FIV Dergisi şimdi çıktı! Her şey Moda, Influencer, Modeller ve Blogger hakkında

Moda dergimiz artık ikinci baskı olarak + iki dilde mevcut! Tüm önemli noktalar: Röportajlar, fotoğraflar, Moda Haftası ve 2017’nin yeni trendleri! İşte son ayların en iyi röportajları! Dergide yer almaktadır:

  • Moda Haftasının Öne Çıkanları! Dollhouse dizisiyle Lena Hoscheke
  • Madeline Mercedes Instagram yıldızı ile röportaj
  • Köşe Yazısı – ivaxbrd sizi 2017 ayakkabı trendleriyle tanıştırıyor!
  • Lea Black ve Amerikan Rüyası Amerika’daki Alman modeli hakkında özel hikaye
  • Görmeniz gereken 4 fotoğraf serisi! – Alexei Bazdarev, Oliver Rudolph, Eric Condette ve Sallyhateswing

Moda, Influencerlar, Modeller ve Bloggerlar tek bir dergide

Tüm röportaj ve fotoğrafların yer aldığı yeni dergiyi buradan satın alabilirsiniz: FIV Magazine #01/17

Yeni dergimizde Hamburg, Berlin, Münih, Köln ve Düsseldorf’tan okuyucularımıza tıpkı blogda olduğu gibi moda endüstrisine dair yeni bir bakış açısı kazandırmak istiyoruz. Germany’s Next Topmodel 2017’yi özel olarak haberleştiriyoruz ve Lena Hoschek ile Moda Haftası’nda sizler için canlı yayındayız. Ayrıca, her zaman olduğu gibi, moda dünyasından influencer ve bloggerlarla tanışıyoruz! Dergide bize Madeline Mercedes ve Germany’s Next Influencer Erik Scholz eşlik ediyor! Bloggerların yanı sıra Oliver Rudolph, Alexei Bazdarev, Eric Condette ve fotoğrafçı ikili Sallyhateswing gibi Almanya’nın yıldız fotoğrafçılarının dört özel editoryal çalışmasını da bulacaksınız. Moda Dergisi hakkında daha fazla bilgi.


Tüm röportaj ve fotoğrafların yer aldığı yeni dergiyi buradan satın alabilirsiniz:

FIV Magazine 04/16 Germany

Stephan M. Czaja tarafından

46 sayfa, 4/11/2017 tarihinde yayınlandı

Almanya’nın bir sonraki Topmodel 2017’sini özel olarak haberleştiriyoruz ve Lena Hoscheke ile Moda Haftası’nda sizler için canlı yayındayız. Her zaman olduğu gibi moda dünyasından influencer ve bloggerlarla da tanışıyoruz! Dergide ayrıca Madeline Mercedes ve Almanya’nın bir sonraki Influencer’ı Erik Scholz da yer alıyor! Bloggerların yanı sıra Oliver Rudolph, Alexei Bazdarev, Eric Condette gibi Almanya’nın yıldız fotoğrafçılarının dört özel editoryal çalışmasını da bulacaksınız…
Find out more on MagCloud