NFT Marketplace: En iyi 19 pazar yeri! OpenSea, SupreRare, Binance & Co.

NFT Pazaryeri – Burada NFT’ler için en popüler 19 pazaryerini bulabilirsiniz. Koleksiyon, sanat, oyun, müzik, özel erişim ve giriş ve hatta alan adları. Bu arada, NFT’ler için pazar yerleri yalnızca ikincil pazarlardır. Asıl işlem blok zincirinde (çoğunlukla Ethereum) gerçekleşir. NFT sanatı hakkında her şeyi ve adım adım talimatları buradan öğrenin: NFT satın alın.

NFT Pazaryerleri ve Platformları – Nereden Satın Alınır?

Artık nispeten çok sayıda NFT pazarı ve platformu var. Binance, Crypto.com, OpenSea, GameStop, Rarible en önemli isimlerden sadece birkaçı. Daha azı gelmiyor, çünkü dijital sanat giderek önem kazanıyor. Daha büyük yatırımcılar, hatta hedge fonlar da dijital sanata yatırım yapıyor.

Burada NFT’ler için en önemli pazar yerlerine ilişkin iyi bir genel bakış elde edersiniz.

En popüler 19 NFT pazaryeri!

Birçok kelime yerine birçok öneri! İşte en popüler 19 NFT pazaryeri.

OpenSea

Binance NFT

Nifty Gateway

Crypto.com NFT

SupreRare

MarkersPlace

GameStop NFT

Rarible

Async Sanat

KnownOrigin

Vakıf

Darphane

DraftKings

Zora

NFT Launchpad

Kum Sütü

NFT nedir? Hızlı açıklama

NFT kısaltması “Non-fungible Token” anlamına gelir ve “değiştirilemez token” olarak tercüme edilir.

“5.000 Gün” 69 milyon ABD dolarına açık artırmaya çıkarıldı

Kısaca açıklamak gerekirse: Bugüne kadar dijital eserler istenildiği gibi kopyalanabiliyordu. NFT’ler dijital bir çalışmanın geçmişini belgeler. Bu, yaratılıştan tüm işlemlere kadar olan geçmişi herkes için görünür hale getirir. Fiziksel sanat eserlerine benzer şekilde, özgünlük teyit edilebilir. Christies’de 69 milyon ABD dolarına açık artırmaya çıkarılan “5.000 Gün” projesi gibi örnekler, NFT sanatının ne kadar başarılı olduğunu göstermektedir.

Tarihçe ve dokümantasyon: NFT Advantage

Dokümantasyon için bir NFT, genellikle Ethereum olmak üzere bir blok zinciri kullanır. Blok zinciri daha sonra tüm işlemleri, yayında açıklandığı gibi, tüm işlemler boyunca belgeler.

NFT hakkında her şeyi buradan öğrenin: