Emlak Dergileri: Online Dergi & Ev Aboneliği

Emlak dergileri – Emlakla ilgili mirasçılar, boşanmalar ve hacizler gibi konularda haber yapan uygun bir emlak gazetesi veya dergisi mi arıyorsunuz? Sizin için en iyi emlak gazetelerini seçtik ve hangi konuları ele aldıklarını öğrendik. Tüm dergileri çevrimiçi okuyamasanız da, birçoğu için abonelik başvurusunda bulunmak mümkündür. Derginin aboneliğe değer olup olmadığından emin değilseniz, mağazadan tek bir kopya satın alabilirsiniz.

Emlak dergileri – Ä°lgi alanlarınız için doğru dergi

İlgi alanlarınıza hizmet eden doğru dergiyi bulduğunuzda, abonelik alma seçeneğiniz vardır. Abonelik, akıllı telefonunuzdan okurken yaptığınız gibi internet bağlantısına güvenmek zorunda olmamanız gibi bir avantaja sahiptir ve aboneliği her seferinde mağazadaki en son kopyayı satın almaya bir alternatif olarak görürseniz çok fazla para tasarrufu yapabilirsiniz. İster trende, ister doktorda ya da ofiste olun, zamanı her zaman akıllıca kullanabilir ve derginizi bir emlak konusu üzerine okuyabilirsiniz.

Lukinski – Ev satışınız

Satılık Eviniz, uzmanların ve emlakçıların size gayrimenkul hakkında ücretsiz bilgi sağladığı bir emlak portalıdır. Bu sitede ev satışı, miras, boşanma, finansman, hizmet ve haber kategorilerinde her gün yeni haberler sizleri bekliyor. Emlakla ilgili konular hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz, çünkü içerik o kadar çeşitlidir ki, ilginize uygun makaleyi bulmanız garantidir.

Immobilien Zeitung: Gayrimenkul sektörü için ticaret dergisi

Immobilien Zeitung, emlak sektörü için bir ticaret gazetesidir. Ticaret dergisini yalnızca mağazadan satın almakla kalmaz, aynı zamanda işe giderken veya eve dönerken çevrimiçi olarak rahatça okuyabilirsiniz. Ticaret gazetesi her zaman Perşembe günleri yayınlanır ve ayrıca internetteki haber sayfasında her gün yeni haberler hazır bulunur. Immobilien Zeitung pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. İster kendi mülkünüzü satmak isteyin, ister bir haciz müzayedesine katılın ya da sadece güncel emlak sektörü hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen bir emlakçı olun, Immobilien Zeitung pek çok ilginç bilgi sunuyor. Immobilien Zeitung için temel paketi aylık 27,50 € gibi düşük bir fiyata alabilirsiniz. Bu pakete yılda 50 sayı, günlük bir sektör bülteni ve IZ.DE haber portalına erişim dahildir.

Ev inşaatı – yeni inşaat ve prefabrik inşaat

Hausbau dergisi yeni inşaat ve prefabrik yapı konularını ele almaktadır. Okuyucular bu dergiyi okuyarak üreticileri ve evleri değerlendirmeyi başarıyor. Resimlerle desteklenen makaleler, ev testleri ve karşılaştırmaları hakkında bilgi vermektedir. İçerik büyük ölçüde raporlar ve tavsiye makalelerinden oluşmaktadır. Bu dergiyi mağazadan satın alırsanız, parça başına 4,80 Avro ödersiniz. Abonelik fiyatı 6 sayı dahil olmak üzere 28,80 Avro’dur.

Ayrıca okuyun:

  • Emlak gazetesi: Sizin için doğru haberler

Bina. – Mimarlık, Ekoloji ve Teknoloji

Eğer bir mülk inşa ettirme durumundaysanız, bu dergi tam size göre olmalı. Bu dergiyi mağazadan 3,50 € karşılığında satın alabilirsiniz. Bu konuya özellikle ilgi duyuyorsanız, sadece 21,00 € karşılığında bu dergiye abone olabilirsiniz. Bu dergi aynı zamanda mimarlık, ekoloji, teknoloji, para ve hukuk konularını da ele almaktadır. Dergi iki ayda bir yayımlanmaktadır.

Emlak – Arazi, Ev ve Konut Yönetimi

Ayda iki kez yayınlanan “Das Grundeigentum” dergisi, tüm emlak, ev ve konut sektörü hakkında raporlar sunmaktadır. Bu dergi öncelikle Brandenburg ve Berlin şehirlerine odaklanmakta ve alanındaki en geleneksel Alman ticaret dergisi olarak kabul edilmektedir. Gayrimenkul ile ilgili tüm konular burada raporlanmaktadır. Gayrimenkul konusuyla daha uzun süre ilgileniyorsanız, bu dergi tam size göre olabilir. Yıllık abonelik ücreti 175 Avro’dur.

Ev – mobilyalar, bahçe tasarımı ve onarımı

Das Haus, emlakla ilgili konuları ele alan ve ücretsiz olan çevrimiçi bir dergidir. Dizüstü bilgisayarda, tablette ve ayrıca akıllı telefonda erişilebildiğinden, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde okuyabilirsiniz. Bu dergi mobilya, bahçe tasarımı ve tamirat konularında ipuçları vermektedir. Bu nedenle bu dergi herkes için ilgi çekici. Herkes, konulardan biri hakkında iyi ipuçları kullanabileceği zamana gelir. Sonuçta, herkes bahçe ya da her bir oda için doğru mobilya fikirlerini hemen bulamaz. Bilgileri internetten okumak sizin için yeterli değilse ve bir yıl içinde 10 sayının evinize teslim edilmesini tercih ediyorsanız, abonelik alma seçeneğiniz vardır. Daha sonra bir sayı için 1,20 Avro ödüyorsunuz ve buna ek olarak duvar saati gibi istediğiniz bir primi alıyorsunuz.

Karar veremiyorsanız veya hangi derginin sizin için uygun olduğundan hala emin değilseniz, ücretsiz çevrimiçi dergilere bir göz atmaya değer olabilir. Bu dergilerin hepsi ücretsiz bir çevrimiçi sürüm sunmasa da, sunan dergiler hakkında ilk izleniminizi edinebilirsiniz.

https://ihrhausverkauf.de/immobilienzeitung-die-passenden-news-fuer-sie/