Villa Turu Marbella: Avrupa’nın Miami’si! 5 Öne Çıkanlar @ FIV Magazine

Daha önce FIV Magazine (emlak dergisi) için Los Angeles’ta Villa Tour ‘a gitmiştik, bu sayımızda sizi Marbella’ya götürüyoruz. Marbella İspanya’da yer almaktadır ve Avrupa anakarasının neredeyse en güney noktalarından biridir.

Avrupa’da Sıcak Nokta: Muhteşem hava + villalar

Birçok kişi Marbella’yı Avrupa’nın Miami’si olarak adlandırır. Sürekli iyi iklim, çok güneşli günler, az yağmur ve kışın bile hala hoş bir 11 ila 17 derece. En iyi konum, en iyi hava, Marbella’nın Mallorca, İbiza veya Mykonos’un (Yunanistan) yanı sıra Avrupa’nın en gözde noktalarından biri haline gelmesinin nedeni.

Marbella: Birçok golfçü için “Avrupa’nın Miami’si”

Marbella’da Villa – Özellikle golf severler için Marbella, Avrupa’nın gözde merkezlerinden biridir. Birçok kişi Marbella’yı “Avrupa’nın Maimi’si” olarak adlandırır. Tüm yıl boyunca hoş ve ılık bir iklim ve neredeyse her mevsim güneşli. Marbella, Mallorca ve İbiza ile birlikte Akdeniz’in sıcak noktalarından biri olarak kabul edilmektedir.

İpucu! Villa Turu @ FIV Emlak Dergisi

Golf oyuncuları – Marbella, çok sayıda golf sahası nedeniyle “Avrupa’nın Miami’si” olarak adlandırılır. Avrupa’da başka hiçbir yerde bu kadar çok birinci sınıf golf sahası yoktur. Marbella’ya bir saat mesafede 100’den fazla golf sahası bulunmaktadır; bu nedenle bu kadar çok golf sever şehre ve sahile akın etmektedir.

Málaga Havalimanı – Marbella arası: 40 dakika

İş seyahati – Havaalanına da uzak değil. Marbella şehir merkezinden Malaga’daki havaalanına arabayla sadece 40 dakikada ulaşılabilir. Buna göre, üç ila dört saat içinde çoğu Avrupa başkentinde olabilirsiniz.

Marbella’daki emlak ve villalarla mı ilgileniyorsunuz? Belki de Marbella’daki özel finkanızı bulmak için doğru zamandır!

Immobilienmagazin’in yeni sayısında sizleri portföyüme yeni eklediğim şehirdeki 5 önemli noktayla tanıştırıyorum.

7 gün Marbella

16 Gayrimenkul denetimi

5 seçilmiş, özel nesne

Okumaya buradan devam edin, FIV Magazine: Villa Tour Marbella.

Demirleme yeri: Marbella in Avrupa

Marbella’yı henüz tanımıyorsanız, işte şehrin Avrupa perspektifinden bir başka görünümü.

Avrupa’da Marbella

Marbella, tarif edildiği gibi, Avrupa anakarasının en güney noktalarından biridir. Sadece birkaç kilometre ötede Cebelitarık Boğazı yer almaktadır. Oradan Afrika kıyılarına sadece bir taş atımı uzaklıkta. İyi ve açık havalarda (çoğu zaman) Afrika kıyılarını bile sahilden görebilirsiniz.

Marbella Şehri: Harita

Burada Marbella şehrini bir kez daha görebilirsiniz. Kıyı şeridi boyunca uzanır.

Marbella’da Gayrimenkul: Örnek Villalar

Burada size Marbella’da 2 özel mülk daha tanıtmak istiyorum. İnşaatçının kendisi tarafından tasarlanan bir villa 4,4 milyon avroya, şu anki favorim olan gündüz evi, gece evi ve şelaleden oluşan ikinci villa ise 2,95 milyon avroya satılıyor.

Şelale ile 2,95 Milyona Ultra Modern

Bugün size bu özel villayı sunmaktan mutluluk duyuyorum! Bu villa çok özel bir şey, “öylesine” inşa edilmemiş, planlanmış, düşünülmüş! Gündüz için bir ev, gece için bir ev, davetkar, büyük bir yüzme havuzu ve kendi 10 metrelik şelalesi. Daha ne isteyebilirsiniz ki? Bugün sizi Marbella City’deki en seçkin villalardan birine götürüyorum. 1.320 m²’lik villanın fiyatı yaklaşık 3 milyon Euro. Marbella’ya hoş geldiniz!

“Golden Mile” Yakınında 4,4 Milyona Tasarım Villa

Marbella’daki bu 4,4 milyonluk villaya hoş geldiniz! 1.530 m² arsa, 767 m² yaşam alanı, bugün sizi Mykonos (Yunanistan), Mallorca ve Ibiza’nın yanı sıra Avrupa’nın gözde yerlerinden biri olan Marbella’ya götürüyorum. Bu villa Marbella şehrinin ortasında, Akdeniz manzaralı en seçkin konumda yer almaktadır. Villaya ulaşmak için buraya tıklayın, Lukinski Home: 4.4 Mio Villa Marbella’da.