Londra’da lüks mülkler: 38 milyon dolara kadar otopark dahil daire, ev, çatı katı

Lüks gayrimenkuller / emlak Londra – Birleşik Krallık her zaman küresel ekonominin merkezi olmuştur. Özellikle bankalar ve finans sektörü AB’deki işlerini Londra Şehri üzerinden yürütmektedir ve bu durum Bexit sonrasında bile istikrarını korumaktadır. Emlak fiyatları yükseliyor çünkü sadece Avrupalılar değil, Suudiler, Çinliler ve Amerikalılar da Londra’da emlak spekülasyonu yapıyor. Doğru bağlantılar, özel ağ, emlakçı – başarıyı getiren şey budur. Burada sizi Londra’daki yeni bir mülkle tanıştırıyoruz ve yerel emlakçıya doğrudan iletişim bilgilerini veriyoruz.

Araştırma, iletişim kurma ve satın alma konusunda yardım? Bugün benimle iletişime geçin: Lüks Emlakçılar Londra

Londra Şehri

Kentsel alan ve konum

Bu ne kadar şaşırtıcı?! Bu daire şu anda satılıktır. 18,49 milyon dolar değerindeki mülk, piyasanın üst sınırında yer alıyor ve hızlı bir şekilde satılacak. Bundan haberin var mıydı? Kısa bir süre önce bir park yeri 245.000 £’a açık artırmaya çıkarıldı (çatısı yok, caddenin hemen yanında). Burada park yeri dahildir!

 • Fiyat: 18,49 milyon dolar
  Avro cinsinden fiyatı: 16,66 milyon avro
  Pound cinsinden fiyatı: £14.0 milyon

Mülkle ilgileniyor musunuz? Instagram.com/EndikaPorter (henüz web sitesi yok) ile iletişime geçin, alternatif olarak iletişime geçmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Yer ve adres: Ä°stek üzerine

Şehrin ortasında ve 10 milyon sterlinin altında! Londra’da yolunuzu biliyorsanız, sıcak noktanın ortasında olduğunuzu bilirsiniz ve ek bir bonusla: evin hemen altındaki Londra Şehri ve Thames Nehri’nin engelsiz manzarası.

 • Fiyat: 11,88 milyon dolar
  Avro cinsinden fiyatı: 10,71 milyon avro
  Pound cinsinden fiyatı: £9.0 milyon
 • Öne çıkan özellikler: Thames Nehri manzarası
 • Konum: London City
 • Adres: Landmark Place’de Dubleks Penthouse

Satıldı

Benzer nesnelerle ilgileniyor musunuz? Lütfen instagram.com/EndikaPorter (henüz web sitesi yok) ile iletişime geçin, alternatif olarak aramanızda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Yer ve adres: Simgesel yapının bulunduğu yerde

Son derece merkezi bir konumda yer alan çatı katı, Tower Hill’e sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Daha doğrusu, Landmark Place’deki dubleks çatı katı.

XXL doğal araziye sahip Villa London – 14,3 milyon dolar

Bu tesis, Londra’nın hareketli şehir merkezinin sadece birkaç dakika dışında yer almaktadır. Özellikle geniş ailelere sahip yatırımcılar için bu mülk görülmeye değerdir: özellikle çocuklar, gri Londra şehrinin tam aksine yeşil doğayı severler. Kendileri taşrada büyümüş olan ve çocuklarına doğanın faydalarını göstermek isteyenler için bu villa, şu anda 12 milyon £ karşılığında mükemmel bir şehir villasıdır.

 • Fiyat: 14,28 milyon dolar
  Pound cinsinden fiyatı: 12 milyon £
  Avro cinsinden fiyatı: 15,85 milyon Avro
 • Öne çıkan özellikler: Tipik doğal ormanlara sahip geniş arazi
 • Konum: Londra, çevre bölge
 • Metrekare (sq ft) cinsinden alan: 19,000
 • Metrekare (m²): 1,765

Satıldı

Satıldı: İrtibat takdir yetkisi kaldırıldı.

Araştırma, iletişim ve satın alma sürecinde yardım? Bugün benimle iletişime geçin: Lüks Emlakçılar Londra

Lüks brokerler: Yatırımlar ve işbirliği hakkında daha fazla bilgi