Başarılı start-up’lar kurmak! Gruender.de’de portrede CM Modelleri

Start-up platformu gruender.de’de, 2015 yılında yoktan var ettiğimiz ve şu anda tanınmış, uluslararası müşteriler kazandığımız model ajansı CM Models’in başarı öyküsünü anlatan yeni röportajı bulabilirsiniz. İster Berlin, Hamburg, Düsseldorf, Köln veya Münih olsun. Bu ajans kendi adına bir isim yaptı!

Görüşme ne hakkında? Startup, girişimcilik ve SEO

gruender.de’de genç girişimciler ve genç bir girişimci olmak hakkında çok konuşuyorum. Elbette, klasikler, başarı ve başarısızlık hakkında ve gelecek vaat eden girişimciler için iyi ipuçları da var. Bir start-up kurarken asıl önemli olan sebat etme isteği, kendine olan inanç ve kişinin kendi mali durumunu iyi görmesidir. Sadece kendilerini sürekli geliştirenler ve bir şekilde her zaman biraz naif kalanlar ve kendi fikirlerine inananlar, onu olmasını istedikleri şey haline getirebilirler. Model ajansımızla, şu anda Hong Kong, Londra, Şangay ve Tel Aviv’de bile müşterileri olan sektörde gerçek bir ağır siklet yarattık. gruender.de’de gelecek nesil için ipuçları verebildiğim için çok mutluyum!

Almanya’da daha fazla genci kendi start-up’larını kurmaya, kendi işlerinin patronu olmaya, kendi fikirlerinin peşinden gitmeye ve en önemlisi özgürlüğe teşvik etmek için! Bu hedefe sahip olan herkes için işte yeni röportaj.