Daireler ve evler için en iyi portallar: Özel satış

Dijitalleşme emlak sektörüne de ulaştı ve diğer birçok sektörde olduğu gibi, doğru mülk veya daire arayışından güvenilir esnafın görevlendirilmesine kadar giderek daha fazla şey çevrimiçi olarak gerçekleşiyor. Bu durum, emlakçılar ve ev sahipleri için internette görünür olmayı ve tekliflerini doğru sayfada duyurmayı daha da önemli hale getiriyor.

Daire ilanı verin – en iyi sağlayıcılar

Dairenizi veya mülkünüzü kiralamak veya satmak istiyorsanız, bunu kesinlikle çevrimiçi yapmalısınız. Günümüzde çoğu insan yeni bir daire veya ilk aile evleri için internet üzerinden arama yapıyor. Potansiyel kiracılar fiyat, konum ve büyüklük açısından mükemmel şekilde eşleşen öneriler alırlar. Ancak, yönetilemez sayıda karşılaştırma portalı ve emlak sitesi var. İlanlarınızı yayınlamanız gereken veya bir daire kiralamak veya satın almak istiyorsanız aradığınızı bulabileceğiniz en iyi portalları ve siteleri sizin için seçtik.

Broker olmadan.net

ohne-makler.net portalı onlar için emlak ve daire aracılığı hizmeti sunmaktadır. Bu portalla ilgili özel olan şey, müşterilerin emlakçılar için herhangi bir komisyon ödemek zorunda olmamasıdır. Ayrıca sitede emlak, daire, kiralama ve kiraya verme hakkında birçok yararlı bilgi bulunmaktadır.

Verivox

Verivox, elektrik, finans ve emlak gibi konularda önde gelen karşılaştırma portallarından biridir. Taşınma ile ilgili sorulardan bina sigortasına kadar birçok bilgi bulacaksınız ve her kategori için doğrudan kendi verilerinizi girebilir ve herhangi bir yükümlülük altına girmeden uygun tekliflere bakabilirsiniz.

 • Verivox
 • Değerlendirme: 4,5 / 5,0 (Trustpilot; 12828 değerlendirme)

İkinci El.com

Zweitehand.de, Ebay kleinanzeigen ve Der Spiegel tarafından işletilen ve Ebay satış portalına benzer bir yapıya sahip bir alım, satım ve karşılaştırma portalıdır. Gayrimenkul için kiralama, satın alma ve inşa etme gibi ayrı kategoriler vardır. Daha sonra bu kategorilerde arama ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Sitenin yapısı basit ve kullanıcı dostu olup herkes için uygundur.

 • İkinci El.com
 • Derecelendirme (XY; 0.0 / 5.0)

SoLives

Karşılaştırma portalı SoWohnt’ta kendi bölgelerindeki kiralık daireleri, ortak odaları, evleri ve mülkleri arayabilir ve karşılaştırabilirler. Tekliflerin doğru değerlendirilmesine ilişkin bilgiler, kiracılar ve ev sahipleri için SSS şeklinde de olmak üzere sitede mevcuttur.

 • SoLives

Wohnungsboerse.net

Mieten und Kaufen, wohnungsboerse.net portalı ziyaretçilerine 170.000’den fazla kiralık daire ve mülk seçeneği sunmaktadır. Konfigüratörde, hangi şehirde kaç oda kiralamak veya satın almak istediğinizi tam olarak belirleyebilirsiniz.

Meinestadt.de

Meinestadt.de web sitesinde, emlak ve daire satın alma ve kiralamanın yanı sıra emlakçıları, esnafları ve nakliye şirketlerini arayabilir ve karşılaştırabilirsiniz. Emlak konusuna ek olarak, bu portal aynı zamanda birçok yerel arama sorgusu için iş, araba ve etkinlik kategorilerinde bilgi ve karşılaştırmalar için gidilecek yerdir.

Immowelt.de

Immowelt.de konut, ticari, inşaat finansmanı ve taşınma gibi konular için bir bilgi ve karşılaştırma portalıdır. Gayrimenkuller burada kolayca aranabilir ve kişinin kendi ihtiyaçlarına göre karşılaştırılabilir. Site net bir şekilde düzenlenmiş ancak yine de bilgi ile dolu.

 • Immowelt.de
 • Değerlendirme: 1,5 / 5,0 (Trustpilot; 35 yorum)
 • Değerlendirme: 4.5 / 5.0 (eKomi; 11725 yorum)

Ebay İlanları

Ebay ilanlarında, ana şirket ebay’in uzun süredir var olması ve popülerliği sayesinde çok geniş bir satılık ve kiralık daire yelpazesi bulunmaktadır. Normal ebay sitesinden aşina olunan yapı burada kafa karıştırıcı bir şekilde benzerdir ve bu nedenle birçok insan için tanıdıktır.

 • Ebay İlanları
 • Değerlendirme: 1,5 / 5,0 (Trustpilot; 595 yorum)
 • Değerlendirme: 4,6 / 5,0 (güvenilir; 2124130 değerlendirme)

Emlak Scout24

Immobilienscout 24 alıcılar, satıcılar, kiracılar ve ev sahipleri için bir pazar yeri sunmaktadır. Birçok açıklama ve ipucuna ek olarak, müşterilerin bilgi alabileceği bir Immobilienscout24 blogu da bulunmaktadır.

 • Emlak Scout24
 • Değerlendirme: 1.0 / 5.0 (Trustpilot; 299 yorum)
 • Değerlendirme: 4.7 / 5.0 (eKomi; 17684 yorum)