Lüks Emlak Acenteleri San Francisco: 300 m² Konut, Tasarım Evler ve Şehir Villası

Emlakçılar San Francisco – Satın alma fiyatları her geçen yıl artıyor. San Francisco, Silikon Vadisi’ne ve Google, Facebook, Amazon ve Co. gibi Amerikan teknoloji devlerine çok yakın. Şehri dijital dünyanın sıcak noktasından sadece 39,5 mil ayırıyor. Buna bağlı olarak, gayrimenkullere olan hücum San Francisco bölgesindeki kiraları ve satın alma fiyatlarını yükseltiyor.

San Francisco: Kaliforniya’da yaşamak ve satın almak

Avantajlar emlakçılar – San Francisco’da lüks bir mülk, özel bir kat mülkiyeti veya geniş bir şehir villası arıyorsanız, mükemmel mülkü bulmak için iyi bağlantılara ve elbette sabra ihtiyacınız vardır. Tahmin edebileceğiniz gibi, en seçkin mülklerin çoğu halka açık emlak piyasasında değildir; birçok iyi mülk doğrudan normal alıcılara ve tanınmış kişilere gider. Bu nedenle, saygın bir San Francisco emlak acentesiyle erkenden iletişime geçmek çok önemlidir, böylece en kötü durumda mülkünüze doğrudan erişimleri olur. Size tavsiyede bulunuyoruz!

Mülk fiyatı ne kadar “spekülatif” olursa, hata potansiyeli de o kadar yüksek olur. Satın alma fiyatı ne kadar yüksekse, risk de o kadar yüksektir. Sadece deneyimle azaltılabilecek net bir etki zinciri.

Brokerler: Risklerden kaçınmak – avantajlar

Çok sayıda satış işlemini tamamlamış olan emlakçılar, gayrimenkul satın almanın tipik risklerini bilirler. Özel bir kişi olarak, bir emlakçı olmadan mülk değerlemesi yapmak zordur. Sonuçta, bina dokusundan binanın konumuna kadar birçok ayrıntı söz konusudur. Buna ek olarak, sıhhi tesislerin yanı sıra giderek daha fazla elektronik, akıllı ev anahtar kelimesi de var.

Her yeni değişken, mülk alıcıları için başka bir risk kaynağı yaratmaktadır. Bu nedenle, iyi bir derecelendirmeye sahip bir emlakçıya danışmanız tavsiye edilir.

Yurtdışında bir mülk satın almak söz konusu olduğunda (ABD vatandaşı olmayan herkes için), vergi unsurlarından yeni sahipler tarafından tamamen bilinmeyen yerel ve yerel ve hatta ulusal inşaat yasalarına kadar değişkenlerin sayısı hızla artar.

Buna göre, saygın bir emlak acentesi yalnızca satın alma sürecinin yanı sıra müzakereler konusunda yardım sunmakla kalmaz, aynı zamanda bu tür özel yasal ve vergi sorunları için uzmanlar ve irtibat kişileriyle de destek sağlar.

San Francisco’da gayrimenkul satın almakla ilgili sorularınız mı var? Lütfen emlak acentemizle iletişime geçiniz.

İletişim: Stephan M. Czaja

Telefon Berlin: +49 (0) 30 398 204 207

Telefon LA: +1 310 492 9668

E-posta: office@lukinski.com

Emlakçılar için avantajlar: Sizin için ne yapıyoruz

  • Aracılar size para kazandırır (satın alma fiyatı, vergi kanunları, vb.)
  • Brokerler size zaman kazandırır (araştırma, analizler, değerlemeler, vb.)
  • Risk minimizasyonu (araştırma, satın alma fiyatı, vergiler, vb.)
  • En iyi tavsiyelere sahip en iyi brokerlerden oluşan uluslararası ağ
  • Seçici alıcılar için danışmanlar ve acenteler
  • Ä°ç tasarım, spor arabadan sonsuzluk havuzuna kadar ekstralar
  • İletişim

Yeni mülkler: San Francisco’da apartman dairesi, ev & amp; villa

Lüks Emlak – San Francisco’da mı satın almak istiyorsunuz? Burada, şehirdeki seçkin apartman daireleri, konaklar ve tasarım daireler ile güncel emlak tekliflerimizi bulabilirsiniz. En son ilanlarımızı burada görebilirsiniz! Daha fazlasını görmek ister misiniz? Mevcut portföyümüze buradan göz atabilirsiniz.

Yeni teklifler: Mülk satın alın

Komisyoncu olmadan yatırım ve satılık ev?

Acente olmadan satın alma – Özel alımlar ne olacak? San Francisco’da acente olmadan mülk bulabilir misiniz? Acentesiz satın almanın avantajlarından veya acentesiz bir mülk satın alırken ortaya çıkabilecek risklerden daha önce gördüğünüz gibi, fikrimiz açıktır: Acentesiz özel olarak satın almak birçok risk içerir. Sadece bu da değil, bir mülkün araştırılması, analizi ve görüntülenmesi de çok zaman alıyor! Zaman, müşterilerimizin takdir ettiği bir lükstür ve bu nedenle zamanla verimli çalışmaya büyük önem veriyoruz.

Bu nedenle brokerler olarak, uzman görevlendirmek, özel mülklere aracılık etmek ve aynı zamanda özellikle vergi hukuku ve aynı zamanda bireysel ülkelerdeki inşaat hukuku gibi daha spesifik sorular için iletişim noktanızızız.

San Francisco Haritası ve Hava Durumu Güncellemesi

Harita: San Francisco

San Francisco: drone uçuşu ve ufuk çizgisi

ABD Vergileri: Gayrimenkul Satın Almak – Özel

ABD’de bir ev, arsa veya kat mülkiyeti satın aldığınızda hangi vergileri ödemek zorundasınız? Tax USA Special’da artık tüm önemli ABD vergilerini net bir listede bulabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri, dünyadaki başka hiçbir ülkede olmadığı kadar gayrimenkul yatırımcılarının ilgisini çekmektedir. Kitzbühel ya da Monako gibi aşırı zenginlere yönelik küçük noktalar dışında. Başta Kaliforniya ve Los Angeles olmak üzere New York da odak noktasıdır. Ayrıca on binlerce kişi, kariyerleri onları ABD’ye çektiği için daire, apartman dairesi ve ev arıyor. Silikon Vadisi (Los Angeles yakınlarında), Wall Street (New York), burası ekonomik, siyasi ve kültürel fikirlerin şekillendiği yerdir. Dolayısıyla ABD’ye yatırım yapmak ancak parametreler doğru olduğunda mantıklı olabilir.

Ancak gayrimenkul alıcıları için asıl soru, ABD’deki vergi sisteminin nasıl işlediğidir? ABD’li emlak danışmanımızla birlikte ABD’deki vergiler konusunda ayrıntılı makaleler yazdık. İlk bölüme buradan ulaşabilirsiniz:

Tipik Amerikan silüeti ile San Francisco’nun görünümü:

Emlakçı

Ekibim ve ben ABD’de gayrimenkul arayışınızda size destek olacağız. İster yatırım olarak, ister kiralık veya kendi kullanımınız için. İyi bağlantılar ve tavsiyelerle, sizin için ABD ve San Francisco’daki en ilginç yatırım amaçlı gayrimenkulleri bulacağız. Sorusu olan var mı? Bizi arayın veya bize ücretsiz yazın:

İletişim: Stephan M. Czaja

Telefon Berlin: +49 (0) 30 398 204 207

Telefon LA: +1 310 492 9668

E-posta: office@lukinski.com