Bel Air’de arazi satın al: Özel, geliştirilmemiş, 1.500 m² / 16.100 sqft, güneye bakan yamaç – Kapalı Pazar

Bel Air’de Arsa – Mevcut bir mülkü satın almak istemiyor ancak Bel Air’de kendi fikirlerinizi gerçekleştirmek mi istiyorsunuz? Bu piyasa dışı arsa, Bel Air’in ortasında gelişmemiş bir arsa satın almak için birkaç fırsattan biridir. 1.500 m² / 16.100 sqft’nin üzerinde bir alana sahip olan bu arsa, yeni geliştirilmiş az sayıdaki boş arsadan biridir. Villa, konuk evi, araba parkı, kenarsız yüzme havuzu – Hollywood, Brentwood, Malibu, LA Downtown (şehir merkezi) ve Venice Beach’e yakınlığıyla Kaliforniya’da kendi küçük imparatorluğunuzu yaratın.

Arsa, bina seçeneği ve bilgiler

Bel Air – Bel Air’ in kendisi Los Angeles’ın (ABD) bir bölgesidir. Yaklaşık 100 yıl önce, 1923 yılında Alphonzo Bell tarafından kurulmuştur. Kendisi bir emlak ve petrol milyoneri ve aynı zamanda bir tenis oyuncusu. İlçe 16,5 km²’lik bir alanı kapsamaktadır. Ronald Reagan gibi eski ABD başkanları Bel Air’de yaşamıştır. Malibu ve Hollywood ile birlikte Bel Air, bölgedeki en seçkin yerdir. Burada Kaliforniya ve tüm ABD’deki en pahalı villalardan bazılarını bulacaksınız.

Herkes Los Angeles’ta“eski” bir ev veya mülk satın almak istemez, bazıları uzun yıkım önlemleri olmadan kendi fikirlerini gerçekleştirmek ister.

Bu arsanın geliştirileceği anı uzun süre bekledik ve şimdi zamanı geldi.

1.500 m² / 16.100 m²’den fazla arazi, tamamı güneye bakan bir yamaçta ve Bel Air’in ortasında, en iyi mahallede.

Daha önce ABD’de bir ev inşa etme deneyiminiz yoksa, bu arsa için yaklaşık 3,5 milyon avro ödemeyi beklemelisiniz ve elbette mahallede minimum standartta.

Bir bakışta mülk

  • Bel Air’de ayrıcalıklı konum
  • > 1.500 m² / 16.100 sqft inşaat alanı
  • Güney yamacı
  • Mülk 1,5 milyon
  • 3,5 milyondan başlayan gelişme

Ayrıcalıklı mahalle (satıştaki örnek: 6,5 milyon dolarlık villa)

Kaliforniya ikliminde, arazideki mevcut bitki örtüsünün illüstrasyonu (örneği):

Bel Air Haritası: Konum

Los Angeles’a kısa bir süre içinde gitmeniz gerekiyorsa ve gerçekten iyi, sessiz ve her şeyden önce güvenli bir bölge arıyorsanız, Bel Air tam size göre bir yerdir. Daha geçen yıl, diğerlerinin yanı sıra yıldız tasarımcı Philipp Plein yeni malikanesini burada inşa ettirdi. Tıpkı Brentwood ya da Hollywood gibi, milyonlarca insanın yaşadığı bir metropolde göreceli bir inzivaya çekilme imkanı sunarken, Los Angeles’taki tüm önemli yerlere, örneğin iş için, Amerikan standartlarına göre nispeten hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hollywood veya Venice Beach’e sadece 23 dakika. Şehir merkezine 24 dakika.

Mahalle Bel Air @ Stradellla Rd.

Bel Air çevresindeki en önemli yerlere kısa bir bakış.

Bel Air’den Şehir Merkezine

Gün boyunca Downtown, iş söz konusu olduğunda bölgelerden biridir.

  • I-10 E üzerinden 24 dakika (18,5 mil)

Bel Air’den Hollywood’a

Eğlence sektörünün efsanevi bir sembolü olan Hollywood, sadece yıldızları değil milyonlarca turisti de kendine çekmektedir.

  • US-101 S üzerinden 23 dakika (16,3 mil)

Bel Air – Venice Beach

If Beach, Los Angeles’taki rüya plajlardan biri, süper merkezi, çok yoğun.

  • I-405 S ve Venice Bulvarı üzerinden sadece 23 dakika (12,2 mil).

Bel Air – Malibu

Malibu, Los Angeles, Kaliforniya’nın batısında yer alan bir şehirdir.

  • CA-1 N üzerinden 36 dakika (27,9 mil)

Bel Air – Brentwood

Brentwood, Batı Yakası’nda sakin ve lüks bir semttir.

  • Sunset Bulvarı üzerinden sadece 12 dakika (5,1 mil).

ABD’de Finansman (yabancılar)

ABD’de ilk kez bir ev mi satın almak istiyorsunuz?

O halde ABD’de finansman bulmanın imkansız olmasa da çok zor olduğunu bilmelisiniz. Kural olarak, her şeyi kendi sermayenizden ödeyebilmeniz gerekir.

Eğer kendi ülkenizde bir mülk satın alır ve bunu kredi ile finanse ederseniz, genellikle %10 ila %20 arasında öz sermaye ödersiniz ve banka geri kalanını ekler. Bir yabancı olarak ABD’de finansman sağlamak istiyorsanız, bu rahat seçeneğe sahip değilsiniz. Burada genellikle satın alma ve inşaat için ihtiyacınız olan %100 öz sermaye ile hesaplama yapmanız gerekir.

Alternatif: Los Angeles’ta satın alın

Mülkünüzü ya da taşınmaya hazır evinizi veya villanızı nereden satın almak istediğinizden henüz emin değil misiniz? Burada melekler şehri Los Angeles hakkında küçük bir bilgi bulacaksınız.