Lüks Emlak Acenteleri Londra: Konut, Ev ve Yatırım

Emlakçılar & Lüks Mülkler Londra – Lüks mülkler, seçkin konum ve elbette bazen tek başına 40.000 – 100.000 Euro’ya mal olan bir park alanı: Bunların hepsi Londra’da hızla pahalı hale gelen arzulardır. Londra’da yatırım yapmak isteyen herkesin bunu bilmesi gerekir. Bu nedenle getiriler, İngiliz hükümetinin Brexit’inden sonra şu anda buna uygun olarak cazip. İster banliyöde, ister şehirde veya kırsalda olsun: istekleriniz için doğru bağlantılara sahibiz. Geri dön: Lüks emlakçılar.

Londra’nın Merkezi: Seçkin Emlak ve Lüks

Örnek gayrimenkul: Londra ‘da 38 milyon dolara kadar.

Londra’da sadece London City çevresinde gelişen bir finans ekonomisi bulmakla kalmayacaksınız, Londra aynı zamanda büyük medya şirketlerine, reklam ajanslarına ve tabii ki buna bağlı olarak çok sayıda broker’a da sahip. Standart değil, birinci sınıf bir konum ve iyi bir değer istiyorsanız, lüks bir komisyoncuya ihtiyacınız var.

Broker: Stephan M. Czaja

Telefon Büyük Britanya: +44 20 3475 9225

E-posta: office@lukinski.com

Herkes bir resim bilir; Parlamento, Big Ben ve Tower Bridge.

Londra son derece verimli bir altyapıya sahiptir. Havalimanı aynı zamanda Avrupa’daki merkezi aktarma merkezlerinden biridir.

Bankacılık bölgesi ve siyaset, Londra’yı fikirler ve sermaye için küresel bir ticaret merkezi haline getirmektedir.

Ancak şehir merkezine baktığınızda burada da görebileceğiniz gibi, şehrin camdan yapılmış gökdelenlerden daha fazla sunacak şeyi var.


Notting Hill, Soho, South Kensington veya Westminster gibi Londra’nın en popüler bölgelerinde kat mülkiyetinden (ETW) özel mülklere ve şehir villalarına kadar özel mülkler bulmak bir alıcı olarak sizin için zorlu bir iştir. Yukarıda bahsedilen otoparkların yanı sıra. Şehirdeki en pahalı otoparkın 240.000 sterline el değiştirdiğini biliyor muydunuz? Cadde üzerinde çok katlı bir otopark değil, basit bir park yeri. Gördüğünüz gibi Londra’nın emlak piyasası çok sıcak.

Özellikle pahalı ve yüksek değerli mülkler söz konusu olduğunda, çok fazla para hızla tehlikeye girer. Eski binalardaki özel alçı tavanlardan mutfaktaki mermer karolara kadar. “Sadece” gayrimenkul bilgisinden daha fazlasını gerektirir, özellikle Londra’daki yatırımcılar için malzeme, stil ve gelecekteki gelişmelerle de ilgilidir.

Şehir haritası

Londra’yı mı ziyaret ediyorsunuz? Hava Durumu

Londra Şehrindeki güncel hava durumu:

Londra’yı mı ziyaret ediyorsunuz? Hava Durumu

Londra Şehrindeki güncel hava durumu:

Yukarıdan Londra: Skyline

Örnek mülk Londra: Kat mülkiyeti

Londra Şehri

Modern, şık ve bankacılık ile siyasetin tam ortasında. Londra Şehri cazip yerleşim alanları ve en iyi mahalleleri sunmaktadır.

Notting Hill: Konfor

Soho’da yaşayan stilistler

Yatırımlar: Ä°puçları ve açıklamalar

Başka ipuçları ve öneriler? Gayrimenkul bir yatırım olarak değerli midir? Hangi vergilerin ödenmesi gerekiyor ve vergilerden nasıl tasarruf edileceğine dair herhangi bir ipucu var mı? FIV dergisinde sermaye yatırımı konusundaki birçok soruya yanıt veriyoruz. Odak noktası sadece gayrimenkul değil, aynı zamanda değerli metaller, sanat ve hisse senedi fonlarıdır. Çünkü iyi bir yatırım portföyü her zaman çeşitli unsurların bir karışımını içerir.

FIV Dergisi’ndeki sermaye yatırımı konulu köşe yazım.

Lüks brokerler: irtibat kişileri

Ekibim ve ben Londra’da mülk arayışınızda size yardımcı olabiliriz. İster yatırım olarak, ister kiralık veya kendi kullanımınız için. İyi bağlantılar ve tavsiyelerle, sizin için Londra’nın merkezindeki en ilginç yatırım amaçlı gayrimenkulleri bulacağız. Sorusu olan var mı? Bizi arayın veya bize ücretsiz yazın:

Broker: Stephan M. Czaja

Telefon Büyük Britanya: +44 20 3475 9225

E-posta: office@lukinski.com