Bir finansman teklifi talep edin: Gayrimenkul, daire ve konut alım + inşaat finansmanı

Finansman teklifi – Bir ev, daire veya apartman binası için doğru finansman teklifini nasıl bulursunuz? Gayrimenkul alımı için kişiye özel finansman, sizin için kişisel olarak belirlenen bir teklife dayanmaktadır.

Koşul veya finansman talepleri

Önce koşullarınız hakkında bilgi almak mı istersiniz, yoksa doğrudan uygun bir finansman teklifi mi almak istersiniz? Karşılaştırma yapmak istiyorsanız, bir kredi talebi olarak değerlendirilmeyen, bağlayıcı olmayan bir şartlar ve koşullar teklifi öneririz.

Burada kendi evinize sahip olma hayalinizi hangi borçlanma oranı ve hangi efektif faiz oranıyla gerçekleştirebileceğinizi ve size hangi çerçeve koşulları sunabileceğimizi öğrenebilirsiniz. Finansman projenize uygun teklifler için, finansmanın amacı, net finansman tutarı ve aylık istenen geri ödeme taksiti hakkında bazı temel bilgilere ihtiyacımız var.

Kendi kendine kullanım mı yoksa sermaye yatırımı mı?

Bize ne tür bir mülkü finanse ettiğinizi ve mülkü kendiniz mi kullanmak istediğinizi yoksa bir yatırım olarak mı satın almak istediğinizi söyleyin. Henüz elinizde bir ekspertiz yoksa, mülk alımınız için önemli olan temel verilere dayalı bir finansman teklifi almanızı öneririz. Size benzer bir konumda karşılaştırılabilir bir mülk sunarak, size varsayımsal olarak bir finansman teklifi sunma ve daha sonra aklınızda bir mülk varsa bunu somutlaştırma fırsatına sahibiz. Satın alma niyetinizi ertelememek ve gerektiğinde harekete geçebilmek için, şu anda hala hayalinizdeki evi arıyor olsanız bile finansman teklifini önceden almanızı öneririz.

Finansman teklifinden rezerv koşulları

Birçok ev alıcısı bize, finansman teklifinde sunulan koşulların, evin satın alınmasının gelecekte olması halinde de geçerli olup olmadığını sormaktadır. Lukinski’de, finansman teklifimizi bir teklif olarak kabul etmeniz ve tüm koşulları ve sözleşme ayrıntılarını kabul etmeniz halinde, belirlenen koşulları sizin için saklı tutarız.

Finansman güvenliği

Bazen istediğiniz mülkün aranması daha uzun sürebilir, bu nedenle finansman teminatını önceden alabilirsiniz. Bu size, bir satın alma durumunda çok daha hızlı hareket edebilme ve bağlayıcı bir finansman teklifi alıp sözleşmeyi imzalayana kadar beklemek zorunda olmama avantajını sunar.

Finansman teklifleri

Lukinski’de, bilgilerinize dayanarak uygun koşullar ve istenen esneklikte finansman teklifleri sunuyoruz. Önerilen gayrimenkul finansman tekliflerinden birini seçerek ve koşullarınızı rezerve ederek finansman avantajınızı önceden güvence altına alabilirsiniz. Bir teklife karar verdiğinizde, sözleşmeyi hazırlayacak ve siz satın alma işlemini tamamlayıp ödemeyi talep edene kadar finansman tutarını tutacağız. Müşterilerimizin çoğu, halen bir mülk arıyor olsalar bile finansman teklifine karar veriyor. Belki de sadece en iyi finansman teklifini değil, aynı zamanda hayalinizdeki evi veya daireyi doğrudan Lukinski’deki emlakçılarımız aracılığıyla bulacaksınız.

Bir finansman teklifi için hangi bilgiler gereklidir?

Koşullarınızı belirlemek ve projenize mükemmel şekilde uyan uygun bir finansman teklifi sunmak için, mülkle ilgili bilgilere ek olarak sizden bazı kişisel verilere ihtiyacımız var.

Finansman planınızın yanı sıra mali geçmişiniz, finansmanın güvence altına alınmasına ilişkin bilgiler ve finansman türüne ilişkin fikirleriniz, uzmanlara koşulları belirlerken gerçeklere yönelme ve bu bağlamda size en iyi teklifi sunma olanağı sağlar.

Sadece mali durumunuza göre değil, aynı zamanda özel isteklerinize de aynı derecede önem veren bir finansman teklifiyle kendi dört duvarınıza giden yolu güvence altına alın.