Model Ajansları Berlin | Modeller için Ajansların Listesi

Berlin’de Modellik – Bu sektöre girmek genç modeller için zor bir girişimdir ve başarı büyük ölçüde kişinin kendi adanmışlığına ve hırsına bağlıdır. Ä°yi bir modellik ajansıyla çalışmak başarıya çok şey katabilir. Aşağıda Berlin’deki en iyi acentelerin bir listesini bulacaksınız. Berlin’de model olmak istiyorsunuz ve hala mükemmel bir model portföyü mü arıyorsunuz? Model Blog’da ilk model kitabınız için birçok ipucum ve Amazon’daki en iyi önerilerim var. Başka ipuçları? Model başvurusu hakkında daha fazla bilgi için : Modelliğe ilk adımınız.

Model ajansı – Berlin’deki modeller için öneriler

Modellik yapmayı seviyor ve yakınınızda iyi bir modellik ajansı mı arıyorsunuz? Aşağıdaki liste Almanya’daki en iyi ajanslardan oluşmaktadır

Izaio Modelleri

Almstadtstraße 7, 10119 Berlin

https://www.instagram.com/p/BohO12zBtBc/?taken-by=izaio.modelmanagement

CM Modelleri

Kollhoff Tower, Potsdamer Platz 1, 10785 Berlin

https://www.instagram.com/p/BntHmBHCj-p/?taken-by=cocaine.models

Viva Modelleri

Friedrichstraße 210, 10969 Berlin

MC Fit Modelleri

Saarbrücker Straße 36a, 10405 Berlin

https://www.instagram.com/p/Bn1VoWTBPdU/?hl=de&taken-by=mcfitmodels

Tohum Modelleri

Anna-Louisa-Karsch-Strasse 7, 10178 Berlin

https://www.instagram.com/p/BZ0tbrBjsDe/?hl=de&taken-by=seedsmodels

“Berlin’de saygın bir modellik ajansı nasıl bulunur “dan sonra devam ediyoruz!

 


 

Deneyim

Berlin’de saygın ve iyi bir model ajansı nasıl bulunur?

Berlin’de saygın bir modellik ajansı mı arıyorsunuz? Sektöre girerken model olarak kariyer yapmak için gerçekten uygun olan sadece iki seçenek vardır. Sizi bir model olarak temsil edebilecek büyük model ajansları veya müşteriler ve potansiyel müşteriler karşısında yönetiminizi üstlenen bireysel model ajansları veya model booker’lar vardır.

Bu, bir model ajansının gerçekte ne yaptığı sorusuyla mı ilgili?

Bir model ajansı veya model yönetimi, müşterilere en iyi şekilde sunulmanızı sağlar. Sizin için en uygun fiyatlar üzerinde pazarlık yaparlar ve her zaman oyuncu kadrosunda, müşterilerde ve kampanyalarda en iyisini ortaya çıkarmaya çalışırlar. Yerleşik bir model yönetiminin deneyimi ile bir yer edinmek çok daha kolaydır. Burada, kullanım haklarının müzakere edilmesi söz konusu olduğunda her zaman ciddi bir muhatabınız vardır.

Bir modelin işi sadece kameranın önünde durmak değildir! Eğer bir müşteri sizin çekimlerinizden para kazanıyorsa, siz de bundan faydalanmalısınız. Öyle değil mi? Bu nedenle fotoğraflarınızın yalnızca Almanya’da, birkaç ülkede, tüm Avrupa’da ve hatta dünya çapında gösterilmesi büyük fark yaratır. Ayrıca, garajınızın hesaplanması söz konusu olduğunda zaman aralığı da büyük bir rol oynar. Örneğin, bir resim sadece bir moda online mağazasında 3 ay boyunca mı yoksa bir resim broşüründe yıllarca mı görülebilir? Yer ve zaman faktörlerinin yanı sıra bir de medya var. Fotoğraflar veya videolar sadece çevrimiçi olarak mı kullanılacak? Basılı bir kampanya da olacak mı? Videolar belki televizyonda veya sinemada da gösterilecek mi? Yönetiminiz tüm bu sorular için orada. Bu arada siz de tamamen onun kariyerine konsantre olabilirsiniz.

  • Fiyat pazarlığı, teklifler ve müşteri kazanımı
  • Kullanım hakları (zaman, yer, medya)

İyi bir Berlin model ajansını nasıl tanıyabilirim?

Bir model olarak, mevcut model panosuna bakarak saygın bir yönetim hakkında kolayca bilgi edinebilirsiniz. Burada gördüğünüz modeller temsili mi, uluslararası ölçümleri var mı, tanıdığınız müşteriler ya da kampanyalar yapmışlar mı? Tüm bu bilgileri örneğin modellerin sedcard’larında görebilirsiniz. Uluslararası modellik işi genellikle 175 cm boy ile başlar. Erkekler genellikle 10 cm daha uzun olmalıdır. Paris, New York ve Milano gibi uluslararası metropollerde boy sınırı 177 cm’dir. Model ajansı hakkında daha heyecan verici bilgileri her zaman ajansların bloglarında bulabilirsiniz. Burada ajansın aktif olup olmadığını, yeni ilginç işleri veya yeni modelleri olup olmadığını görebilirsiniz. Burada ayrıca bir model ajansının sadece bölgesel, ulusal veya uluslararası olarak aktif olup olmadığını da görebilirsiniz.

  • Model panosuna ve kalitesine bakın
  • Bireysel sedkartlara ve modellere bir göz atın
  • Model ajansının bloguna göz atın
  • Facebook ve Instagram’da tıklayın

Başkalarının deneyimlerini araştırmak da size yardımcı olabilir. Ancak çoğunlukla sadece gerçek “soygun acenteleri” ile. Ancak dikkatli olun, genellikle hayal kırıklığına uğramış veya reddedilmiş modellerden olumsuz yorumlar bulacaksınız. Bunlar her zaman doğru olmak zorunda değildir. Çoğu zaman ajansa duyulan öfke rol oynar, bazen modeller kabul edilmemiştir, bazen de kötü bir gün geçirmişlerdir.

Bu yüzden benim tavsiyem, ajansın ne yaptığını, aktif olup olmadığını görmektir. Facebook’ta, Instagram’da yeni resimler görüyor musunuz, görmüyor musunuz? İyi bir ajansı böyle anlayabilirsiniz! Burada da iyi öneriler bulabilirsiniz!

 


 

Starboxx Model Ajansı & Casting Ajansı

Fasanenstr. 35A, 10719 Berlin

UCastMe GmbH

Heidestr. 46, 10557 Berlin

Accando Modelleri

Breitenbach Stra. 24-29, 13509 Berlin

Splendide Uluslararası Modeller

Torstr. 41, 10119 Berlin

Fangfrisch GmbH Berlin

Potsdamer Str. 83, 10785 Berlin

Jay Jay Modelleri

Chemnitzer Str. 11, 12621 Berlin

Indeed Model Yönetimi

Frankfurter Allee 22, 10247 Berlin

1A Yönetim

Händelallee 34, 10557 Berlin

Mega Model Ajansı

Reinhardtstraße 7, 10117 Berlin

Siegel Modelleri Berlin

Heimstraße 22, 10965 Berlin

  • Conta Modelleri

Berlin’e mi taşınıyorsunuz? Flat, emlakçı & Co.

Model olarak zaten biraz deneyim kazandıysanız, er ya da geç büyük şehirlere çekileceksiniz. İşlerin, çekimlerin ve defilelerin çoğu burada yapılıyor.

Biraz daha ister misin?