NFT: Bored Ape Yacht Club (örnek, dijital sanat) – Başarılı Koleksiyon

The Bored Ape Yacht Club, bugüne kadar yayımlanan en başarılı NFT koleksiyonlarından biridir. NFT “Dijital Sanat” anlamına gelir, bir koleksiyon bilgisayar tarafından oluşturulmuş binlerce görüntünün bir derlemesidir. NFT‘ler hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz : Dijital Sanat. NFT’leri OpenSea, SuperRare veya Crypto.com gibi NFT pazar yerlerinden satın alabilirsiniz. İşte Bored Ape Yacht Club koleksiyonu hakkında küçük bir fikir.

NFT: Bored Ape Yacht Club (örnek)

Bu arada ilk koleksiyonun Bored Ape Yacht Club adında başka şubeleri de var.

Ekran Görüntüsü: OpenSea / Bored Apes Yacht Club

NFT: Adım adım kılavuz

Dijital sanat, yeni bir fenomen. Burada her şeyi öğreneceksiniz: NFT nedir? NFT’leri nasıl satın alırsınız? Hangi pazar yerleri var ve sanat piyasası yatırımcılar için nasıl gelişiyor. Bu arada, dijital sanat piyasasında fiziksel piyasadan daha yüksek fiyatlar elde ediliyor. “CryptoPunks”, “Bored Ape Yacht Club” gibi koleksiyonlar dijital sanatın en ünlü eserlerinden sadece ikisi.

NFT Resim Çerçevesi / Ekranı

Kimse görmeseydi sanat ne olurdu? İnsanlar sanatı her şeyden önce tek bir nedenle satın alır: Param yettiği için. NFT resim çerçeveleri ile dijital sanat eserleri ister oturma odasında, ister fuayede veya galeride fiziksel olarak sergilenebilir.

Daha fazla örnek: NFT Sanat

İşte NFT Sanatından birkaç örnek daha:

Screenshot: OpenSea / CryptoPunks