Starnberg Gölü: Five-Lakes Bölgesi’ndeki en pahalı yollar ve gayrimenkuller

Starnberg Gölü: Starnberg Gölü, “Fünfseenland kültürel peyzajının” bir parçasıdır ve Almanya’nın güneyinde, eyalet başkenti Münih’in yakınında yer almaktadır. Fünf-Seen-Land, Yukarı Bavyera bölgesinin bir parçasıdır ve Starberg Gölü’nün yanı sıra Wörthsee Gölü ve diğer üç gölü de içermektedir. Starnberg Gölü sadece cazip bir tatil beldesi değil, aynı zamanda Bavyera’da yaşamak için en popüler yerlerden biridir. Kültürel zenginlik, bozulmamış doğa ve sessiz ve rahat atmosfer, göl çevresindeki toplulukları yaşamak için popüler bir yer haline getirmektedir. Zengin ve güzel olanlar Starnberg Gölü’nde kendilerini evlerinde hissederler. Ä°ster kıyıda bir tatil evi, ister bir apartman dairesi, müstakil bir ev ya da daimi ikametgah olarak göl manzaralı özel bir villa olsun – burada sadece Alman ünlüler değil, Avrupalı olmayan aristokrasi, başarılı girişimciler ve varlıklı mirasçılar da bulunabilir.

Burada Starnberg Gölü’ndeki en pahalı yollar hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz. Listeye geri dönelim: Almanya’nın en pahalı yolları!

Starnberg Gölü çevresindeki en pahalı yollar

Starnberg Gölü çevresinde ve tüm “Fünfseenlandschaft kültürel peyzajında”, suya ve doğaya yakınlıkları nedeniyle özellikle rağbet gören çok sayıda arsa ve mülk bulunmaktadır. Burada, güzel manzaranın ortasında, bir mülk ana konut veya tatil evi olarak idealdir ve mükemmel bir yatırımdır. Bu bölgedeki emlak piyasası çok popülerdir ve burada birinci sınıf bir konumda ev sahibi olacak kadar şanslı olanlar kendilerini çok şanslı sayabilir ve çok fazla konforun tadını çıkarabilirler.

En pahalı yollara genel bakış

Konum ve metrekare başına fiyatlar gibi bilgilerle Hamburg’un en pahalı caddeleri hakkında daha fazla ayrıntıya girmeden önce: İşte en pahalı caddelere ve semtlerine genel bir bakış. Buradaki gayrimenkullerin satın alma fiyatları metrekare başına ortalama 11.800 ila 25.000 avro arasında değişmektedir.

 • Ön göl yolu
 • Keltenstraße
 • Lakeside Yolu
 • Güney Göl Yolu

Südliche Seestraße: Göl manzaralı gayrimenkuller

Starnberg Gölü’nün kuzeyi küçük bir kasaba havasına sahipken ve güneydeki Seeshaupt Belediyesi ikna edici bir aile atmosferine sahipken, Starnberg’in doğusu Alman soylularının eski ikametgahı olarak kabul edilir. İşte tam da burada, tüm gölün nefes kesen manzarasıyla Bavyera’nın en pahalı caddesi yer almaktadır. Güney göl kenarındaki caddede emlak fiyatları metrekare başına 25.000 avro civarındadır.

Burada metrekare başına fiyat

Maksimum fiyat 25.000 €/m²’ye kadar

Burada aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulacaksınız:

 • Ammerland Yelken Kulübü
 • Ammerland Su Kurtarma

Südliche Seestraße am Starnberger See (Harita):

Güney göl kenarındaki yolun fotoğrafını kendiniz çekin ve bölgeyi sanal bir şekilde keşfedin!

Vordere Seestraße: Wörthsee Gölü’nde gayrimenkul

Diğer caddelerin aksine vordere Seestraße, Starnberg Gölü ile birlikte “Fünfseenland” kültürel peyzajının bir parçası olan Wörthsee üzerinde yer almaktadır. Burada doğayla iç içe ve Wörth Gölü’nün kuzeybatı kıyısında çok sayıda güzel mülk bulacaksınız. Mülklerin çoğu, geniş bir bahçe de dahil olmak üzere geniş bir arsa sunmaktadır. Ayrıca, birçoğunun özel göl ve plaj erişimi de dahil olmak üzere kendi iskelesi vardır. Burada küçük bir tekne de bağlayabilirsiniz. Yakınlarda bir plaj barı da dahil olmak üzere küçük bir liman bulunmaktadır.

Burada metrekare başına fiyat

Maksimum fiyat 11.800 €/m²’ye kadar

Burada aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulacaksınız:

 • Sahil barı “Sahil tesisi
 • Ross Bataklığı
 • Yürüyüş alanı PP Wörthsee

Vordere Seestraße, Wörthsee (harita):

Wörth Gölü’nün etrafındaki bölge güzeldir ve sunabileceği çok şey vardır. Kendiniz görün ve gölü sanal bir şekilde keşfedin!

Keltenstraße: doğanın ortasında geniş araziler

Keltenberger Straße, Starnberg Gölü’nün batısında yer alır ve Pöcking bölgesindedir. Pöcking-Possenhofen spor kulübünün hemen yanında yer alır ve gölden yaklaşık iki kilometre uzaklıktadır. Keltenstraße’de çoğunlukla geniş arazilere ve yeşil alanlara sahip büyük siteler bulacaksınız. Yolun güney doğusunda küçük bir ormanlık alan da bulunmaktadır. Göle yakın ve doğanın ortasındaki bu konumu nedeniyle Keltenstraße, Starnberg Gölü’nün en pahalı caddelerinden biridir.

Burada metrekare başına fiyat şu kadar:

Maksimum fiyatlar 12.450 € / m²’ye kadar

Burada aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulacaksınız:

 • Sportclub Pöcking-Possenhofen eV

Starnberg Gölü’ndeki Keltenstraße (harita):

Seeuferstraße: Özel göl erişimine sahip gayrimenkul

Starnberg Gölü’nün doğu kıyısında yer alan göl kenarı yolu, çok talep gören çok sayıda mülk sunmaktadır. Büyük araziler ve mülkler özellikle popülerdir ve çok fazla lüks vaat etmektedir. Diğer bir avantaj ise bazı mülklerin sunduğu özel göl erişimidir. Birçok konutun kendi iskelesi vardır, böylece kendi bahçenizden göle erişebilir veya hatta küçük bir tekne bağlayabilirsiniz.

Burada metrekare başına fiyat şu kadar:

Maksimum fiyatlar 22.550 € / m²’ye kadar

Burada aşağıdaki gibi en iyi adresleri bulacaksınız:

 • Göl kıyısında tatil dairesi
 • Ambach Şapeli
 • Hirn Çiftliği

Starnberg Gölü’ndeki göl kenarı yolu (harita):

Neden bölgeyi kendiniz keşfetmiyor ve çevreye sanal bir göz atmıyorsunuz?

Genel bakış: Starnberg Gölü’ndeki en pahalı konut caddeleri

Kaynaklar: Resim / Engel und Völkers / Lukinski

Sokak Şehir / Bölge, İlçe Maksimum fiyat / m²
Keltenstraße Starnberg Gölü, Pöcking 12,450 Euro
Lakeside Yolu Starnberg Gölü, doğu kıyısı Ammerland 22,550 Euro
Güney Göl Yolu Starnberg Gölü, doğu kıyısı Ammerland 25,000 Euro

Almanya’nın en pahalı caddeleri: mülkler, semtler ve metrekare başına fiyatlar

Berlin, Münih, Sylt & Co: Almanya’nın metropolleri en lüks mülklerden bazılarına ev sahipliği yapıyor. Berlin’deki Inselstraße, Münih’teki Königinstraße ve Starnberg Gölü’ndeki Südliche Seestraße – sadece parası olanlar burada yaşıyor! Burada bir mülk satın almak ister misiniz? Almanya’nın en seçkin caddeleri hakkında her şeyi, onları bu kadar özel kılanın ne olduğunu ve hepsinden önemlisi: burada bir metrekarenin ne kadar olduğunu öğrenin.

Starnberg Gölü üzerinde yaşamak: villa, mülk, daire

Yaklaşık 1,7 milyonluk nüfusuyla Münih, Almanya’nın en büyük üçüncü şehri olmasının yanı sıra ülkenin en güçlü ekonomik merkezlerinden biridir. Ayrıca yüksek yaşam kalitesi ve çevresindeki doğa ile de ünlüdür. Alplerde kayak ya da doğa yürüyüşü yapmanın yanı sıra yaz aktiviteleri için sayısız göl hemen yakınındadır Bu nedenle Starnberg Gölü sadece bir tatil beldesi olarak değil, aynı zamanda yaşamak için de cazip bir yer olarak büyük talep görmektedir.