Oberursel’de (Taunus) mülk satışı: Ev satarken nelere dikkat etmelisiniz?

Oberursel im Taunus, Frankfurt am Main’in kuzeyinde yer alan 46.000’in biraz üzerinde nüfusa sahip bir kasabadır. Taunus’un ortasında yer alan Oberursel, çok güzel manzaralı bir konuma sahiptir. Bunun kiralar ve emlak fiyatları üzerinde de etkisi vardır. Ev, daire ve arsa alıcıları, şehre yatırım yapmak istediklerinde sürekli olarak yüksek fiyatlar ödemektedir. Satın alma işleminin kişisel kullanım veya yatırım amaçlı olması fark etmez. Oberursel’de bir mülk satmak istiyorsanız, cazip bir satın alma fiyatına ve satışın hızlı bir şekilde işlenmesine güvenebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan ve tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyacağız. Dilerseniz mülkünüzün satışıyla ilgili tüm hizmetleri biz üstlenebiliriz.

Oberursel – Taunus Dağları’nın ortasındaki kasaba

Taunus’un doğal olarak çok etkileyici dağlık bölgesi Oberursel’i çevrelemekte ve sadece birçok rekreasyon fırsatı değil, aynı zamanda tüm yıl boyunca güzel bir hava sunmaktadır. Yerel halk “Orschel güneş deliği “nden bahseder; bu da hava tahminlerinde vaat edilen yağmur bulutlarının Oberursel’e genellikle gelmediği anlamına gelir. Aslında, yağmurun 800 metre yüksekliğe kadar olan dağlarda sıkışıp kalması ve Oberursel halkının berrak bir gökyüzüne bakması alışılmadık bir durum değildir.

Oberursel, ilk olarak MS 8. yüzyılda bahsedilen bir çekirdek kasabaya bölünmüştür. Tarihi belediye binasının geçmişi Orta Çağ’a kadar uzanmaktadır ve çok iyi korunmuştur. Ancak kasabadaki diğer birçok bina da kasabanın uzun tarihini anlatmakta ve keşfedilecek büyüleyici bir mimari sunmaktadır. 1929 ve 1972 yılları arasında, eskiden bağımsız olan dört kasaba, Bommersheim, Oberstedten, Stierstadt ve Weißkirchen, iki belediye bölgesi reformu sırasında birleştirildi. Sonuç, sadece şehirden değil, aynı zamanda çevre ve diğer bölgelerden de alıcıları çeken çok sayıda ilginç mülkün bulunduğu çeşitli bir şehir manzarasıdır. Oberursel’de sadece gayrimenkul alım fiyatları değil, genel olarak alım gücü de çok yüksektir. Bu oran yüzde 143 civarındadır ve dolayısıyla Almanya ortalamasının çok üzerindedir. Oberursel’de bir mülk satmak istiyorsanız, yüksek gelir bekleyebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçin. Hessen ve Rheinland-Pfalz eyaletlerinin deneyimli emlak acentesi olarak, Oberursel’deki mülkünüzün satışında size destek olmaktan mutluluk duyarız ve dilerseniz, satın alma fiyatının belirlenmesinden başarılı bir satışa kadar tüm hizmetleri üstlenebiliriz.

Broker & İletişim Oberursel

Emlak ekibimizle iletişime geçin:

  • Emlakçı Oberursel – Ä°lgili kişi

Oberusel şehir haritası

Mükemmel konum karşılığını veriyor

Oberursel’in birçok kentsel bölgesinde, cazip inşaat arazileri artık mevcut değildir. Birçok alıcı, daha az popüler olan bir bölgede inşaat yapmak yerine evlere geçmeyi tercih ediyor. Finansal açıdan güçlü alıcılar için iyi bir konum çok önemli bir kriterdir. Bununla birlikte, bütçeleri sınırlı olan ve uzak bir bölgede bulunan ve bu nedenle biraz daha düşük bir fiyata sahip olabilecekleri bir mülkü tercih etmek isteyen alıcılar da vardır. İyi inşaat arazilerinin azlığından yararlanırsınız ve eviniz için çok iyi bir fiyat elde edebilirsiniz. Mülkünüzü satarken desteğimizden emin olabilirsiniz. Satın alma veya satın alma fiyatının belirlenmesi konusunda hala kararsız olsanız bile, bağlayıcı olmayan bir danışmanlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En iyi konumdaki apartman dairelerini satmak

Oberursel’de apartman daireleri çok talep görmektedir. Ev sahibi olmak için veya yatırım olarak satın alınırlar. Genel olarak küçük dairelerin mi yoksa büyük dairelerin mi daha popüler olduğunu söylemek mümkün değildir. Pazar sürekli değiştiği için müşterilerin talepleri de değişiyor. Mobilyaların yanı sıra dairenin yerleşim planı da alıcılar için çok önemli bir kriterdir. Işık alan ve çok sıkışık olmayan geniş odalar, dolambaçlı bir yapıya sahip daha küçük dairelerden daha popülerdir. Genel olarak, bir veya dörtten fazla odalı apartman daireleri genellikle iki, üç veya dört odalı daireler kadar iyi satılmaz. Talep arzı belirlediğinden, teklif verildikten sonra çok hızlı satılan çok küçük veya çok büyük daireler her zaman vardır. Kat mülkiyetinizi satmayı planlıyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Satışı hızlı bir şekilde tamamlamanız için size destek sunabiliriz.

Oberursel’de satılık müstakil evler

Müstakil evler hem şehrin merkezinde hem de komşu bölgelerde son derece popülerdir. Genellikle, teklif yapıldıktan kısa bir süre sonra birçok ilgili taraf bulunur. Müstakil bir müstakil ev satın almak genellikle bir önceliktir. Ancak iş yerinde çok meşgul olan insanlar da teraslı ve yarı müstakil evlerin avantajlarını takdir ediyor. Bahçeler çok büyük değildir ve bakımı çok kolaydır ve evin bakım masrafları müstakil bir müstakil evden daha ucuzdur. Özellikle maddi olanakları sınırlı olan genç aileler, yarı müstakil ve teraslı bir ev satın almaya karar vermekten hoşlanıyor. Bu nedenle teraslı ve yarı müstakil evlerde de kısa vadeli bir satış gerçekleştirilebilir.

Sizin için ne yapabiliriz

Oberursel’in merkezinde, komşu bölgelerde veya civar bölgelerde mülkünüzü satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Mülkünüzün satışı için size cazip bir genel hizmet paketi sunuyoruz. Oberursel’deki emlak yüksek bir seviyede istikrarlı olduğundan, ayrıca yüksek fiyatlı Frankfurt am Main’e yakınlığı nedeniyle, mülkünüzü satmak için iyi bir zaman seçtiniz. Bizimle iletişime geçin ve birlikte mülkünüzün satışını sizin yararınıza olacak şekilde düzenleyelim.

Oberursel, büyüleyici Taunus’un ortasında yer alan ve emlak alıcıları arasında büyük popülerliğe sahip bir kasabadır. Mülkünüzü satmaya karar verirseniz, piyasadaki yüksek fiyatlardan faydalanırsınız ve kısa vadeli bir satış bekleyebilirsiniz. Yanınızda bir profesyonel olarak sizi desteklemekten mutluluk duyuyor ve Hessen eyaletinin emlak acenteleri olarak bol miktarda deneyim getiriyoruz. İlk kişisel görüşme için lütfen kısa süre içinde randevu almaktan çekinmeyin.

Broker & İletişim Oberursel

Emlak ekibimizle iletişime geçin:

  • Emlakçı Oberursel – Ä°lgili kişi