Lüks emlakçı Chicago: 240 metrekarelik apartman dairesi, özel ev ve çatı katı

Realtor Chicago – Bu şehir çok fazla Amerikan tarihi taşıyor: özellikle Amerikalılar arasında yaşamak, çalışmak ve yaşamak için en popüler yerlerden biri! Buna göre, birçok alıcı güzel bir apartman dairesi, lüks bir ev veya hatta geniş bir banliyö villası arıyor. Peki Chicago’da iyi bir mülkü nasıl bulursunuz? En kolay, en hızlı ve en az riskli yol bir emlakçı ile iletişime geçmektir! Seçkin mülkleri aramaktan satıcıyla fiyat pazarlığı yapmaya kadar, iyi bir lüks acente size çok zaman ve elbette adil bir fiyat kazandıracaktır. Bu da bizi doğrudan konuya getiriyor: gayrimenkul satın alırken riskler ve hatalar. Chicago’daki gayrimenkul alımınız hakkında sizi bilgilendiriyoruz.

Chicago: Şehirde yaşamak ve satın almak

Emlakçının avantajları – Arazi ve dairelerle ilgili çok fazla spekülasyonun olduğu yerlerde, potansiyel hatalar en büyüktür. Sonuçta, gayrimenkul alıcıları spekülasyona katılmak istemezler, en azından alıcı tarafında. Buna göre, fiyat görüşmelerinde ve aynı zamanda nihai sözleşme müzakerelerinde güçlü argümanlara ihtiyaç vardır. Mülkün konumundan genel bina yapısına ve kullanılan malzemelerden sıhhi tesisat, çatı gibi detaylara kadar, aynı zamanda arazi ve bahçe, havuz, garajlar & Co.

İletişim: Stephan M. Czaja

Telefon Berlin: +49 (0) 30 398 204 207

NY’yi arayın: +1 646 547 1187

E-posta: office@lukinski.com

Emlakçılar için avantajlar: Sizin için ne yapıyoruz

  • Aracılar size para kazandırır (satın alma fiyatı, vergi kanunları, vb.)
  • Brokerler size zaman kazandırır (araştırma, analizler, değerlemeler, vb.)
  • Risk minimizasyonu (araştırma, satın alma fiyatı, vergiler, vb.)
  • En iyi tavsiyelere sahip en iyi brokerlerden oluşan uluslararası ağ
  • Seçici alıcılar için danışmanlar ve acenteler
  • Ä°ç tasarım, spor arabadan sonsuzluk havuzuna kadar ekstralar

Chicago, elektromobilite söz konusu olduğunda da nabız tutuyor.

Brokerler: Risklerden kaçınmak – avantajlar

Tüm bu faktörler nihai satın alma fiyatında rol oynar ve bir mülk için çok fazla ödeme yapıp yapmadığınızı belirler! Chicago’da gerekli uzmanlık ve yerel bilgi olmadan, özellikle lüks mülkler ve pahalı gayrimenkuller söz konusu olduğunda, bu hızlı bir şekilde ateşli bir oyun haline gelebilir.

Bu nedenle lüks acenteler Chicago’da mülk satın alırken ihtiyaç duyduğunuz huzuru size sağlar. Avrupa ve Asya’dan gelen alıcılar, potansiyel mülkleri görmek için uzun bir yol kat etmek zorunda. Buna göre, ön seçim veya araştırma, bir emlakçı işe alırken müşteri için son derece önemli bir faktördür.

Sermaye genellikle büyük miktarlarda bulunur, zaman ise bulunmaz. Buna göre, bir emlakçı tutarken kazanılan zaman bazen belirleyici argüman olmaktadır.

İş insanları için Chicago, büyük büyüme potansiyeline sahip mükemmel bir ortam sunmaktadır.

Yeni mülkler: Chicago’da apartman dairesi, ev & amp; villa

Lüks mülkler – Burada şu anda ABD’de sunduğumuz yeni mülklerden bir seçki görebilirsiniz. Bu mülklerden biriyle ilgileniyorsanız, lütfen doğrudan komisyoncumuzla iletişime geçin!

Yeni teklifler: Gayrimenkul satın alın

Chicago Haritası ve Hava Durumu Güncellemesi

Harita: Chicago

Chicago: drone uçuşu ve ufuk çizgisi

Emlak Arama Ä°çin Çok Mu Ziyaret Edildi? Chicago hava durumu

ABD Vergileri: Gayrimenkul Satın Almak – Özel

ABD’de bir ev, arsa veya kat mülkiyeti satın aldığınızda hangi vergileri ödemek zorundasınız? Tax USA Special’da artık tüm önemli ABD vergilerini net bir listede bulabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri, dünyadaki başka hiçbir ülkede olmadığı kadar gayrimenkul yatırımcılarının ilgisini çekmektedir. Kitzbühel ya da Monako gibi aşırı zenginlere yönelik küçük noktalar dışında. Başta Kaliforniya ve Los Angeles olmak üzere New York da odak noktasıdır. Ayrıca on binlerce kişi, kariyerleri onları ABD’ye çektiği için daire, apartman dairesi ve ev arıyor. Silikon Vadisi (Los Angeles yakınlarında), Wall Street (New York), burası ekonomik, siyasi ve kültürel fikirlerin şekillendiği yerdir. Dolayısıyla ABD’ye yatırım yapmak ancak parametreler doğru olduğunda mantıklı olabilir.

Ancak gayrimenkul alıcıları için asıl soru, ABD’deki vergi sisteminin nasıl işlediğidir? ABD’li emlak danışmanımızla birlikte ABD’deki vergiler konusunda ayrıntılı makaleler yazdık. İlk bölüme buradan ulaşabilirsiniz:

Emlakçı

Ekibim ve ben ABD’de gayrimenkul arayışınızda size destek olacağız. İster yatırım olarak, ister kiralık veya kendi kullanımınız için. İyi bağlantılar ve tavsiyelerle, sizin için ABD ve Chicago’daki en ilginç yatırım mülklerini bulacağız. Sorusu olan var mı? Bizi arayın veya bize ücretsiz yazın:

İletişim: Stephan M. Czaja

Telefon Berlin: +49 (0) 30 398 204 207

NY’yi arayın: +1 646 547 1187

E-posta: office@lukinski.com