Lüks Emlak Acenteleri ABD: Konut, Ev ve Yatırım

Emlakçılar & Lüks Emlaklar ABD – ABD’de lüks gayrimenkul satın almak yerel piyasa bilgisi gerektirir. Özellikle faiz oranlarının düşük olduğu dönemlerde, New York, Los Angeles, Miami ve hatta Chicago gibi şehirlerde iyi bir gayrimenkule yatırım yapmak faydalı olacaktır. 50-80 metrekarelik küçük apartman dairelerinden 1.800 metrekareye kadar araziye sahip geniş özel mülklere kadar. En yüksek getiriyi ve en yüksek lüks ve konforu sunan mülklerin izini sürüyoruz. Genel bakışa geri dön: Lüks emlakçılar.

ABD: Seçkin Emlak ve Lüks

Örnek gayrimenkul: New York City, Los Angeles, San Francisco, Chicago ve Miami

Eğer siz de ABD’de apartman dairelerinden (ETW) özel evlere ve şehir villalarına kadar özel gayrimenkuller arıyorsanız, o zaman sıradan bir emlakçıya değil, uzman birine ihtiyacınız var demektir. Özellikle pahalı ve yüksek kaliteli gayrimenkuller söz konusu olduğunda, çok hızlı bir şekilde çok fazla para tehlikeye girer. Eski binalardaki özel alçı tavanlardan mutfaktaki dekoratif mermer karolara kadar. Özellikle ABD’deki yatırımcılar için “sadece” gayrimenkul bilgisinden daha fazlasını gerektirir, aynı zamanda malzeme, stil ve gelecekteki gelişmelerle de ilgilidir.

Broker: Stephan M. Czaja

New York’u arayın: +1 646 547 1187

Los Angeles’ı arayın: +1 310 492 9668

E-posta: office@lukinski.com

New York, Los Angeles, Miami & Co.

Emlakçı ABD – ABD’de lüks gayrimenkul satın almak yerel piyasa bilgisi gerektirir. Özellikle faiz oranlarının düşük olduğu dönemlerde, New York, Los Angeles, Miami ve hatta Chicago gibi şehirlerde iyi bir gayrimenkule yatırım yapmak faydalı olacaktır.

New York

Manhattan, Upper East Side, Midtown & Co. New York’ta lüks gayrimenkul satın almak yerel piyasa bilgisi gerektirir. Eşsiz bir metropol olan New York, milyonlarca insanın aradığı yetenekleri sunmaktadır. New York’ta her gün tarih yazılıyor; yüksek siyaset, dünya yıldızları ve medya. Özellikle faiz oranlarının düşük olduğu dönemlerde, New York, Los Angeles, Miami ve hatta Chicago gibi şehirlerde iyi bir gayrimenkule yatırım yapmak faydalı olacaktır. 50-80 metrekarelik küçük apartman dairelerinden 1.800 metrekareye kadar araziye sahip geniş özel mülklere kadar. Sizin için en yüksek yatırım getirisini ve mümkün olan en yüksek lüks ve konforu sunan mülkleri takip ediyoruz.

  • Lüks Emlakçılar New York

Los Angeles (Kaliforniya)

Los Angeles: Burada yaşıyorsanız, dünyanın en ünlü tabelasının altında birinci sınıf bir konum sizi bekliyor: Hollywood. Banyo, mutfak, yatak odası ve oturma odasında yüksek kaliteli mobilyalar, özel malzemeler ve lüks. Los Angeles’ta hayalinizdeki mülkü bulmanız garanti. Sizin için en yüksek getiriyi ve mümkün olan en yüksek lüks ve konforu sunan mülkleri takip ediyoruz. Bir metropol olarak Los Angeles, her yıl binlerce yeni LA sakininin aradığı yaşam tarzını sunmaktadır. Bu nedenle konut piyasası, özellikle Hollywood Hills, Beverly Hills gibi en popüler semtlerde ve elbette şehrin tam kalbinde yer alan şehir merkezinde oldukça rekabetçidir.

  • Lüks Emlakçılar Los Angeles

Miami (Florida)

Miami Emlak Acenteleri – Miami’de lüks bir mülk mü satın almak istiyorsunuz? Dilerseniz size yatırım veya özel, kişisel kullanım için özel mülkler gösterebiliriz. Miami, sunduğu yaşam tarzının yanı sıra hareketli bir uluslararası yerel ekonomi ile de pek çok kişiyi cezbetmektedir. Burada ne arıyorsunuz? Yatırım olarak bir kat mülkiyeti mi arıyorsunuz, yaşamak için bir mülk kiralamak mı yoksa kendiniz mi taşınmak istiyorsunuz? Yatırımınızın amacına bağlı olarak, araştırmanızın parametreleri değişecektir. Emlakçılar olarak, size yerel pazar hakkında net ve derin bir fikir veriyoruz.

  • Lüks Emlakçılar Miami

Dağlarda kütük kulübe

Pastoral, gözlerden uzak ve mutlak özgürlük! Eğer isterseniz, ABD’nin kırsal bölgelerinde bu şekilde yaşarsınız. Lüksün sınırı yoktur. Ancak birçok insan için kütük kabin, genellikle bir tatil evi olarak da doğallık ve minimalizm anlamına gelir.

Harita

ABD’nin dağları çok romantik olabilir.

ABD’de bir ev, arsa veya kat mülkiyeti satın aldığınızda hangi vergileri ödemek zorundasınız? Tax USA Special’da artık tüm önemli ABD vergilerini net bir listede bulabilirsiniz.

ABD Vergileri: Gayrimenkul Özel

Amerika Birleşik Devletleri, dünyadaki başka hiçbir ülkede olmadığı kadar gayrimenkul yatırımcılarının ilgisini çekmektedir. Kitzbühel ya da Monako gibi aşırı zenginlere yönelik küçük noktalar dışında. Başta Kaliforniya ve Los Angeles olmak üzere New York da odak noktasıdır. Ayrıca on binlerce kişi, kariyerleri onları ABD’ye çektiği için daire, apartman dairesi ve ev arıyor. Silikon Vadisi (Los Angeles yakınlarında), Wall Street (New York), burası ekonomik, siyasi ve kültürel fikirlerin şekillendiği yerdir. Dolayısıyla ABD’ye yatırım yapmak ancak parametreler doğru olduğunda mantıklı olabilir.

Ancak gayrimenkul alıcıları için asıl soru, ABD’deki vergi sisteminin nasıl işlediğidir? ABD’li emlak danışmanımızla birlikte ABD’deki vergiler konusunda ayrıntılı makaleler yazdık. İlk bölüme buradan ulaşabilirsiniz:

Tipik Amerikan silüeti ile San Francisco’nun görünümü:

Yatırımlar: Ä°puçları ve açıklamalar

Başka ipuçları ve öneriler? Gayrimenkul bir yatırım olarak değerli midir? Hangi vergilerin ödenmesi gerekiyor ve vergilerden nasıl tasarruf edileceğine dair herhangi bir ipucu var mı? FIV dergisinde sermaye yatırımı konusundaki birçok soruya yanıt veriyoruz. Odak noktası sadece gayrimenkul değil, aynı zamanda değerli metaller, sanat ve hisse senedi fonlarıdır. Çünkü iyi bir yatırım portföyü her zaman çeşitli unsurların bir karışımını içerir.

FIV Dergisi’ndeki sermaye yatırımı konulu köşe yazım.

Lüks brokerler: irtibat kişileri

Ekibim ve ben ABD’de gayrimenkul arayışınızda size destek olacağız. İster yatırım olarak, ister kiralık veya kendi kullanımınız için. İyi bağlantılar ve tavsiyelerle, sizin için ABD’deki en ilginç yatırım mülklerini bulacağız. Sorusu olan var mı? Bizi arayın veya bize ücretsiz yazın:

Broker: Stephan M. Czaja

New York’u arayın: +1 646 547 1187

Los Angeles’ı arayın: +1 310 492 9668

E-posta: office@lukinski.com