Jeff Bezos: New York’ta 80 milyon dolarlık çatı katı – iç görünüm

Jeff Bezos ilk 25 milyarder arasında yer alıyor, hatta 1 numara. 56 yaşında 133 milyar dolarlık bir servet biriktirmiş durumda. Günde ortalama 6,7 milyon dolar kazanıyor. Süper zengin biri olarak nasıl ve nerede yaşıyorsunuz? Bezos New York’u seçti. New York’ta 80 milyon dolarlık bir çatı katı. CNBC muhabiri Robert Frank özel bir bakış için bizi oraya götürecek.

New York’ta 80 milyon dolarlık çatı katı

Jeff Bezos New York’taki dairesinde işte böyle lüks içinde yaşıyor! Bezoz gibi bir milyarder ne tür bir daire satın alır? Amazon New York’ta bir genel merkez açma planlarından vazgeçmiş olsa da, CEO Jeff Bezos yine de Mege metropolüne gitti. Seçimi, elbette, seçkin bir lüks mülk oldu. Manhattan’daki 80 milyon dolarlık bu ev. CNBC muhabiri Robert Frank, New York’taki üç katlı çatı katına bir göz atıyor.

Ä°çeride: New York City Penthouse

Jeff Bezos: Varlıkları ve kişiliği

Jeff Bozos şu anda dünyanın en zengin girişimcisidir.

  • Jeff Bezos
  • Yaş: 56 yıl
  • Şirket: Amazon
  • Toplam varlıklar 133 milyar dolar
  • Günlük 6,7 milyon dolar

Amazon Prime Video’da Konuşun

Amazon Docu: Dünyanın en büyük e-ticaret şirketini kurmak

Şirket çok iyi gelişti. Amazon CEO’su Jeff Bezos, yukarıda da açıklandığı gibi, şu anda dünyanın en zengin adamı. Online perakendede her iki Euro’dan biri Amazon’da harcanıyor.

Bir sonraki seviye: veri, dronlar ve …

Hiçbir şirket, kullanıcıları hakkında eski çevrimiçi kitap satıcısı Amazon’dan daha fazla veri depolamıyor. Sınırsız büyümesiyle bilişim devi, ekonomik sistemimizi alt üst etmek üzere mi?

New York Şehri

New York uluslararası bir metropol, büyük reklam ajansları, yatırım fonları, burada rütbe ve isim sahibi olanlar oturuyor. Manhattan’ın Midtown bölgesi, Empire State Binası, Rockefeller Center ve Grand Central Terminali gibi New York’un dünyaca ünlü sembollerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Beşinci Cadde dünyanın en iyi alışveriş bölgelerinden biridir ve Times Meydanı ile Broadway, New York’a sonsuz gibi görünen bir tiyatro ve eğlence kaynağı sunar.

Central Park, New Yorkluların egzersiz yapmak ve dinlenmek için geldikleri, şehrin yeşil akciğeridir. Şehirle ilgileniyor musunuz? New York’taki lüks gayrimenkuller hakkında daha fazlasını buradan okuyabilirsiniz.