300.000 avro değerindeki arabalarla devriye geziyor. Süslü spor arabalar şehir manzarasının bir parçasıdır.

Şehir haritası

Mülk mü arıyorsunuz? Dubai için Hava Tahmini

Yukarıdan Dubai: Skyline

Örnek mülk Dubai: Kat mülkiyeti

Dış cephe serinletici bir etkiye sahipken, iç mekanlar son derece modern ve aydınlıktır.

Nerede olursa olsun, Dubai şehrinde her zaman gökdelenler görürsünüz.

Ancak burada da unsurlar birleşiyor. Modern mimari, klasik stil öğeler ve endüstriyel tuğla duvarlar.

Deniz kenarında tatil köyü: ayrıcalıklı yaşam

Tasarım farklılıkları, burada olduğu gibi merdiven şekli, mutfak armatürleri ve aydınlatma seçiminde olduğu gibi tüm yönlerde belirgindir.

Ayrıntılar fark yaratır:

Yatırımlar: Ä°puçları ve açıklamalar

Başka ipuçları ve öneriler? Gayrimenkul bir yatırım olarak değerli midir? Hangi vergilerin ödenmesi gerekiyor ve vergilerden nasıl tasarruf edileceğine dair herhangi bir ipucu var mı? FIV dergisinde sermaye yatırımı konusundaki birçok soruya yanıt veriyoruz. Odak noktası sadece gayrimenkul değil, aynı zamanda değerli metaller, sanat ve hisse senedi fonlarıdır. Çünkü iyi bir yatırım portföyü her zaman çeşitli unsurların bir karışımını içerir.

FIV Dergisi’ndeki sermaye yatırımı konulu köşe yazım.

Lüks brokerler: irtibat kişileri

Ekibim ve ben Dubai’deki gayrimenkul arayışınızda sizi destekliyoruz. İster yatırım olarak, ister kiralık veya kendi kullanımınız için. İyi bağlantılar ve tavsiyelerle, sizin için Dubai’deki en ilginç yatırım amaçlı gayrimenkulleri bulacağız. Sorusu olan var mı? Bizi arayın veya bize ücretsiz yazın:

Broker: Stephan M. Czaja

Telefon (İngiltere, Londra): +44 (0) 20 3475 9225

Telefon (DE): +49 (0) 30 398 204 202

E-posta: office@lukinski.com