Mainz’daki En İyi 5 Bahçe Merkezi

Mainz’daki bahçe merkezi – Bahçeniz sizin tutkunuz mu? Aileniz bahçede çalışmaktan neden bu kadar hoşlandığınızı anlamıyor mu? Bahçenizde bir sonraki adımda neleri değiştirebileceğinizi düşünmeyi seviyorsanız, muhtemelen bahçe merkezlerini ziyaret etmeyi de seviyorsunuzdur. Ancak bir bahçe merkezinde gerçekten ne arayacağınızı bilmek için her zaman yeni fikirlere ihtiyacınız vardır. Size sadece yakınınızdaki en iyi bahçe merkezlerini değil, aynı zamanda bahçeniz için harika tasarım ipuçlarını da bulduk.

Bahçe merkezi: Bitkiler, mobilya ve dekorasyon

Bir bahçe merkezinde genellikle bahçeler konusunda çeşitli makaleler bulunur. Bitkilerden bahçe mobilyalarına ve dekorasyona kadar her şey orada. Aklınızda belirli bir satın alma işlemi olmasa bile, bir bahçe merkezini ziyaret etmek faydalı olabilir. Bir yandan bahçe merkezindeki dekorasyondan ilham alabilir ve gerekirse bazı fikirler edinebilir, diğer yandan da özel sorularınız varsa ekipten tavsiye alabilirsiniz.

Çiçekler & Bitkiler – Enliven Garden

Bahçeniz için uygun çiçek ve bitkiler mi arıyorsunuz? Anlaşılabilir, çünkü sadece doğru çiçekler ve bitkiler bahçeye hayat verir. Özellikle renkli çiçekler söz konusu olduğunda, bu durum bahçeye girenlerin ruh hali üzerinde etkili olur. Çok geniş bir ürün yelpazesi olduğundan, herkes kendi bahçesi için doğru bitkileri bulacaktır.

Bahçe mobilyaları – bahçedeki konaklamanızı güzelleştirin

Bahçe mobilyaları da bahçeniz için çok önemlidir. Bahçenizi nasıl kullanmayı tercih ettiğinize siz karar verin ve mobilyaları bu karara göre satın alın. Bir şezlong mu, bir Hollywood salıncağı mı, bir salon mu yoksa sandalyeli bir yemek masası mı tercih edersiniz? Bahçe mobilyaları size bahçenizdeki atmosferi bilinçli olarak etkileme fırsatı verir. Örneğin, bir şezlong veya salon otomatik olarak rahat bir atmosfer yaratır. Bununla birlikte, bahçe mobilyalarına karar vermeden önce göz önünde bulundurmanız gereken başka birçok nokta vardır.

Bunu okuyun:

Bahçe Dekorasyonu – Son Dokunuş

Bahçenizde en güzel bitkiler ve en güzel bahçe mobilyaları var ama yine de bir şeyler eksik mi? Bahçenize son dokunuşu yapacak dekorasyon muhtemelen budur. Bu alandaki zevkler büyük farklılıklar gösterdiğinden, sizin için doğru dekorasyonu bulmak için ilham almanıza izin vermeniz önemlidir. Yazının devamında, kendi kendinize yapabileceğiniz dekorasyon fikirleri bulduk. Eğer özellikle yaratıcı ve sanatsal bir kişiliğiniz varsa, bu fikirler tam size göre olabilir.

Mainz Bahçe Merkezi: En iyi öneriler

Mainz’da yaşıyorsunuz ve yakınınızda iyi bir bahçe merkezi mi arıyorsunuz? Sorun değil, çünkü sizin için en iyi Google puanlarına sahip bahçe merkezlerini seçtik. Mainz bölgesinde çok sayıda bahçe merkezi bulunmadığından sizin için en iyi 5 bahçe merkezini belirledik.

Mainz Bahçe Merkezi

Mainz bahçe merkezi, 4,6 yıldızla diğer tüm bahçe merkezlerine kıyasla en iyi Google derecelendirmesine sahiptir. Burada tavsiye, kalite ve çeşitlilik ikna edicidir. Bu bahçe merkezini ziyaret ettiğinizde ne arıyor olursanız olun, buradan memnun ayrılma şansınız yüksektir. Eğer Mainz’ın güneyinden geliyorsanız, bu bahçe merkezini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Dehner Bahçe Merkezi

Mainz’da çok popüler olan bir Dehner bahçe merkezi de bulunmaktadır. Genel değerlendirme 4,3 yıldızdır. Burada her zaman bahçeyle ilgili geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Sadece ilham almak için bir bahçe merkezini ziyaret etmek istiyorsanız, burası da gidilecek yerdir, çünkü dükkan her zaman güzel bir şekilde dekore edilmiştir.

Fox Birch Çiftliği

Değerlendirme: 3.7 / 5.0

Botanicum Mainz

  • Riedweg 80
    55130 Mainz

BAUHAUS web sitesi

Değerlendirme: 4.2 / 5.0

Muhtemelen “BAUHAUS” yapı marketini zaten biliyorsunuzdur. Yapı marketi çok büyük ve çeşitli olduğundan, burada iyi donanımlı olması gereken bir bahçe merkezi de bulunmaktadır. Eviniz ya da daireniz için başka şeyler almanız gerekiyorsa, iki işi hemen birleştirebilirsiniz.

Yol tarifi için Mainz şehir haritası

Bahçe fikirleri: Bahçeyi gerçek bir göz alıcıya dönüştürmek

Bahçenizi tasarlarken yaratıcılığınızın sınırı yoktur. Zevkleriniz bir anda tamamen değişse bile, her şeyi yeniden tasarlama imkanına sahipsiniz. Kendi fikirlerinizi oluşturabilir veya bir mağazadan bahçe süsleri satın alabilirsiniz. Her iki seçenek için de ihtiyacınız olan malzemeleri satın almak üzere bir bahçe merkezini ziyaret etmeniz mantıklı olacaktır.

Bahçe için kendi süslemelerinizi yapın

Bu videoda bahçe için 16 özel dekorasyon fikri öğreneceksiniz. En iyisi de bu fikirler için çok para harcamanıza gerek yok, bunları kendiniz de yapabilirsiniz. Eğer belli bir sanatsal beceriniz varsa ve el işi yapmaktan hoşlanıyorsanız, bu fikirlerden birini mutlaka uygulamalısınız.

Kendiniz yükseltilmiş bir yatak inşa edin

Resmi gördüğünüzde ilk düşündüğünüz şey “Ama bu harika görünüyor!” mu oldu? O zaman bu fikir tam size göre olabilir. İşte böyle bir yükseltilmiş yatağı kendiniz nasıl inşa edebileceğinize dair adım adım bir açıklama. Böyle bir yükseltilmiş yatak ile bahçenize belirli bir şey kazandırırsınız, çünkü çok az insanın bahçesinde yükseltilmiş bir yatak vardır. Bahçeye girer girmez gözleriniz otomatik olarak yükseltilmiş yatağa çekilir, bu yüzden oraya çok özel çiçekler dikilmelidir.

Bahçe tasarımı için ilham

Bu videoda kendi kendinize yapabileceğiniz bahçe tasarımı için herhangi bir talimat yok, ancak sadece ilham alabilirsiniz. Bu fikirlerden bazılarını kendi bahçeniz için uygulamak isteyip istemediğinizi düşünebilmeniz için farklı bahçelerin birçok resmi birbiri ardına gösterilmektedir.