Marbella’da 2,95 milyon avroya tasarım villa: bol ışık, havuz ve şelale

Marbella’da 2.950.000 mio. avroya tasarım villa – Bu özel villayı bugün size sunma iznim var! Bu villa çok özel bir şey, sadece “sadece” inşa edilmemiş, planlanmış, düşünülmüş! Gündüz için bir ev, gece için bir ev, davetkar, büyük bir yüzme havuzu ve kendi 10 metrelik şelalesi. Daha ne isteyebilirsiniz ki? Bugün sizi Marbella City’deki en seçkin villalardan birine götürüyorum. 1.320 m²’lik villanın fiyatı yaklaşık 3 milyon Euro. Marbella’ya hoş geldiniz!

Marbella’da Konum: Sıcak Nokta ve “Tropikal”

Marbella, emlak alıcılarına Avrupa’nın en seçkin konumlarından birini sunmaktadır. Pek çok kişi Marbella’dan “Avrupa’nın Miami’si” olarak söz eder. Neden? Yakın çevrede 100’den fazla golf sahası bulunmaktadır. Havalimanına 30 veya 40 dakikada gidebilirsiniz ve iklim ve hava tüm yıl boyunca hoş ve sıcaktır. Mykonos, Mallorca, Ibiza, Monaco ve Marbella. Christiano Ronaldo gibi yıldızların bile buradan alışveriş yaptığı söyleniyor. Marbella, Akdeniz’in sıcak noktalarından biridir.

Marbella: Birçok golfçü için “Avrupa’nın Miami’si”

Marbella’da Villa – Özellikle golf severler için Marbella, Avrupa’nın gözde merkezlerinden biridir. Birçok kişi Marbella’yı “Avrupa’nın Maimi’si” olarak adlandırır. Tüm yıl boyunca hoş ve ılık bir iklim ve neredeyse her mevsim güneşli. Marbella, Mallorca ve İbiza ile birlikte Akdeniz’in sıcak noktalarından biri olarak kabul edilmektedir.

Bir bakışta villa

Her şeyden önce, bir bakışta villanın en önemli kilit rakamları:

 • Dolar cinsinden satın alma fiyatı: 3.480.000 $
  Avro cinsinden satın alma fiyatı: € 2,950,000
  Sterlin cinsinden satın alma fiyatı: 2,550,000 £
  İsviçre Frangı cinsinden satın alma fiyatı: 3,190,000 CHF
 • Metrekare Olarak Alan: 14,208
  m² cinsinden alan: 1,302
 • SqFt cinsinden yaşam alanı: 6,275
  m² cinsinden yaşam alanı: 583
 • Yatak Odası: 6; Banyo: 6

Bir villa satın al: Listeyi görüntüle

Marbella’da bir villa ile mi ilgileniyorsunuz? Burada Lukinski Home’daki villanın tanıtımını bulacaksınız:

Villa: Gündüz ve gece evi ile ayrıcalıklı

Her şeyden önce, mülkün gerçekleri: Villa toplam 1.302 m² alan üzerinde yer almaktadır ve 583 m² yaşam alanı sunmaktadır.

Villa (yeni inşaat) Marbella’nın en seçkin konumlarından birinde, “Golden Mile “ın hemen üzerinde, şehrin kalbinde yer almaktadır. Altın Mil, “plaj ve şehir bölgesinin” üzerinde yer alır ve dağa (Midye Tepesi) kadar uzanır.

Konum ne kadar yüksekse, villalar da o kadar özeldir.

Tüm mahalleye yalnızca Kontrol Noktası üzerinden erişilebildiğinden, bölge gece ve gündüz son derece güvenli bir konum sunmaktadır.

Bu sadece daha yüksekte değil, aynı zamanda çok güvenli, villanın kendisi küçük bir burun üzerinde yükseliyor, bu yüzden kesinlikle engelsiz bir konuma / manzaraya sahip. Dağların ve aynı zamanda Akdeniz’in ve Marbella şehir merkezinin mükemmel manzarası, örneğin gündüz evinin çatı terasından. Ama bu konuya birazdan değineceğim.

Her şeyden önce, bölgedeki villaların hepsi İspanyol tarzında inşa edilmiştir, bu nedenle bu mahallede tamamen yeni bir gelişimden çok farklı bir yetenek vardır. Bu mülkler mahallede ultra modern bir ifade oluştururken.

Evin önünde, girişte, özellikle de bu kadar çok palmiye ağacına alışık olmayan biri ilk başta ne yapacağını şaşırıyor. Bir mahremiyet perdesi ama aynı zamanda bir gölge kaynağı.

Emlak: Mimari Vurgu

Mülk – mülkün kendisi başlangıçta tek parça gibi görünmektedir, ancak sabah ve akşam için daha büyük bir eve ve gün için daha küçük bir eve bölünmüştür. Her iki alan da çatı kaplamasıyla birbirine bağlıdır. İspanya‘da, özellikle de ev ve arazinin bazen akıcı geçişlere sahip olduğu İbiza ve Marbella gibi bölgelerde insanlar bu şekilde yaşıyor.

Gündüz Evi ve Akşam Evi

Gündüz evi iki merkezi alana ve yukarıda duran bir çatı terasına bölünmüştür. Çalışın veya yaşayın, arkadaşlarınızla veya ailenizle yemek yiyin ve üst kattaki terasta alan ve özgürlük için.

Akşam evi akşam, gece ve sabah için tasarlanmıştır. Bu villada 6 yatak odası ve 6 banyo odası vardır. Bu evdeki bireysel alanlar, bahçe, yüzme havuzu ve günlük ev için bol miktarda alan ve alan bırakarak çok fazla yer israf etmiyor.

Ekipman ve ekstralar

Bir bakışta ekstralar:

 • Alarm
 • Yüksek seviye
 • Klima
 • Mobilyalı
 • Asansör
 • Zemin kliması
 • Yeni bina
 • Bahçe
 • Yüzme havuzu
 • Deniz Manzarası
 • Modern teknoloji

Yüzme havuzu ve şelale

Havuz, çoğu havuzda olduğu gibi evin içinden geçmemekte, evden Akdeniz’e doğru uzanmaktadır. Bu, alanın akıllıca kullanımı sayesinde havuza görkemli bir hava katmaktadır. Ancak en önemli özelliği 10 metre uzunluğundaki yapay şelaledir. Şelale çalışır durumdayken, sanki ormandaymışsınız ve bir derenin şırıltısını ya da daha da iyisi mırıltısını duyabiliyormuşsunuz gibi, tüm araziye büyüleyici bir atmosfer yayar.

Denizi ve suyu doğrudan evinize bu şekilde getirebilirsiniz.

Marbella: Villa, iklim ve yeni bir ev mi?

Marbella’nın ortasında, Golden Mile’ın üzerinde mükemmel konum. Sahile, şehir merkezine ve tabii ki Shell Dağı’na doğru engelsiz manzaralar. Biliyor muydunuz? Marbella’da, Shell Dağı’nın kötü havayı her zaman şehirden uzak tuttuğunu söylerler. İçeriden gelen sıcaklığın yanı sıra bulutlar ve yağmur da var. Dolayısıyla Marbella her zaman hoş ve sıcak bir iklime sahiptir ve yıl neredeyse sadece güneşli günlerle geçer.

İki farklı sektöre ayrılan özel bölüm, görkemli havuz ve şelaleye sahip geniş açık alan, bu tesisi bu kadar özel kılan şeydir.

Bekarlar, çiftler ve girişimcilerin yanı sıra aileler için de boş alan.

Resimler 1000 kelimeden daha fazlasını söyler. Tüm fotoğrafları en üstteki galeride bulabilirsiniz!

İpucu. Kiralama – Ayrıca, Marbella gibi sıcak noktalarda her zaman önemli olan, tesiste olmadıkları süre boyunca kiralamaktır. Birçoğu özellikle soğuk kış aylarında Marbella’da (Avrupa’nın Miami’si) bulunuyor. Yaz aylarında, villaların çoğu iyi fiyatlarla kiraya verilir, bu nedenle sizin için boşken iyi getiri!

Marbella: Konum ve Harita (Makro)

İşte İspanya‘nın güneyinde, Avrupa anakarasının en güney noktası olan Cebelitarık yakınlarındaki Marbella’nın konumuna hızlı bir bakış.

Marbella teklifleri:

 • Havaalanına (Málaga) sadece 40 dakika
 • Yakınlarda 100’den fazla golf sahası
 • Akdeniz ve birinci sınıf iklim

Mikro-perspektif: Şehir

Daha yakından baktığınızda, sahil boyunca uzanan tipik kentsel yapılaşmayı göreceksiniz.

Marbella’da bir villa ile mi ilgileniyorsunuz? Burada Lukinski Home’daki villanın tanıtımını bulacaksınız:

Marbella’da Yeni: Sierra Blanca’da Villa

Marbella’da 4.400.000 €’ya Villa – Marbella’daki bu 4,4 milyonluk villaya hoş geldiniz! 1.530 m² arsa, 767 m² yaşam alanı, bugün sizi Mykonos (Yunanistan), Mallorca ve Ibiza’nın yanı sıra Avrupa’nın gözde yerlerinden biri olan Marbella’ya götürüyorum. Bu villa Marbella şehrinin ortasında, Akdeniz manzaralı en seçkin konumda yer almaktadır. Villaya ulaşmak için buraya tıklayın, Lukinski Home: 4.4 Mio Villa Marbella’da.