Köln’deki Bahçe Merkezleri – En iyi 11

Köln’deki bahçe merkezi – Bahçenizi seviyor musunuz? Sıcaklıklar artıyor ve bahçenize giderek daha fazla zaman ayırabileceğiniz zamanlar başlıyor. Akşamları ailenizle birlikte güzel bakımlı bir bahçede oturup barbekü yapmaktan daha iyi ne olabilir? Pek çok insanın ahenkli bir yaz akşamı hakkında hayal ettiği şey budur. Ancak bunun işe yaraması için yalnızca çok sayıda bahçe tasarım fikrine ve bahçe aletine değil, aynı zamanda bitkilere, çiçeklere ve bahçe mobilyalarına da ihtiyacınız var. Genel bakışa geri dön: Köln Emlak.

Bahçe tasarımı – bahçe merkezine ziyaretiniz

Bahçeyi yeniden tasarlamak için gerekli koşulları yaratmak için bir bahçe merkezinden daha iyi bir yer olabilir mi? Neredeyse hiçbir yerde, çünkü burada bahçelerle bağlantısı olan her şeyi bulabilirsiniz. Örneğin, bahçe aletleri, bitkiler ve çeşitli dekoratif eşyalar bulunmaktadır. Peki bir bahçe merkezinin sunabileceği başka neler var? Bilgili personel size cevaplanmamış sorularınızı açıklığa kavuşturma ve yeniden tasarımı mantıklı bir şekilde ele alma fırsatı verir.

Bitkiler ve Çiçekler – Bahçeyi Canlandırın

Bitkiler ve çiçekler rahat bir bahçenin olmazsa olmazlarıdır. Ne de olsa, çevredeki tüm gözlerin bahçenizde olmasını sağlayan şey çiçeklerdir. Bahçenin mobilyaları ve tarzıyla uyumlu çiçekler bulmak önemlidir. Farklı çiçeklerin renkleri de birlikte çalışmalıdır. Bitki ve çiçek satın alma konusunda çok fazla deneyiminiz yoksa, uzman tavsiyesi almak mantıklı olacaktır. Özellikle bahçe merkezleri, size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyacak uzman personele sahiptir.

Bahçe mobilyaları

Bahçenizi ektiniz, dekore ettiniz ve tasarladınız, ancak bahçenizde keyifli saatler geçirebilmeniz için hala doğru bahçe mobilyalarını bulamadınız mı? Doğru bahçe mobilyası için karar vermek özellikle zordur çünkü çok farklı malzemeler, stiller, renkler ve şekiller vardır. Her malzemenin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır, bu nedenle bu konuya yakından bakmalısınız. Tam da bu konuyu ele aldığımız bir makale var.

Ayrıca okuyun:

Köln bahçe merkezi: En iyi öneriler

Köln’de yaşıyorsunuz, bir bahçe merkezini ziyaret etmek istiyorsunuz ve Köln’deki birçok bahçe merkezinden hangisinin sizin için doğru olduğunu bilmiyor musunuz? Sorun değil, Köln konumunda bulunan en iyi 11 bahçe merkezini sizin için derledik. En iyi hangi bahçe merkezine ulaşabileceğinizi ve hangisinin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşıladığını kontrol edin.

Manastır kreşi Köln

Klostergärtnerei Köln, toplam 4,6 yıldıza sahip olduğu için çok popüler. Müşteriler, iyi fiyat-performans oranı, çok çeşitli çiçekler ve güler yüzlü personel hakkında övgüler yağdırıyor. Birçok müşteri malların kalitesi konusunda özellikle heveslidir. Burada ayrıca başarılı bir satın alma işleminden sonra kahve ve kek ile kutlama yapabileceğiniz bir kafe de bulunmaktadır.

Dehner Bahçe Merkezi

Elbette Köln’de de bir Dehner bahçe merkezi var. Dehner bahçe merkezinde çok çeşitli çiçek ve bitkilerin yanı sıra bahçeyle ilgili diğer pek çok ürün bulunmaktadır. Ne arıyor olursanız olun, aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Sadece bir bahçe merkezindeki dekorasyonlardan ilham almak istiyorsanız bile doğru yerdesiniz. Bahçe merkezini şahsen ziyaret edemiyorsanız, ürünleri çevrimiçi mağazadan da sipariş edebilirsiniz.

Bahçe merkezi Müller

Köln’ün batısından geliyorsanız, Müller bahçe merkezi tam size göre olabilir. Hoş bir atmosfere sahip oldukça küçük bir bahçe merkezidir. Burada sadece mükemmel tavsiyeler almakla kalmaz, aynı zamanda bahçenizin tasarımı için sipariş de verebilirsiniz. Bahçe merkezinin biraz daha küçük olması, her müşterinin ihtiyaçlarıyla çok iyi ilgilenildiği anlamına geliyor.

Dinger’s Bahçe Merkezi Köln

Değerlendirme: 4.4 / 5.0

Seeberger Pflanzenhof Fidanlığı B. Breuer

Değerlendirme: 4.6 / 5.0

Seed Grun Kolonya

Değerlendirme: 4.6 / 5.0

Bonsai Dükkanı Köln

Değerlendirme: 4.7 / 5.0

Bitki pazarı Hollandalı

Değerlendirme: 4.3 / 5.0

Çiçek çatlakları

Değerlendirme: 4.2 / 5.0

Bahçe merkezi Jürgl

Değerlendirme: 4,6 / 5,0

Bitkiler Mohr

Değerlendirme: 4.1 / 5.0

Yol tarifi için Köln şehir haritası

Bahçe Fikirleri: Tasarım, dikim ve kazma

Bahçenizin gerçek bir göz alıcı olması ve çevredeki diğer bahçelere kıyasla öne çıkması için her zaman yeni tasarım fikirlerine sahip olmanız önemlidir. Herkes her zaman bu kadar yaratıcı olmadığından, sizin için bahçeniz için kopyalayabileceğiniz veya ilham alabileceğiniz tasarım fikirleri içeren üç video bulduk. Her zevke uygun bir şeyler var.

Çöpten çıkan malzemeleri benzersiz bahçe dekorasyonlarına dönüştürmek

Almanya’da her gün büyük miktarlarda çöp üretilmektedir. Bu nedenle, bu videodaki etkileyici fikri özellikle beğendik. Burada çöpler kullanılıyor ve biraz yaratıcılıkla benzersiz bir dekorasyona dönüştürülüyor. Videoya bir göz atın, belki sizin de güzel bir dekorasyona dönüştürmek istediğiniz benzer çöpleriniz vardır. Dekorasyonunuzun benzersiz olduğundan ve aynı zamanda çevre için bir şeyler yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Özel bahçe fikirleri

Sadece 12 dakika içinde, bu video aracılığıyla 16 farklı dekorasyon fikri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer hızlı ve güzel fikirlerle ilgileniyorsanız, bu video tam size göre olabilir. Çocuklarınız varsa, bu fikirleri birlikte de uygulayabilirsiniz, çünkü o zaman çocuklar eğlenir ve bahçe için yeni güzel dekorasyonlara sahip olursunuz.

Bahçeniz için Akdeniz aksanları

Klasik dekorasyonların hayranı değilseniz ve daha sıra dışı bir şey tercih ediyorsanız, bu videodan kesinlikle ilham almalısınız. Akdeniz esintileriyle çok özel bir çekicilik kazandırılmış bir bahçe videosu sizi bekliyor. Aksanlardan bazılarını benimseyin ve bahçenizi kendi küçük cennetinize dönüştürün.