Kitap Önerisi Sermaye Yatırımı ve Karşılığı: Yatırım + Para Kazanma Bestseller dahil!

Kitap Önerisi Sermaye Yatırımı ve Emeklilik Karşılığı – Gayrimenkule Yatırım mı? Doğru kararlarla gayrimenkulünüzü bir gelir kaynağına dönüştürün! Yıl sonunda elinizde birkaç avro kaldıysa, er ya da geç bir apartman dairesine ya da bir eve yatırım yapmayı düşüneceksiniz. Ama bir yatırımcı olarak ne ile başlarsınız – küçük mü büyük mü? Bu kitaplar, uzmanların pratik ipuçları ve deneyimleriyle paranızı daire ve evlere nasıl akıllıca yatırabileceğinizi gösteriyor.

En iyi öneriler ve en çok satanlar: Sermaye yatırımı ve emeklilik karşılığı

Doğru kararlar verin! Finansman planları uzun vadeli kararlarla ilgilidir. Özellikle ilk sermaye yatırımında çok fazla risk söz konusudur. Bazıları şanslarını hisse senetlerinde denerken, diğerleri doğrudan şirketlere sermaye sağlayıcı olarak yatırım yapıyor. Ancak pek çok kişi en kârlı iş alanlarından birine odaklanmayı tercih ediyor: Gayrimenkul. Büyük şehirlerde kiralar patlıyor, yatırımcılar spekülatif olarak arazi satın alıyor ve faiz oranları her zamankinden daha düşük. Gayrimenkul yatırımı için iyi zamanlar mı? Yanıtlar, sermaye yatırımı ve gayrimenkul konusunda bu kitaplar ve en çok satanlar tarafından sağlanmaktadır:

Konut emlakçılığı ile para kazanın

Alexander Goldwein tarafından yazılan kitap şu anda Amazon’da en çok satanlar listesinde 1 numarada yer alıyor. Uygun fiyat, son derece fazla bilgi: “Konut Gayrimenkulü ile Para Kazanmak” kitabının üçüncü baskısı ile Goldwein, özel bir gayrimenkul yatırımcısı olarak nasıl başarılı olunacağını veya olunabileceğini gösteriyor.

Ancak kitap sadece evleri ve apartman dairelerini yatırım nesnesi olarak görenler için ilginç değil; aynı zamanda normal “tasarruf sahipleri” ve “yaşlılık provizyonu” için de iyi bir rehber. Sonuçta, herkes yaşlılık için hazırlık yapmak ister. Her zaman olduğu gibi, gayrimenkul iyi getiri vaat ediyor. “İş kurma ve serbest meslek” konusunda Amazon’da 1 numara ve aynı zamanda en çok satan kitap: Alexander Goldwein tarafından yazılan “Geld verdienen mit Wohnimmobilien”.

Değerlendirme: 5.0 / 5.0 (544 yorum)

BaşarıGayrimenkul yatırımları ile zengin

69 olumlu yorum, ortalama 4,4 / 5,0 yıldız. Böylece “ErfolgReich mit Immobilien-Investments”, “ErfolgReich” başlığına uygun olarak başarılı kitaplara sıçrama yapar. Her ikisi de birbiriyle, başarı ve konut zenginliğiyle doğrudan bağlantılıdır. Peki paranızı nasıl artırırsınız? Nasıl doğru yatırım yaparsınız? Özellikle faiz oranlarının düşük olduğu dönemlerde, konut altınına yatırım yapmak kârlıdır.

Bu kitapta, gayrimenkul uzmanı ve yazar Jörg R. Winterlich, 20 yıllık mesleki deneyiminden edindiği pratik tecrübeleri aktarıyor. Doğru kararlarla gayrimenkulünüzü bir gelir kaynağına dönüştürün.

Değerlendirme: 4.5 / 5.0 (10 yorum)

Aptallar için başarılı yatırım

Klasik rehber kitap: “Aptallar için Başarılı Yatırım”. Para yatırmak isteyen ancak nasıl yapılacağını bilmeyen herkes buradaki en basit ve en kolay ipuçlarına başvurabilir. Çünkü seriden alışık olduğunuz üzere kolay anlaşılır ve genel bir bakış sunuyor. Bir başlangıca ihtiyacınız varsa doğru şey.

Sermaye yatırımları ve gayrimenkul yatırımları, profesyonel emlakçılar için bile karmaşık bir konudur. Bu yüzden öğrenmek için zaman ayırmalı ve aynı zamanda mümkün olduğunca çok okumalısınız. Çünkü en iyi başkalarının hatalarından öğrenirsiniz.

Değerlendirme: 5.0 / 5.0 (10 yorum)

Zengin Baba’nın Yatırım Rehberi

Kitabın zaten harika bir başlığı var: “Zenginlerin gerçekten yatırım yaptığı yer”. Bu kesinlikle çok önemli bir sorudur. Çünkü pek çok kişi günlük yaşamlarında zenginlerin yaptığı gibi yatırım yapmanın yollarını ve fırsatlarını bilmiyor.

Varlık yönetiminde hangi stratejileri izliyorsunuz? Hisse senetlerini mi, endeksleri mi yoksa gayrimenkulü mü tercih edersiniz? Robert T. Kiyosaki’nin “Zengin Babanın Yatırım Rehberi” riskleri ve avantajları tartıyor. Ancak yatırım rehberinde pratik ipuçlarını da derliyor. Riskten kaçınma önemlidir çünkü

Değerlendirme: 4.3 / 5.0 (32 yorum)

Cashkurs: Paranızdan en iyi şekilde nasıl yararlanabilirsiniz?

Hisse senetleri, sigorta, emlak – para kazanmanın en iyi yolu nedir? Kendi tasarruflarınızı nasıl artırırsınız? Televizyondan tanıdığımız yazar Dirk Müller, “Cashkurs: So machen Sie das Beste aus Ihrem Geld” adlı kitabında değerli ipuçları veriyor.

“Sigortacılık Genel” bölümünde en çok satanlar arasında yer alan kitap, doğrudan gayrimenkul konusuyla ilgili olmasa da yatırım ve sermaye yatırımı konusuna oldukça kapsamlı bir bakış sunuyor. Çünkü gayrimenkule yatırım yapmak herkese kazandırmaz. Bazı portföyler için aksiyon ilginçtir. Paranız için en iyisi nedir? Yazar Dirk Müller’in kitabında öğrenin.

Değerlendirme: 4.3 / 5.0 (234 yorum)

Emlak milyonerinin 1×1’i

“Emlak Milyonerinin 1×1’i” başlığı ilk başta çok şey vaat ediyor. 155 yorum şöyle diyor: Aferin! 4.3 / 5.0 yıldız alan rehber kitap, konuyla ilgili birçok ipucu veriyor: kendi finansal bağımsızlığınızı sağlayacak şekilde hareket etmek için bir gayrimenkul yatırımcısı olarak nasıl düşüneceğinizi öğrenmek. Yatırım çoğu zaman “ruh” ile ilgilidir, yani net bir hedefe ve odağa sahip olumlu bir temel düşünce.

Kitapta Dr. Florian Roski, kişinin kendi servetini nasıl verimli bir şekilde oluşturacağını gösteriyor. Şansın bir rolü var mı? Zor, hedefler ve odaklanma önemlidir. Nasıl çalıştığını “Das 1×1 des Immobilien Millionärs” kitabından öğrenin.

Değerlendirme: 4.3 / 5.0 (155 yorum)