Model ajansları Köln | Modeller için ajansların listesi

Bu sektöre girmek genç modeller için zor bir girişimdir ve başarı büyük ölçüde kişinin kendi adanmışlığına ve hırsına bağlıdır. Ä°yi bir model ajansı ile çalışmak başarıya çok şey katabilir. Aşağıda Köln’deki en iyi acentelerin bir listesini bulacaksınız. Daha fazla ipucu? Model başvuruları hakkında daha fazla bilgi için : Modelliğe ilk adımınız.

Model ajansları – Köln’deki modeller için öneriler

Modellik yapmayı seviyor ve yakınınızda iyi bir modellik ajansı mı arıyorsunuz? Aşağıdaki liste Almanya’daki en iyi ajanslardan oluşmaktadır

 

CM Modelleri

Hansaring 1, 50670 Köln

https://www.instagram.com/p/Bm5OOVqBoA_/?taken-by=cocaine.models

Quantum Seven Model Yönetimi

Pasteurstraße 1a, 50735 Köln

SHOWCAST Limited & Co. KG

Marspfortengasse 6, 50667 Köln

 

“Köln’de saygın bir modellik ajansı nasıl bulunur “dan sonra devam ediyoruz!

 

Deneyim

Köln’de iyi ve saygın bir model ajansı arayın

Gelecek vadeden bir model misiniz ya da Münih’te yeni misiniz? O zaman sizin için en iyi model ajansı önerilerim burada. Bavyera metropolü birçok iyi acenteye ev sahipliği yapmaktadır. Buradan dünyanın her yerine model olarak gidebilirsiniz. Her genç kızın ve model olan birçok genç erkeğin hayali.

Bir model ajansı Köln’de bir model olarak benim için gerçekte ne yapar?

Bir modellik ajansı, iyi ücretli işler almanızı sağlar. Bir modellik ajansı, iyi olduğunuz takdirde yurtdışına gitme fırsatı elde etmenizi de sağlar. Orada harika yeni bağlantılar kurabilir, diğer modellerle tanışabilir ve tamamen farklı miktarlarda dökümler ve işler alabilirsiniz. Özellikle dünyanın moda başkentleri olan Paris, Milano, New York ve daha pek çok yerde model olarak casting’den casting’e atlayacaksınız. Bir modellik ajansı kariyerinize önem verir. Küçük işler yapmadığınızdan emin olurlar. Bir model ajansı da arada bir işleri iptal eder! Kendi iyiliğin için.

Başlangıçta size büyük bir dünya vaat eden herkes de çok fazla şey vaat ediyor demektir! Başlangıçta sizden para isteyen biri ciddi değildir! İyi bir model yönetimi dürüst bakış açısı gösterir ve sizden para talep etmez. En kolay ve en güvenli yol, yerleşik model ajanslarıdır. Bununla birlikte, bireysel model ajansları da birbirlerinden farklıdır.

Büyük ajanslar var. Dünyanın dört bir yanındaki modellere rezervasyon yapmak için burada 100 kadar kişi çalışıyor. Bu sadece yeni işler bulmakla ilgili değil, özellikle başlangıçta model oluşturmakla da ilgili. İyi fotoğrafçılarla deneme çekimleri ayarlanmalı ve organize edilmeli, model kalesi oluşturulmalı ve tabii ki ilk işler organize edilmeli ve halledilmelidir. Ancak, genellikle büyük ofisleri olmayan, ancak yine de çok iyi bağlantıları olan bireysel model ajansları veya model booker’lar da vardır. Modelleri genellikle yurtdışına yerleştiriyorlar. Yurtdışında iyi bağlantıları olduğu ve mutlak ayrıcalığa çok fazla önem vermedikleri için iyi bir atlama taşıdırlar. Ancak bu rezervasyoncuları internette bulmak zor, genellikle bir ajans ana sayfaları yok ve klasik olarak sokakta keşif yapıyorlar. Burada İtalyan kahvesinden fitness stüdyolarına kadar pek çok hikâye dinledim. Önemli olan, yukarıda da söylediğim gibi, ciddi bir ajans veya ciddi bir model temsilcisi sizden para istemez. Sizinle birlikte çalışacak ve yatırım yapacaktır.

Münih’te bir model olarak, ajanslar ve temsilcilerle oldukça iyi bir donanıma sahipsiniz. Çok sayıda moda şirketi ve şehrin uluslararası niteliği nedeniyle Münih hâlâ cazibe merkezlerinden biridir. Bavyera’nın başkentinde neler yapılabileceğine dair size genel bir bakış sunmak için işte size önerilerim ve favorilerim!

Model işler için satın alma ve kullanım hakları

Kullanım hakları her zaman yer, zaman ve medya açısından sınırlıdır. Nedenmiş o? Bir fotoğraf çekimi yaparsanız ve çekimleriniz daha sonra ulusal bir kampanyada kullanılırsa (yalnızca çevrimiçi medya için), bu kesinlikle birkaç kanalda yayınlanan, basılan, reklam panolarına asılan ve sinema filmlerinin açılış jeneriğinde yayınlanan uluslararası bir kampanyadan farklıdır. Bu nedenle, görsellerin bir moda online mağazasında sadece 3 ay mı yoksa bir imaj kampanyasında uzun yıllar mı kullanılacağı önemlidir. Görüntülerin sadece Almanya’da mı, Avrupa’da mı yoksa tüm dünyada mı kullanılacağı da önemlidir. Ayrıca hangi medyanın tedarik edileceğini de düşünmeniz gerekir; sadece basılı medya mı yoksa daha sonra örneğin sinemada veya televizyonda izlenebilecek video materyalleri de çekilecek mi?

  • Model menajerleri size ciddi bağlantılar ve iyi ücretli işler sağlar
  • Model aracılar zamana, yere ve ortamın türüne göre kullanım haklarını müzakere eder

Model ajansınız, satın alma, teklifler ve faturalandırma ile ilgili bu karmaşık soruları sizin için yanıtlayacaktır. Bir model olarak tamamen işinize konsantre olabilirsiniz. Çünkü model olmak sadece iyi görünmekten daha fazlasıdır. Uzun vadede başarılı olmak istiyorsanız yüz ifadeleri üzerinde pratik yapmalı ve biraz rol yapabilmelisiniz. İnsanlarla iletişim halinde olmak da önemlidir! Tabii ki spor ve beslenme de var. Modellik gerçek bir tam zamanlı iştir! Kariyeriniz gerçekten yükselişe geçtiğinde, dört seyahatiniz de olacak. Bu sizin fazladan uykunuzu çalacaktır. O zaman sizi destekleyen bir yönetime sahip olduğunuz için mutlu olacaksınız.

Dediğim gibi, Hamburg’da yaşadığınız için şanslısınız! Hamburg’da çok sayıda büyük reklam ajansı olduğu için burada çok sayıda model ajansı da var. Hamburg her zaman uluslararası bir şehir olmuştur; geçmişte bile denizcilik tüm ulusları burada birleştirmiştir. Hamburg bugün bile renkli bir yer ve medya dünyasının önemli bir parçası. En iyi ajansların çoğu burada! İşte Hamburg için önerilerim.

 


 

Kat Yönetimi

Weißenburgstr. 14a, 50670 Köln

SEVENSmanagement sanatçı ve medya danışmanlığı GmbH

Am Botanischen Garten 2, 50735 Köln

Çürük Glamour

Rennebergstr. 23, 50939 Köln

HANS VE HELGA MODEL AJANSI 40+

Alteburger Str. 107, 50678 Köln

Stage24 modelleri e.K.

Weißer Straße 143 – 145,50999 Köln

Momo Çocuk ve Genç Yetişkinler Ajansı

Lütticher Str. 68, 50674 Köln

Berlin’e mi taşınıyorsunuz? Flat, emlakçı & Co.

Model olarak zaten biraz deneyim kazandıysanız, er ya da geç büyük şehirlere çekileceksiniz. İşlerin, çekimlerin ve defilelerin çoğu burada yapılıyor.

Biraz daha ister misin?