Villa Tour Los Angeles: Los Angeles’ta lüks gayrimenkul satın alın! 7 Öne Çıkanlar @ FIV Magazine

Los Angeles – Birçok insanın bir hayali vardır: ABD’de yaşamak! Tercihen New York veya Los Angeles gibi gözde yerlerden birinde. Los Angeles’ta bir ev satın almak, nereden başlarsınız? Başlamak için en iyi yer araştırmadır. Hedeflerinize ve arzularınıza en uygun olan nedir? Ev sahibi olmayı mı, yatırım olarak kiralamayı mı yoksa kiralama/kiraya verme karışımını mı planlıyorsunuz? Sahildeki villa, LA Central‘daki apartman dairesi, Batı Hollywood’daki malikane ve seçkin Beverly Hills’teki malikane arasında hangi Los Angeles konumu en iyisidir? FIV Magazine ile birlikte Los Angeles’taki Lukinski Home Highlights’tan birkaçını ziyaret ediyoruz. Şimdi emlak dergisinde: Villa Tour LA.

Los Angeles’deki Villalar

FIV Emlak Dergisi‘nin yeni sayısında sizi Los Angeles’a götürüyorum. Burada dünyanın herhangi bir yerinde bulabileceğiniz en seçkin villalardan bazılarını bulacaksınız.

Batı Hollywood, Bel Air, Beverly Hills

Hollywood’da 10 milyon, Batı Hollywood’da 20 milyon, hatta Bel Air ya da Beverly Hills’te 40 milyon avroluk satış fiyatları. Bunda şaşılacak bir şey yok, çünkü Los Angeles film endüstrisinin yanı sıra müzik endüstrisi ve diğer pek çok ekonomik sektör için de önemli bir merkez.

ABD’nin kendi içinde bile Los Angeles’ın rakibi çok az; sadece New York ve Miami, San Francisco ya da Las Vegas gibi daha küçük metropoller var. Ancak “Melekler Şehri” başka hiçbir şehirle kıyaslanamaz.

Los Angeles, New York ve Miami’nin mükemmel bir karışımıdır.

Palmiye ağaçları ve her zaman güzel bir havaya sahip olan Los Angeles, aynı zamanda girişimciler için gelişen bir iş dünyası sunuyor. Biliyor muydunuz? Kaliforniya eyaleti kendi başına bir ülke olsaydı, diğerleriyle karşılaştırıldığında dünyada ilk 10’da yer alırdı (gayrisafi yurtiçi hasıla 2,968 milyar / Almanya ile karşılaştırıldığında 3,861 milyar).

Ev sahibi tarafından kullanılan veya kiralanmak üzere sermaye yatırımı

Ev sahipleri için güçlü avantajların yanı sıra, ABD veya ABD’nin Batı Kıyısı ile kişisel bağlantıları olan sermaye yatırımcıları için de kiralama ve varlık biriktirme avantajları bulunmaktadır.

Immobilienmagazin’in yeni sayısında şu anda Lukinski Home ‘daki portföyümüze eklediğimiz 7 önemli projeyi bulacaksınız.

LA Emlak: Satın almak, kiralamak ve satmak

Los Angeles (ABD) bölgesinde alım ve satım. “Melekler Şehri” hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Los Angeles’ta Emlak

Önemli olan nedir? Hangi mahalleler önemlidir? ABD ve Kaliforniya’da emlak alıcıları hangi vergilerle karşı karşıya kalıyor? Los Angeles’taki emlak piyasasına bir bakış.

Yatırımcılar için şehir bölgeleri

Los Angeles’ın orijinal adı “El Pueblo de la Reina de Los Ángeles” olup, “Portiuncula’nın Melekler Kraliçesi Meryem Ana’nın Şehri” anlamına gelmektedir, bu nedenle “Melekler Şehri” olarak da anılmaktadır. Kaliforniya Pasifik Akıntısı sayesinde burada hava tüm yıl boyunca 18° ila 30° Celsius arasındadır. Los Angeles’ta Amerika’nın en popüler eğlence parkı Disneyland, LA Filarmoni Orkestrası ve Çağdaş Sanat Müzesi bulunmaktadır. Elbette pek çok kişi Beverly Hills’i görmek için şehre seyahat ediyor, ancak Sunset Strip ve genellikle sadece televizyonda gördüğünüz ünlü plajlar da şehrin görülmeye değer yerleri olarak kabul ediliyor.

Los Angeles’ta Lüks: 38 milyon dolara kadar mülkler.

Los Angeles’tan dünyanın mega şehirleriyle aynı nefeste bahsediliyor. Emlak piyasası da buna paralel olarak sıcak. Evler, apartman daireleri, çatı katları: kullanmak, kiralamak veya yatırım yapmak için iyi bir mülk arıyorsanız, bina dokusu, konumu ve iç tasarımı hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Hermès, Fendi, mermer, sanat. Tavsiye sahibi, güvenilir bir emlakçı çok önemlidir. Google, Amazon & Co. gibi yüksek teknoloji endüstrileri sadece Silikon Vadisi’nde kiraları artırmıyor. Müzisyenler, aktörler, yıldızlar ve politikacılar da var. Melekler şehri Los Angeles’a hoş geldiniz. Burada LA Downtown, Beverly Hills, Hollywood Hills ve Long Beach’te her zaman yeni mülkler bulacaksınız.