Lüks Emlakçı Berlin: Kat Mülkiyeti, Ev ve Yatırım

Emlakçı & Lüks Gayrimenkuller Berlin – Berlin’de lüks gayrimenkul satın almak için yerel piyasa bilgisi ve başkenti avucunun içi gibi bilen bir emlakçı gerekir. Berlin emlak piyasası Almanya’da başka hiçbir yerde olmadığı kadar gelişiyor. Durum o kadar vahim ki, Senato şu anda örneğin kiraların sınırlandırılması için bir yasa tasarısı sunuyor. Yatırım, kiralama veya özel kullanım için apartman daireleri: Hamburg ‘un yanında, Berlin gayrimenkul yatırımı için en uygun şehirdir. Peki Berlin’de kazançlı bir satın alma fiyatıyla yüksek getirili bir mülkü nasıl bulabilirsiniz? Yapılacak en iyi şey doğrudan bizimle iletişime geçmektir. Geri dön: Lüks emlakçılar.

Berlin Central: Seçkin Emlak ve Lüks Ürünler

Berlin, Friedrichshain, Kreuzberg, Prenzlauer Berg, Grunewald ve tabii ki Tiergarten gibi birçok çekici semt sunmaktadır. Ancak Neukölln gibi semtler de giderek daha fazla sermaye ve yatırımcı çekiyor. Berlin’in avantajları nelerdir? Kariyer için en iyi fırsatlara sahip dünya metropollerinden birinde yaşamak, aynı zamanda ister kendi çocukları ister girişimciler için genç personel olsun, iyi üniversiteler aracılığıyla eğitim almak. Burada yaşıyorsanız, birinci sınıf bir konum bekleyebilirsiniz. Banyo, mutfak, yatak odası ve oturma odasında yüksek kaliteli donanımlar. Burada hayalinizdeki mülkü bulacaksınız.

Broker: Stephan M. Czaja

Telefon: +49 30 398 204 202

E-posta: office@lukinski.com

Yatırım olarak Berlin’de bir daire mi? Özellikle faiz oranlarının düşük olduğu dönemlerde, iyi bir mülke yatırım yapmak faydalı olacaktır. 50-120 metrekarelik apartman dairesinden 2.100 metrekareye kadar araziye sahip şehir villasına kadar, ne tür bir ev veya daire olursa olsun, sizin için en yüksek getiriyi ve mümkün olan en yüksek lüks ve konforu sunan mülklerin izini sürüyoruz. Lüks müstakil ev, Grunewald’da şehir villası veya Schmargendorf‘ta kazançlı apartman binası piyasa dışı sektörde de aktifiz.

Bundestag, Friedrichstraße, Prenzlauer Berg & Co.

Friedrichstraße, Berlin’in en çekici bölgelerinden biridir. Burada sadece üst düzey politikacılar ve bakanlar değil, aynı zamanda iş, spor ve medya dünyasından büyük isimler de yaşamaktadır. Bu da caddeyi ve aynı zamanda bölgeyi Berlinliler ve yeni vatandaşlar için çok ilginç kılıyor.

Başkentin en seçkin yerleşim bölgeleri hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz: Berlin’in en pahalı caddeleri

Prenzlauer Berg, Charlottenburg veya Wannsee – şehrin gözde semtlerinden birindeki mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz? Berlin’de gayrimenkul satışı hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulacaksınız!

Başkentin en önemli yeri elbette Federal Meclis’tir. Berlin’in merkezinde modern ve etkileyici bir bina.

Altyapı da mükemmeldir. Örneğin, Berlin’in ana tren istasyonu çok merkezi bir konumdadır ve metro ya da taksi ile hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Berlin ayrıca Ostbahnhof ve Westbahnhof’un yanı sıra Gesundbrunnen gibi merkezi istasyonlara da hızlı bağlantılara sahiptir.

Stadtschloss – yeni evlerine gelen ilk ziyaretçiler için de popüler bir cazibe merkezi.

Şehir haritası

Mülk mü arıyorsunuz? Berlin için Hava Tahmini

Bugün Berlin’de sıcaklıklar:

Mülk mü arıyorsunuz? Berlin için Hava Tahmini

Bugün Berlin’de sıcaklıklar:

Berlin’e yukarıdan bakış: Skyline

Kat mülkiyeti satın alın

Örnek mülkler Berlin: Yeni inşaat

Berlin’in birçok yerinde cazip yerleşim birimleri mevcuttur. Minimalist, modern yapı şu anda özellikle tercih edilmektedir.

Burada örnek bir yatak odası ambiyansında olduğu gibi, gün ışığına ve açık yaşam alanlarına özellikle önem veriyoruz.

Modern beton yapı genellikle evin tamamını kaplayan bir unsurdur. Sade ama seçkin tarzı birçok alıcıyı cezbetmektedir.

Oturma odalarında da açık bir tasarıma dikkat ediyoruz. Bekarlar için olduğu kadar aileler için de bu, kendi odalarını kullanmanın en esnek yollarını sunar.

Boş daire mi yoksa tamamen mobilyalı mı – hangisini tercih edersiniz?

Federal Meclis’teki bölünme

Özellikle Berlin’deki politikacılar, Federal Meclis’e ve bölgedeki çeşitli bakanlıklara yakınlığa ihtiyaç duymaktadır. Burada da cazip daireler bulabilirsiniz, ancak Berlin’de alışık olduğunuzdan biraz daha yüksek kiralarla.

Bundestag’da Mimarlık:

Kiralamak veya kat mülkiyeti satın almak için cazip bir yaşam.

Şimdi yeni! Berlin’de Yatırım Yapın

Yeni yatırımcı broşürümüz size ofisimizdeki Berlin emlak piyasası hakkında küçük bir genel bakış sunuyor. Apartman daireleri, evler için satın alma fiyatları ve her zaman yeşil olan semtlerden gelecek vaat eden semtlere kadar gayrimenkul getirilerinin cazip olduğu semtler için ipuçları. Daha fazlasını buradan okuyun:

Yatırımlar: Ä°puçları ve açıklamalar

Başka ipuçları ve öneriler? Gayrimenkul bir yatırım olarak değerli midir? Hangi vergilerin ödenmesi gerekiyor ve vergilerden nasıl tasarruf edileceğine dair herhangi bir ipucu var mı? FIV dergisinde sermaye yatırımı konusundaki birçok soruya yanıt veriyoruz. Odak noktası sadece gayrimenkul değil, aynı zamanda değerli metaller, sanat ve hisse senedi fonlarıdır. Çünkü iyi bir yatırım portföyü her zaman çeşitli unsurların bir karışımını içerir.

Sermaye yatırımı konusunda FIV dergisindeki köşe yazım

Lüks brokerler: irtibat kişileri

Ekibim ve ben Berlin’deki gayrimenkul arayışınızda sizi destekliyoruz. İster yatırım olarak, ister kiralık veya kendi kullanımınız için. İyi bağlantılar ve tavsiyelerle, sizin için Berlin’deki en ilginç yatırım amaçlı gayrimenkulleri merkezi olarak bulacağız. Sorusu olan var mı? Bizi arayın veya bize ücretsiz yazın:

Broker: Stephan M. Czaja

Telefon: +49 30 398 204 202

E-posta: office@lukinski.com

Berlin hakkında daha fazlası: Emlak

Berlin’de gayrimenkul satın almak, kiralamak ve satmak – Berlin, gayrimenkul söz konusu olduğunda sadece Almanya’da “olması gereken yer” değildir, Berlin tüm Avrupa’da ve dünya çapında bilinir. Londra ve Paris’in ardından Berlin, Avrupalılar, turistler ve emlak yatırımcıları için Avrupa’nın en gözde noktasıdır.

Berlin emlak piyasası: Genel bakış

Milyonlarca turistin yanı sıra şehirde yaşayan yaklaşık 4 milyon kişi, Kreuzberg‘de yenilenmiş eski dair eler, Berlin-Mitte’de şık apartmanlar, Berlin Grunewald’da büyük ve heybetli villalar ve özel pazar dışı mülkler.

Berlin emlak piyasası, farklı ilçeleri, yüksek insan dalgalanması, eyalet hükümetinin yasaları ve ayrıca uluslararası yatırımcılar nedeniyle, alıcı olarak ve özellikle portföyü olan bir yatırımcı olarak zamana ihtiyaç duyduğunuz bir emlak piyasasıdır.

Burada satın alma, satma, kiralama, sermaye yatırımı ve Berlin emlak piyasası hakkında bilmeniz gereken diğer her şey hakkında genel bir bakış bulacaksınız.

Berlin’de gayrimenkul satışı

Berlin bir başkent, bir üniversite şehri ve tarihi bir kale olarak bilinir. Uluslararası bir konum olarak Berlin, dünyanın her yerinden gelen insanlar için yaşamak için cazip bir yerdir. Charlottenburg ‘daki Wilmersdorf bölgesi bakımlı yeşil alanlarıyla ikna ederken, Berlin-Pankow’daki Prenzlauer Berg ve Weißensee yerleşim bölgeleri rakipsiz fiyatları ve merkezi konumlarıyla ilham veriyor. Dünya metropolü Berlin’deki dairenizi, apartmanınızı veya mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz? Mülk satışı ve mülk değerlemesi konularındaki ücretsiz rehberlerimiz ve ipuçlarımızla iyi bir şekilde hazırlandınız. Genel bakışa geri dön: Berlin’de mülk satışı.

Berlin’de yaşamak: Popüler yerleşim bölgeleri

Berlin’de Yaşam – Size Almanya’nın başkentinin en güzel semtlerini tanıtıyor ve yeni evinizi kurmak için en iyi, en kaliteli ve en seçkin mülkleri nereden satın alabileceğinizi veya yatırım olarak bir mülke yatırım yapmak için hangi semtlerin en uygun olduğunu söylüyoruz. Lüks Grunewald’dan büyüleyici Schmargendorf’a, sakin Dahlem’den tarihi Charlottenburg’a kadar en popüler yerleşim bölgelerini burada sunuyoruz.