Berlin emlak portalı: emlak aramak artık çok kolay – Favorilerimiz

Berlin’de ev ya da daire bulmak o kadar da kolay değildir. Sizin için hayalinizdeki daireyi veya evi bulabileceğiniz çok iyi web siteleri bulduk.

Berlin’de mülk bulun – Hayalinizdeki daireyi bulun

Almanya’nın başkentinde daire ve evler büyük talep görüyor. Sizin için listelediğimiz sitelerden birinde bir mülk bulun.

Immobilien Scout 24 – Popüler ilanları hızlıca bulun

Immobilien Scout 24 size Berlin’de hayalinizdeki daireyi bulma fırsatı sunuyor. Tekliflerin ilgi alanlarınızla mümkün olduğunca yakından eşleşmesini sağlamak için aramayı kabaca daraltmanız gerekir. Dairenin kaç odalı olması gerektiğini, ne kadar büyük olması gerektiğini, kira veya satın alma fiyatının ne kadar yüksek olması gerektiğini ve dairenin hangi yarıçapta yer alması gerektiğini belirtmeniz gerekir. Aynı zamanda Immobilien Scout 24 sizin için taşınma, kiralama veya satın alma sürecini çok daha kolay hale getiren birçok teklife sahiptir. Immobilien Scout 24, çok net bir şekilde düzenlendiği için kullanıcılar arasında çok popüler.

Immowelt.de – İyi genel bakış, hızlı arama

Immowelt.de, satılık veya kiralık evlerin yanı sıra daireleri de bulabileceğiniz bir emlak portalıdır. Immowelt’te sadece daire ve ev ilanları bulmakla kalmaz, aynı zamanda inşaat finansmanı, piyasa ve fiyatlar hakkında bilgi edinebilir ve hatta kendi ilanlarınızı verebilirsiniz. Sadece Almanya’dan değil, Portekiz, Fransa veya Hırvatistan gibi diğer birçok ülkeden de mülkler var.

Immonet.de – Daire avcıları için klasik

Immonet.de sitesinde tek yapmanız gereken konumu girmek ve istediğiniz şehirdeki satılık veya kiralık mülkleri görüntüleyebilirsiniz. Web sitesi, konut inşası, finansman, iş ve taşınma konularında daha fazla bilgi sunmaktadır.

Berlin.de – Berlin için uzmanınız, değil mi?

Popüler başkent Berlin’de bir daire ya da ev mi arıyorsunuz? Berlin.de’de, aramanıza kesinlikle dahil etmeniz gereken birçok farklı reklam bulacaksınız. Zaten Berlin’de yaşadığınıza ya da yakında yaşayacağınıza göre, bu sitede aynı zamanda Berlin’deki yaşam hakkında daha fazla bilgi edinmeniz idealdir. Hangi alanda olursa olsun, sizin için önemli olabilecek tüm bilgileri bulacaksınız.

Sparkasse.de’de emlak – Bölgesel teklifler

Ev veya daire kiralamak istemiyor ama satın almak mı istiyorsunuz? O zaman Sparkassen Immobilien sizin için doğru yer. Burada hayalinizdeki satılık daireyi bulabilirsiniz. Ayrıca inşaat finansmanı ve sigorta hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Immoberlin.de – Berlin’de Yerinde Emlakçı

Bu emlak sitesi Berlin’de uzmanlaşmıştır. Burada sadece şehri değil, aynı zamanda yaşamak istediğiniz bölgeyi de belirtebilirsiniz. Bir mülkün reklamını kendiniz yapmak isteseniz bile, bunu bu web sitesinde yapabilirsiniz.

Immoblio – Berlin ve tüm Almanya’dan gayrimenkuller

Immoblio’da sadece kiralık mülkler değil, aynı zamanda satılık mülkler de bulacaksınız. Burada sadece Berlin’den değil, diğer şehirlerden de mülkler bulacaksınız. İnşaat finansmanı, kredi kontrolleri ve hatta bir taşınma hesaplayıcısı gibi konularda daha fazla bilgi sizi bekliyor.