NFT: Gayrimenkul (örnek, dijital sanat) – Koleksiyon

Daha önce birkaç başarılı NFT koleksiyonu sunmuştum. Alım ve satımla ilgili küçük demo örneğimiz için, NFT alım ve satımının nasıl çalıştığını göstermek amacıyla birkaç ilginç dijital çalışmayı topladığım ayrı bir NFT kanalı oluşturdum. Buradaki en başarılı koleksiyonlardan ikisi olan “CryptoPunks” ve “Bored Ape Yacht Club “ı da tanıyabilirsiniz. NFT ‘leri OpenSea, SuperRare veya Crypto.com gibi pazar yerlerinden satın alabilirsiniz.

NFT: Gayrimenkul (örnek)

Şimdi de 360° tur olarak çevrimiçi deneyimleyin:

Lukinski NFT Galeri

Lukinski | VR Gallery

Her zaman ve her yerde sanatı deneyimleyin:

Lukinski | VR Gallery

İşte küçük demo örneğimiz “Lukinski”:

Ekran Görüntüsü: OpenSea / Lukinski

NFT: Adım adım kılavuz

Dijital sanat, yeni bir fenomen. Burada her şeyi öğreneceksiniz: NFT nedir? NFT’leri nasıl satın alırsınız? Hangi pazar yerleri var ve sanat piyasası yatırımcılar için nasıl gelişiyor. Bu arada, dijital sanat piyasasında fiziksel piyasadan daha yüksek fiyatlar elde ediliyor. “CryptoPunks”, “Bored Ape Yacht Club” gibi koleksiyonlar dijital sanatın en ünlü eserlerinden sadece ikisi.

NFT Resim Çerçevesi / Ekranı

Kimse görmeseydi sanat ne olurdu? İnsanlar sanatı her şeyden önce tek bir nedenle satın alır: Param yettiği için. NFT resim çerçeveleri ile dijital sanat eserleri ister oturma odasında, ister fuayede veya galeride fiziksel olarak sergilenebilir.

Daha fazla örnek: NFT Sanat

İşte NFT Sanatından birkaç örnek daha:

Screenshot: OpenSea / CryptoPunks