Gayrimenkul, Vergi ve Servet: Yatırımcı Deneyimlerinden Öğrenmek – Alex Fischer, Rockefeller & Jobs

Gayrimenkul, Vergiler ve Servet: Yatırımcı Deneyimlerinden Öğrenmek. ABD Başkanı sadece 750 dolar gelir vergisi öderken ve Springer patronu neredeyse vergisiz olarak 1 milyar avroluk bir hisse paketi alırken ve tüm bunlar tamamen yasal olarak yapılırken, bir şey açıktır: vergiler açısından, hepimiz için hala iyileştirme için yer var! Ama aynı derecede “verimli” olmak için ne öğrenmeniz gerekiyor? Ya da daha iyisi, nereden başlıyorsunuz? Büyük anahtar kelime: vergileri özel varlıklara dönüştürmek. Kendi kendini yetiştirmiş milyonerlerden daha iyi kimden öğrenilebilir? Alex Fischer gibi modern yatırımcılar, Rockefeller gibi ABD’nin eski devleri ve tabii ki tarihin büyüklerinden Sir Isaac Newton. Vergi optimizasyonu hakkındaki bu makalede nedenini öğrenin. Alex Fischer hakkında daha fazla bilgi.

Yatırımcılardan öğrenmek: benim deneyimim

Ä°pucu!“Reicher als die Geissens” adlı kitabını zaten biliyor musunuz? Şimdiye kadar tam 220,000 kopya satıldı! 29,95 Euro tasarruf edin, sadece kargo, ücretsiz sipariş verin: Alex Fischer’in kitabı.

Kısa keseceğim: sadece bir paragraf. Bugün size bu kitabı neden tavsiye ediyorum?

Küçük bir hikaye: Milyonerlerin arasında yaşamak

Kendisi de emlak işinde olan bir arkadaşım, işe kiralık emlakçı olarak başladı ve adım adım yükseldi. Bugün 28 yaşında ve nispeten kaygısız bir hayat yaşıyor. Nasıl başladı? Bir ara bana geldi ve şöyle dedi:

Stephan, Kranhaus’ta bir daire kiraladım.

Kranhaus, Köln şehir merkezindeki en pahalı yerlerden biridir. Bentley’ler, Ferrari’ler ve tabii ki Porsche Cayenne’ler yeraltı otoparkında bulunabilir.

Stephan, buraya neden taşındığımı biliyor musun? Her gün, olmak istediğim gibi olan insanlarla çevrili olmak istiyorum.

Parantez içinde, bu başarılı insanlar anlamına gelir.

Dilekler, deneyimler ve … Hatalardan kaçının

Bu küçük hikayeyi size neden anlatıyorum? Issac Newton bile şöyle demiştir: “Eğer diğerlerinden daha ileriyi gördüysem, bunun nedeni devlerin omuzlarında durmamdır.” Yani, bizden önce gelenlerden öğreniyoruz.

Dolayısıyla, ilk servetinizi güvence altına aldığınız aşamadaysanız, 3, 4 veya 5 mülkünüz varsa, o zaman şirket yapıları ve vergi planlaması hakkında düşünmeye başlamanın zamanı gelmiştir.

Kendi kendini yetiştirmiş emlak milyoneri

Pek çok şeye baktım ve bir favorim var: Alex Fischer. Kendi kendini yetiştirmiş emlak milyoneri, gerçekçi, odaklanmış, düşüncelerinde, fikirlerinde ve yapılarında çok net. YouTube kanalını uzun zamandır takip ediyorum. Ardından kendi hikayelerini ve deneyimlerini içeren kitabı geldi: Geissen’lardan daha zengin. Şimdi kitap ücretsiz, evet ücretsiz! İşte benim de emlaktan para kazanma arzusu olanlara ekstra tavsiyem.

Sadece zekânızla nasıl nakit akışı sağlayan milyon dolarlık bir servet oluşturabileceğinizi ve böylece hayatınızı nasıl daha da rahatlatabileceğinizi öğrenin.

Geissen’lardan Daha Zengin: Amazon En Çok Satanlar

“Richer than the Geissens” adlı kitap, stratejiler konusunda son derece geniş bir ayrıntıya yer vermektedir. Tüm bölümleri planlı bir şekilde dinler ve bazılarını tekrar ederseniz, finansal, profesyonel ve özel olarak başarılı olmayı öğreneceksiniz. 450 sayfalık yoğunlaştırılmış bilgi, örnekler ve pratik görevler, uygulama için somut adım adım talimatlar ve sayfa dolduran “BlaBla” yerine vaka çalışmaları ile uygulamadan gelen bilgiler.

Alex Fischer’in “Reicher als die Geissens” (Geisses’ten Daha Zengin) adlı kitabını okuyan herkes, 0 avroluk öz sermaye ile 5 yıl içinde nasıl emlak milyoneri olabileceğinizi bilir (çalışkanlığınızı ve hırsınızı varsayarsak). Hayatta ve kariyerde gerçek bir başarı arıyorsanız, bu kitabı mutlaka okumalısınız! “Richer than the Geisses” ile tamamen yeni tanışanlar için, ücretsiz sesli kitaptan (evet, doğru duydunuz, ücretsiz) en sevdiğim üç ya da dört bölümü tartışmak istiyorum. Kitapta veya sesli kitapta Alex Fischer, sizin de onun kadar başarılı olabileceğiniz çok sayıda strateji ve yöntemi açıklıyor. Kitabı ilk kez okuduğumda, nadiren olan bir şey oldu, aslında bölümleri tekrar ettim! Kitabı bu kadar parlak yapan şey, bugün size en azından temel hatlarıyla açıklamak istediğim şey! Mesleki başarınız, finansal özgürlüğünüz ya da başka bir deyişle “mutlu olmanız” için tavsiyem.

Öğrenme: Rockefeller’ın bilgeliği

The Rockefeller Archive Center / Public domain

Tarihin büyük girişimci devlerinden her zaman bir şeyler öğrenebilirsiniz. Dünya ne kadar değişirse değişsin, yapılar aynı kalır. Apple, geliştiricileri iStore için uygulama geliştirmeyi üstlenmeye davet ediyor ve ardından her satıştan yaklaşık %30 kazanıyor. Tinder, arkadaşlık uygulamasını ücretsiz olarak sunuyor ve kullanım yoluyla kazanç elde ediyor. Rockefeller’ın bilgeliğine göre mi hareket ediyorlar: “Kandili dağıt ve yağdan kazan”?

John D. Rockefeller 1859 yılında Cleveland’da (ABD) Clark & Rockefeller şirketini kurmuş ve burada küçük bir komisyon işi yürütmüştür. Bir yıl sonra, ilk cirosu şimdiden 500.000 ABD dolarıydı. Birkaç yıl sonra petrol işine girdi. Ancak Rockefeller’ın iş konusunda da burnu iyiydi, bu yüzden nispeten yeni petrol lambaları sattı, hatta onları hediye etti. Yeni petrol sahipleri artık düzenli olarak petrol şeklinde malzeme satın almak zorundaydı ve petrol Rockefeller’dan temin edilebiliyordu.

“Yağ lambasını dağıtın ve yağdan para kazanın” – John D. Rockefeller

Alex Fischer, Steve Jobs ve Apple’ın onu iPod’dan iTunes’a, iPhone’a ve MacBook’a kadar adım adım nasıl önbelleğe aldığını bile anlatıyor. Strateji, stratejik planlama, “Geissen’lerden Daha Zengin “in ikinci bölümünün sonu tamamen bununla ilgili. Bu 27 stratejiye Alex Fischer’ın ücretsiz üye alanından ulaşabilirsiniz. Hepsi bir kontrol listesi olarak 11 sayfalık bir PDF’de toplanmıştır.

Sorunların nedenini bulun

Dediğim gibi, içselleştirmek için bazı bölümleri iki kez, hatta bazılarını üç kez dinliyorum. “Dirt Slinger” iki kez dinlediğim bir başka öğrenme. Bu noktanın muhtemelen kendi geleceğimle de ilgili olacağını düşünüyorum. Bu nedenle, kısaca açıklanmıştır:

“Her şeyin ardında, uzun süreli optimal olmayan durumların ardında her zaman muckraker’lar vardır.” – Alex Fischer

Alex Fischer bu modeli ayrıntılı ve uygulamalı olarak bir örnekle açıklıyor. Yeni bir araba aldığında, yeni olmasına rağmen tamir için birkaç kez bayiye gitmesi gerekti. Sorunlar kendini tekrar ediyorsa, ikinci veya üçüncü seferden sonra düşünmek gerekir. Tek tek parçalar mı yoksa temel bir sorun mu var? Anlaşıldığı üzere, asıl sorun arabanın aküsüydü. Bozuktu ve çok yüksek voltajlar veren akım tepe noktaları vardı, bu nedenle elektronik bileşenler bozuldu.

Kitabın ve sesli kitabın en büyük avantajı, neyin tehlikede olduğunu açıkça gösteren örneklerdir!

Belirli, sıkça ortaya çıkan bir sorunun altında yatan kalıpları kendiniz aramayı düşünüyorsanız son derece ilginç. Her zaman bireysel sorunları çözmek için zaman ve enerji harcamak yerine, kişi zamanını sorunların kaynağını bulmak için kullanmalıdır! Peki muckraker ismi nereden geliyor? Bunu 46. bölümde kendiniz dinleyin : Öncelikler nasıl belirlenir?

Yalnızca zekânızla nasıl nakit akışı sağlayan milyon dolarlık bir servet oluşturabileceğinizi ve böylece hayatınızı nasıl daha da rahatlatabileceğinizi öğrenin:

Finans, Emlak + Vergiler: Temel Bilgiler

Bu inceleme daha fazlası için iştahınızı kabartmalı! İki kez dinledim, çünkü öğrenecek çok şey var! Podcast veya sesli kitap yüzlerce bilgi, örnek, ipucu, yöntem ve strateji sunuyor. Tüm öğrenme 1. bölümden 79. bölümdeki sona kadar yapılandırılmıştır. Çok fazla içeriğe rağmen, her şeyin mümkün olduğunca etkili bir şekilde aktarılması için, en önemli içerik ve sorular her bölümün sonunda tekrarlanır. Bu, en büyük öğrenme etkisini sağlar!

Alex Fischer’ın sesli kitabı büyük bir bilgi birikimi içeriyor. Başlangıç sermayesi olarak 0 Euro ile başlayanlar ve ayrıca ilk mülkleri için zaten para biriktirmiş olanlar için know-how. Bu kitap için:

  • Çalışan veya personel statüsünde 0 Euro eşitliğe sahip kişiler
  • Başlangıçta 50.000 avroluk küçük özkaynak rezervine sahip bireyler
  • Ayrıca halihazırda 1, 2 mülke sahip olan ve bir mülkün bir yatırım aracı olarak nasıl çalıştığını öğrenmek isteyen kişiler.

İncelemem, benim gibi, yaklaşık 50.000 Euro’ya kadar başlangıçta küçük bir öz sermayeye sahip olan ve kendi şirketlerinde çalışan ilk daimi çalışanlarına sahip olanlara odaklanıyor.

“Geissen’lerden Daha Zengin”, bir yatırım aracı olarak gayrimenkule nakit akışı için başlangıçtan itibaren çok güçlü bir yol arkadaşı ve en iyi, bireysel ayar. Buna göre, bir süre sonra tek tek bölümleri tekrar etmeye değer, çünkü “RADG “den öğrendiklerinizle hızlı bir şekilde daha da gelişeceksiniz.

Not: RADG, Alex Fischer ve “Wolf Of Wallstreet” filmindeki Gordon Gekko’nun seslendirme sanatçısı tarafından okunmaktadır.

Özel bir kişi ve/veya bir girişimci olarak Alex Fischer size bu ölümcül hatalardan nasıl kaçınacağınızı ve aynı zamanda tutkunuzun peşinden nasıl gideceğinizi öğretiyor – her gün! Sonuç olarak kitap, özellikle mutlu ve tatmin edici bir yaşam sürmenize yardımcı olacak yüzlerce ders içeriyor. Hepsinden iyisi, sesli kitabı Spotify ve iTunes üzerinden ücretsiz olarak edinebilirsiniz!

Kitaplar, koçluk, YouTube, hakkında daha fazlası: