Lüks emlakçı Kitzbühel: Özel kat mülkiyeti, evler ve alp panoraması

Emlakçı Kitzbühel – villa, ev, kat mülkiyeti, Kitzbühel, Tirol’deki (Avusturya) Alpler’deki en efsanevi spor kasabasıdır ve özellikle kış aylarında ünlüler ve VIP’ler için sıcak noktalardır, ayrıca ve özellikle Münih’ten. Buraya sık sık geliyorsanız veya başka nedenlerle Kitzbühel’de bir mülk arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Size aracılık konusunda yardımcı olacağız. Alım ve satım için bireysel hizmet ile kişiye özel mülkler. Sağduyulu ve güvenilir. İster birinci sınıf konumlarda çatı katı daireler, ister evler, villalar veya tatil evleri olsun – Kitzbühel’e ilişkin isteklerinizi, fikirlerinizi ve hedeflerinizi bize iletin, biz de sizin için özel mülklerden oluşan bir portföy oluşturalım.

Kitzbühel: Seçkin bir dağ köyünde yaşamak ve satın almak

Kitzbühel: Seçkin bir dağ köyünde yaşamak ve satın almak
Kitzbühel özel bir yerdir, New York, Los Angeles veya Londra gibi mega şehirlerden oldukça farklıdır, burada özel kurallar vardır. Deneyimli emlakçılar sizin için en doğru çözümü bulacaktır. Şimdi bireysel tavsiye alın ve kişisel emlak mücevherinizi bulun! Kitzbühel’de rüya gibi bir panoramaya ve en iyi konuma sahip özel mülkler.

Brokerler: Risklerden kaçınmak – avantajlar

Emlakçılar için avantajlar – Emlakçılık sektörünün bugün olduğu kadar büyük olması boşuna değil. Çünkü emlakçılar güvenliğin, adil alış ve satış fiyatlarının garantörüdür. Ayrıca vergi ve inşaat hukuku alanlarında özel durumlar için danışmanlık ve arabuluculuk yapmaktadırlar. Emlakçılar, bir mülkün alım ve satımıyla ilgili her şey için muhatabınızdır. Özellikle riskin en aza indirilmesi, emlakçıları işe alırken müşteriler için önemli bir rol oynamaktadır. Sonuçta, mülk ne kadar pahalı olursa, hata potansiyeli de o kadar artar.

Münhasırlık meydan okumayla buluşuyor: Kitzbühel’e hoş geldiniz. Satılık cazip apartmanlar, evler ve villalar, ayrıca özel! Arabuluculuk yapıyoruz.

İletişim: Stephan M. Czaja

Telefon: +49 (0) 30 398 204 207

E-posta: office@lukinski.com

Kitzbühel gibi yerleşim bölgelerinde emlak piyasasındaki durum doğal olarak özellikle gergin.

Küçük arz, büyük talep

Buna göre, müşteriler için bir acente kiralarken sadece riskin en aza indirilmesi belirleyici bir rol oynamakla kalmaz, aynı zamanda özel yerel ağ da gayrimenkul satın alırken büyük avantajlar sağlar. Örneğin, birçok özel mülk hiçbir zaman normal ve halka açık emlak piyasasında yer almaz, ancak doğrudan iyi bağlantılara ve düzenli müşterilere aktarılır. İyi mülkler için en iyi içeriden ipucu: baskı altında kalmamak ve özel tekliflerden yararlanabilmek için bizimle erken iletişime geçin.

Bir mülk satın almakla mı ilgileniyorsunuz? O zaman bizimle buradan iletişime geçin: Lüks emlakçı

Plots’u satın al: Örme özellikleri

Şu anda Alman milli futbol takımının milli bir oyuncusunun arazi satın alması örneğinde görüldüğü gibi, Kitzbühel’de arazi satın almak için özel yasalar bulunmaktadır.

Kitzbühel çok özel bir yer, çünkü burada dünyanın büyük şehirlerinde olduğu gibi sadece arazi alıp satamazsınız. Kitzbühel’de arazi satın almak istiyorsanız, 5 yıl boyunca şehirde yaşamak zorundasınız.

Bu şekilde belediye kendisini spekülatif arazi alımlarından ve boş mülklerden korumak istiyor. Kitzbühel’de sadece çok sayıda ünlü ve sosyete mensubu değil, aynı zamanda düzenli bir köy hayatı da vardır. Spor kulüpleri, aktif toplum yaşamı, tam da dağlarda rahat bir topluluk oluşturan şeyler var. Bununla birlikte, birçok kişi mülk satın almak için bir fırsat arıyor. Alpler’in ortasında, olağanüstü bir dağ panoramasına sahip. Kişisel bir görüşmede, lüks emlak acentelerimiz sizi sahadaki olanaklar ve seçenekler hakkında bilgilendirecektir.

Yeni nesneler: Kat Mülkiyeti, Ev &Ampel; Kitzbühel’de Villa

Lüks mülkler – Kitzbühel’den yeni, halka açık mülkler sunduğumuzda, ilk öğrenen siz olacaksınız! Alternatif olarak, buradan satın almanız için güncel gayrimenkul tekliflerimiz var.

Yeni teklifler: Gayrimenkul satın alın

Kitzbühel haritası ve güncel hava durumu

Harita: Kitzbühel / Hahnenkamm

Kitzbühel’de yaşamak: bölge ve manzara

Satın almak ister misiniz? Emlak danışmanlarımız size rakipsiz avantajlar sunuyor:

Broker avantajları: Sizin için ne yapıyoruz

  • Aracılar size para kazandırır (satın alma fiyatı, vergi kanunları, vb.)
  • Brokerler size zaman kazandırır (araştırma, analizler, değerlemeler, vb.)
  • Risk minimizasyonu (araştırma, satın alma fiyatı, vergiler, vb.)
  • En iyi tavsiyelere sahip en iyi brokerlerden oluşan uluslararası ağ
  • Seçici alıcılar için danışmanlar ve acenteler
  • Ä°ç tasarım, spor arabadan sonsuzluk havuzuna kadar ekstralar
  • İletişim

Çok katlı bir villada ayrıcalıklı yaşam. Kitzbühel’de sadece jet-set değil, aynı zamanda bol miktarda temiz hava, güçlü bir manzara ve açık bir günde Alplerin harika bir panoramasına sahip olursunuz.

Kışın geçit vermeyen yollar nedeniyle birçok kişi helikopterle havalanıyor. Ev ve mekan arasındaki transferler için servis bulmak kolaydır.

Tüm Alp panoraması üzerinde muhteşem dağ manzarası. Kitzbühl gerçek bir mücevherdir.

Buradaki villaların bazıları çok cömertçe inşa edilmiştir ve mimarinin ve iç tasarımın lüksü daha fuayede başlamaktadır.

Rolls Royce, Lamborghini, Porsche, kalbinizin istediği her şeyi burada bulacaksınız. Seçkin spor otomobil bayilerinde veya talep üzerine yerel olarak teslim edilir.

Kitzbühel, jet-set ve partilerin yanı sıra, burada olduğu gibi dağ ortamında açık mutfaklı iyi ve rahat bir yaşam anlamına da gelmektedir.

Kendi sağlıklı yaşam alanınızda ve dağ gölü manzarasında arkadaşlarınızla sağlıklı yaşam ve rahatlama.

330m²’lik lüks kır evi

Emlakçı

Ekibim ve ben Avrupa’da gayrimenkul arayışınızda size destek oluyoruz. İster yatırım olarak, ister kiralık veya kendi kullanımınız için. İyi bağlantılar ve tavsiyelerle Kitzbühel’deki en ilginç yatırım amaçlı gayrimenkulleri sizin için bulacağız. Başka sorunuz var mı? Bizi arayın veya bize ücretsiz yazın:

İletişim: Stephan M. Czaja

Telefon: +49 (0) 30 398 204 207

E-posta: office@lukinski.com