En İyi 3 Tumblr Blogu – Whatsapp ile!

Hiç kendinize ‘interneti canlı tutan nedir’ diye sordunuz mu? Sevimli kediler ve bloglar. Ve pornografi. Bugün bir kez olsun bloglara bakmak istedim. Tumblr blogları. Tam zamanında, sabah 9’da, onları bulmak için yola çıktım! Şimdi yaklaşık 80 Tumblr blogu gördüm ve bunu nasıl ifade edebilirim: Çılgınca!!! – Hafta sonuna yakın olan sizler için, işte benim favori listem:

 

 

YeniWhatsapp’tan daha ucuz!

 

Whatsapp Blog auf TumblrWhatsapp! Ä°çeriden gelen bu ipucu bugün ofise Micha ile birlikte yeni ‘bok’ olarak geldi. Ne hakkında? Oldukça basit: ‘Whatsapp’tan daha ucuz şeyler’! Örneğin Hubble Uzay Teleskobu ya da bu gezegenin en iyi 20 futbol kulübü – harika. Heyecan hala devam ederken hızlıca bir göz atın!

> thingsthatarecheaperthanwhatsapp.tumblr.com

 

line-luk-february

ModaRosanne’den Hipster Jackie!

 

Hipster Blog auf TumblrBu bloga bayılıyorum! Tüm moda kurbanları için burası trendlerin El Doraro’su! Berlin Prenzlauerberg’den Köln Ehrenstraße’ye. Ä°lham öyle herkesten gelmez! Bu Jacky, popüler TV dizisi Rosanne’den. Çok havalıydı!

> hipsterswhodresslikejackie.tumblr.com

 

line-luk-february

 

KlasikKalplerin kazananı: Loddar!

 

Loddar Blog auf Tumblr Uzun zamandır takip ettiğim ve hızlı hareket eden internetimiz için nispeten uzun bir süredir var olan gerçek bir mücevher.

> loddarholdingthings.tumblr.com

 

line-luk-february

 

Fikirler? Öneriniz var mı? Daha fazlasını istiyoruz!

Bize bir e-posta gönderin – blog at lukinski punkt de – Teşekkürler!