Leichlingen satılık emlak: Arsa, daire ve çok aileli ev

Leichlingen’de mülk satışı – Leichlingen’deki dairenizi, apartmanınızı veya arsanızı satmak mı istiyorsunuz? Başarılı bir mülk satışı için bilmeniz gereken her şeyi rehberimizde bulabilirsiniz. Ayrıca: emlakçılar hakkında ipuçları, mülk değerleme & Co. Leichlingen’e hoş geldiniz! Genel bakışa geri dönmek için buraya tıklayın: Mülk satışı.

Leichlingen’de mülk satışı

Kasabanın tamamına yayılmış olan pitoresk meyve bahçeleri, bir süre önce kasabaya “çiçek kasabası” unvanını kazandırmıştır. Leichlingen’de yaşam standardı yüksektir, modern şehir merkezi çok sayıda kafe, restoran ve mağazasıyla etkileyicidir ve pitoresk manzara dinlenmek ve eğlenmek için pek çok fırsat sunmaktadır. Yarı ahşap dağ evleri kasabaya pastoral bir hava verirken, çok iyi gelişmiş altyapı komşu topluluklarla iyi bağlantılar kurulmasını sağlamaktadır.

Leichlingen’deki mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz? Tüm adımları buradan öğrenin.

Leichlingen’in konumu hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın:

Leichlingen: Harita ve Konum

Kuzey Ren-Vestfalya’daki Leichlingen, Ren Nehri’nin sağ kıyısında, Köln ile Düsseldorf arasında yer almaktadır. Komşu kentler arasında Solingen, Burscheid, Leverkusen ve Langenfeld yer almaktadır. Bergisch Gladbach, Ren Nehri’nin diğer yakasındaki Pulheim, Frechen ve Dormagen de yakındadır.

İşte Leichlingen’in mezolajı:

Leichlingen’deki evler sadece mükemmel konumları ile değil, aynı zamanda pencereden görülen eşsiz manzaraları ile de popülerdir:

Modernes und gemütliches Schlafzimmer mit Doppelbett, hellen Lampen und großem Fenster mit Blick auf das Wasser

Leichlingen yakınlarındaki çok sayıda kale, göl ve tarihi gezi yerleri, kenti yaşamak için cazip bir yer haline getirmektedir:

Aussicht auf eine der Burgen vor strahlend blauem Himmel

Daha fazlası yakında burada!