Juist’in en pahalı caddesi: deniz kenarında mükemmel bir tatil evi için

Juist – Doğu Frizya adası, güzel manzara ve muhteşem manzaraların yanı sıra sunabileceği çok şey var. Eğer şu anda deniz kenarında bir mülk, hatta belki bir sahil evi ya da tatil evi arıyorsanız, bu Alman adasına mutlaka bir göz atmalısınız. Gayrimenkul her zaman ideal bir yatırım fırsatıdır ve ister ev almak ister satmak isteyin, burada aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Juist sahil şeridi Almanya’nın en pahalı 10 caddesinden biridir ve bu bölgedeki mülklerin metrekare fiyatı 16.400 €’ya kadar çıkabilmektedir. Burası seçkinlerin buluştuğu ve doğrudan Kuzey Denizi üzerinde harika saatler geçirdiği yerdir. Almanya’nın en pahalı caddelerini içeren ana sayfaya geri dönmek için buraya tıklayın.

Ada

Juist adası her yıl çok sayıda turisti ağırlamakta, güzel manzarası ve doğasının yanı sıra çok sayıda restoran, bar ve kafesiyle de turistlerin ilgisini çekmektedir. Juist, Almanya’nın kuzeyinde yer almakta olup Norderney ve Borkum adaları arasında bulunmaktadır. Feribot geçişi yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir. Özellikle mutlak rahatlama ve huzur arayanlar için Juist’te bir tatil evi idealdir. Arabasız adaya sadece feribot veya özel tekne ile ulaşılabiliyor ve feribot sık sık çalışmadığı için ada hiçbir zaman çok sayıda turist tarafından doldurulmuyor.

Gerçekler

  • Alan: 16.43km²
  • Uzunluk: 17 kilometre
  • Genişlik: 500-900 metre
  • Nüfus: 1,721
  • Federal eyalet: Aşağı Saksonya

Sahil gezinti yolu

Juist’in sahil şeridi her şeyden önce bir şey sunar: güzel bir deniz manzarası. Burası, bu güzel Alman adasında sayısız gün geçirebilmeniz için bir tatil evine yatırım yapmak için ideal bir yerdir. Bu caddedeki gayrimenkuller Almanya’daki en pahalı gayrimenkuller arasında yer almaktadır, bu nedenle refah bir ön koşuldur. Burada, çok sayıda yüksek fiyatlı restoran ve barda, seçkinler bir araya gelir ve eğlenirler. Dolayısıyla, bu bölgede sunabileceğiniz bir mülkünüz varsa, kendinizi gerçekten çok şanslı sayın.

Burada metrekare başına fiyat

Maksimum fiyat 16.400 €/m²’ye kadar

Burada aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulacaksınız:

  • Görüntüleme platformu
  • Hohe Düne Restaurant & Umbrella Bar
  • Café del Mar Juist

Juist sahil şeridi (harita):

Bölgeyi keşfetmek mi istiyorsun? Burada çevreye sanal bir göz atabilirsiniz!